• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League of Legends Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaoZ
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Dota LoL'den daha önce başlamış çok köklü bir oyun. LoL'ün böylesine bir oyun çıkarması da sanki birebir kopyalamış gibi oluyor ama zevk meselesi tabii ben de daha LoL'ü denemedim ama denemek istiyorum sadece sizin fikirlerinizi almak istedim.
Zaten LoL'ü yapanlar dotanın yapımcıları dota oynadım creep olsun map olsun görüntü kalitesi olsun lolden daha düşük ve kötü gözüküyor lol daha güzel geliyor gözüme gerek grafik olsun gerek champion vs vs olsun

La ne güzel oynuyodum calısmayı durdurdu diyo sürekli ya :(

lol gerçekten grafik bakımından çok iyi bence eski grafiklerine bakıyorum şimdikiyle arasında dağlar var. Oyunu öğrenme bakımındanda lol daha kolay dota ya göre. Dota yı pek bilmem ama galiba bi map benzerliği var

LoL'ü sil, Dota yükle, dene, beğen, geliş, zevkli aşamaya gel çok uzun iş. Ben aşırı oyun bağımlısı biride değilim, gerek yok benim için alışkanlıkları bir tarafa bırakmaya. Daha iyi değil konusuna da denemeden giremem.

dediklerine aynen katılıyorum :) zevk için oynanacaksa LoL en iyisi :) para yatıran da yatırmayan da eşit. tek fark; para yatıran çabuk istediklerine sahip oluyor, oyuna para yatırdığını belli eden skinler alıyor; yatırmayan daha geç ulaşıyor :) ve bende ilk başlarken LoL mü dota mı derken, lol'ü seçtim ve açıkçası pişman da değilim :)

bende gözlemlediğim kadarıyla çok arada kalıyo ve kaçamıyo tank kassamassan hemen ölüyor :D
Tank da kasılmaz şimdi o karaktere zede veya rivena tank çıkmak gibi bişey olur w sunu içine atabilsen o bile sıkıntı w ye basıyosun uzakta açıyor bu sefer içine zıplayan karakter olunca direk useless kalıyosu defansında bi problem var artmıyor gibi geldi bana atackspeed le iş yapıyo biraz ama tekrar söylüyorum millet buna alışana kadar canı çıkar

Tank da kasılmaz şimdi o karaktere zede veya rivena tank çıkmak gibi bişey olur w sunu içine atabilsen o bile sıkıntı w ye basıyosun uzakta açıyor bu sefer içine zıplayan karakter olunca direk useless kalıyosu defansında bi problem var artmıyor gibi geldi bana atackspeed le iş yapıyo biraz ama tekrar söylüyorum millet buna alışana kadar canı çıkar
gerek yok diyosun :D

Yasuoya tank çıkmak saçma olur zaten savaşçı karakter manası falan yok. İkincil suikastçi. Kötü yanı ultisini q'yu kullanmadan kullanamıyorsun önce q ile havaya fırlatman gerekiyor ve ya blitz, thresh gibi bir supportun olacak.

Yasuoya tank çıkmak saçma olur zaten savaşçı karakter manası falan yok. İkincil suikastçi. Kötü yanı ultisini q'yu kullanmadan kullanamıyorsun önce q ile havaya fırlatman gerekiyor ve ya blitz, thresh gibi bir supportun olacak.

janna supp,cho yada malp junglen olsun tmm :D

Seju'nun o kısa anlık knock-up da işe yarıyor yasuo'da haberiniz ola.

Yasuo Mid - Malphite Top - Jungle Aotrax - Adc MF - Supp Lulu Bu Kombinasyonla çeyrek finale kadar geldik turnuvada

Geri