• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Lineage eternal

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Yasakani
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Yasakani

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
24 Nis 2009
Puanı
33
Arkadaşlar bu gün sizlere yeni lineage serisinin en son oyununu göstereceğim grafik açısından mükemmel ve daha önce hiç karşilaşmadığınız bir savaş sistemi içeriyor bu sistemde farenizi kullanarak bir şey çiziyorsunuz ve karakteriniz ona göre skill vuruyor mesela yuvarlak çizerseniz dönerek vuruyor vs. telefondan açtım konuyu ve oyun hakkında cok bir bilgim yok fakat göründüğü üzere kaliteli bir oyun

not: direk video koyamadım youtube linki burada http://www.youtube.com/watch?v=scdbdsfgngi

Geri