• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League of Legends Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaoZ
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
resimli paylaşımlarda link görünmesin sadece komik muhabbet oluşturmak istedim sözlüğe dönmemesi gerekiyor paylaşımların yorumu değiştir yoksa düzeltmek zorunda kalacağım dikkat edelim kurallara demiştim ama korktuğum başıma geldi.. Kaan ile aramdaki atışma bizim samimiyetimizle alakalıdır
Yav He He

resimli paylaşımlarda link görünmesin sadece komik muhabbet oluşturmak istedim sözlüğe dönmemesi gerekiyor paylaşımların yorumu değiştir yoksa düzeltmek zorunda kalacağım dikkat edelim kurallara demiştim ama korktuğum başıma geldi.. Kaan ile aramdaki atışma bizim samimiyetimizle alakalıdır

Gene mi başını belaya soktum :D:D Sevindimm :D

Her ne kadar caps olsa da şu siyasi içerikli mesajı kaldırın.

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Ben seni açıklayıcı bir şekilde uyardım.Yorumunu düzelttim.Senin verdiğin cevap ise gayet seviyesizce... Tekrarı olursa uyarmam gerekli ceza verici işlemi yaparım.

----------

başımı ben belaya sokmadım kaan benlik birşey yok ortada :)
Burası League of Legends Sohbet & Muhabbet yani burda Makara yapılamyacaksa başka nerde yapılacak sen gidip offtopicde lol makarası yaparsan seni ıslak odunla döverler

Burası League of Legends Sohbet & Muhabbet yani burda Makara yapılamyacaksa başka nerde yapılacak sen gidip offtopicde lol makarası yaparsan seni ıslak odunla döverler

Yok orda şuan herkez karı kız meselelerini tartışıyor, yada dikkat çekme peşinde, senin oyununu takmazlar suan orda.

Benim mesajdan mı bahsediyorsun intensify !?

Ben kaanla makara yapıyorum zaten o da aramızdaki samimiyetten ötürü.Sen olaya dahil oluyorsun tamam eyvallah.Ama sözlük linki olan caps atamazsın gelip buraya espiri amaçlı resim paylaşımlarının da bir kuralı var.Senin paylaştığın caps de sözlük link var başka link var bunlar yasak ben seni uyardım baktım düzeltmedin ben düzelttim sen yanlış anlayıp uzatıyorsun boşuna :) kurallara dikkat ederek paylaşım yaparsın olur biter makaranı sohbetini yine yap bende dahil olurum orası gayet doğal

----------

Yok orda şuan herkez karı kız meselelerini tartışıyor, yada dikkat çekme peşinde, senin oyununu takmazlar suan orda.

Benim mesajdan mı bahsediyorsun intensify !?
hehehehehe benim gibi düşünen biri daha :) finallerim yaklaşıyor şişkinlik yaptı bende psikolojimi bozuyor ne yapayım off topice konu mu açayım :D
Gönül işleri bölümü var daha ne olsun ya :D

Her ne kadar caps olsa da siyasi içerikli resimler paylaşmayalım.
Siyasi içerikli mesajlar silindi

Ben kaanla makara yapıyorum zaten o da aramızdaki samimiyetten ötürü.Sen olaya dahil oluyorsun tamam eyvallah.Ama sözlük linki olan caps atamazsın gelip buraya espiri amaçlı resim paylaşımlarının da bir kuralı var.Senin paylaştığın caps de sözlük link var başka link var bunlar yasak ben seni uyardım baktım düzeltmedin ben düzelttim sen yanlış anlayıp uzatıyorsun boşuna :) kurallara dikkat ederek paylaşım yaparsın olur biter makaranı sohbetini yine yap bende dahil olurum orası gayet doğal

----------

hehehehehe benim gibi düşünen biri daha :) finallerim yaklaşıyor şişkinlik yaptı bende psikolojimi bozuyor ne yapayım off topice konu mu açayım :D
Gönül işleri bölümü var daha ne olsun ya :D
Benim ne yapıp ne yapmıcağıma karar vermezsin Ayrıca orda caps reklamı felan yoktu canım ben onu özellikle editledim şimdi boş konuşmada görevini yap

Smurf kasıyorum arkadaşlar ,30 levelden düşük olan falan varsa girek

14 levelim şuan

Nedir bu smurf lolde bilmediğim şeylerden biri bu ben de 25 levelim :D
Nick: ShimuraGin

Geri