• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League of Legends Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaoZ
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yılbaşı skinlerinin hepsini tek tek tek ve tek toplamak istiyorum <3

Bir tek muse sona ve pentakill sona eksik kaldı, hani karşılıksız hediye etmek isteyen birileri çıkarsa seve seve kabul ederim <3

Yılbaşı skinlerinin hepsini tek tek tek ve tek toplamak istiyorum <3

Bir tek muse sona ve pentakill sona eksik kaldı, hani karşılıksız hediye etmek isteyen birileri çıkarsa seve seve kabul ederim <3
ocağa kadar bitmezse snow day singed ve veigar çekejagum eğer fazla fazla rp alırsam sanada bi sona atarıq kardeş

Beyler bu yeni simgeler varmış hesaplaşma modunda alıyormuşsun tam olarak bilen var mı?

Beyler bu yeni simgeler varmış hesaplaşma modunda alıyormuşsun tam olarak bilen var mı?

aXeu8Vl.jpg

Normal oyunda kazanırsan bitane aramda kazanırsan bitane gizemli kostum atarsan bitane rp çekersen bitane 4 tane gelince 1 tanede hediye geliyo diye biliyorum =)

Sırasıyla ;

1 : 3 Kez ARAM Maç kazanırsan,

2 : En az 1 Kez olmak üzere SNOWDOWN Skinlerini 2 hafta içinde kullanırsan,

3 : Pre-made(Çoklu arkadaş) olarak girdiğin bir maçı kazanırsan,

4 : Bir ''Hediye'' gönderirsen,

5 : Bunların hepsini toplarsan.

resimli paylaşımlarda link görünmesin sadece komik muhabbet oluşturmak istedim sözlüğe dönmemesi gerekiyor paylaşımların yorumu değiştir yoksa düzeltmek zorunda kalacağım dikkat edelim kurallara demiştim ama korktuğum başıma geldi.. Kaan ile aramdaki atışma bizim samimiyetimizle alakalıdır

Geri