• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Film & Dizi - Sohbet & Muhabbet - Öneri Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan _ßOOS_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Beyler YGS-LYS döneminde filmleri takip edemedim. Şimdi 2013 filmlerini izlemeye başlıcam. Bir ufak yardım edin :) Kesin izle dediğiniz filmleri yazarsanız sevinirim. :)

Bunu dün gece izledim. Romantik ve Dram ve hayatımda izlediğim en güzel filmler arasına girdi ağlıcaktım desem yalan olmaz. >>>> THE NOTEBOOK 2013 degil ama böyle bişey yok çok etkilendim yav :S

Teen Wolf 3. Sezon 12. Bölümü bugün yayınlandı arkadaşlar.( Her zaman salı günleri çıkardı fakat sızdırdıkları için bugün sanalda çıktı. )

Supernatural 9.sezonun isimleri açıklandı.En çok merak ettiğim 1.bölümü ve Doggie Style isimli 6.bölümü :D

----------

ulan yokmu Supernatural izleyen ? bölümü bile açılması lazım gelmiş geçmiş ve gelecekteki nesillerin izleyebileceği en iyi dizilerden bir tanesi :D

smallville izleyen var mı arkadaşlar ben 4. sezon 20. bölümdeyim , izleyen varsa gelsin muhabbet edelim tanıdğım kimse izlemiomuş :D

Supernatural 9.sezon 1.bölüm dün yayınlandı,izleyen arkadaşlar var ise düşünceleriniz nelerdir? Açıkçası bana göre iyi bir başlangıçtı,umarım diğer bölümlerde eskide olduğu gibi Dean ın o komik sözlerini ve hareketlerini görürüz :D

Super natural for ever derim başka birşey demem. Arrow 2.sezon bekliyorum birde.
naturalde ; 6.sezon 4.bölümdeyim. 9 a yetişmek zor değil sadece ağırdan alayım artık o bitince The Vampire Dead mı ne var ona başlayacam.

Super natural for ever derim başka birşey demem. Arrow 2.sezon bekliyorum birde.
naturalde ; 6.sezon 4.bölümdeyim. 9 a yetişmek zor değil sadece ağırdan alayım artık o bitince The Vampire Dead mı ne var ona başlayacam.
Arrow 2.sezon 1.bölüm şuan izliyorum ben :D Supernatural dizisinide açıkçası hem olaylar,kurgu,konusu vs için izliyorum hemde dean in replikleri için :D

Arrowu bende bekliodun da ara verince smallvilleye baslamistim burdada bitane oliverqueen var.Simdi arrowu izlersem hatlar karisir :D

Discovery üzerinde Tapatalk ile gönderildi now Free

Arrow 2. sezon Spoiler

Herkes black canary'nin laurel olduğunu sanıyordu. Çünkü diğer serilerde öyleydi. Ancak açıklama yapmışlar. Laurel'in kardeşi Sara olacakmış black canary. Kesin bilgi. yayalım.

Laflarınızı bölüyorum sayın gençler,
Super Natural ile ilgili sorularım yok cevaplamanıza ihtiyaç da yok. 6.cı sezonu bitirmiş bulundum. 7.ci sezona geçtim. Olaylar gerçekten çok berbat bir hal aldı Castiel'in yaptıklarının sonunun ardı arkası kesilmedi ileriki bölümlerde bunu göreceğim zaten ama gerçekten orayı sarmayı yanlış yapmışlar. Belkide Cehennem ile savaşıp doğruları yapabilseydi , TANRI ortaya çıksaydı işin çıkırığı daha iyi olabilirdi.

Neyse super natural fikirlerim buydu.

Arrıow ile ilgili ise şunları söyleyebilirim 1.sezonu bitirip çok beklemiştim. Taa ki super natural'e başlayana kadar. O beklediğim günleri saymadan hemen geçseydim natural şuana bitmişti. Fakat olsun sıkıntı yok yetişiyoruz ağırdan. Arrow 2.ci sezonu bilerek bekletiyorum çoğalsın diye :pispis

Laflarınızı bölüyorum sayın gençler,
Super Natural ile ilgili sorularım yok cevaplamanıza ihtiyaç da yok. 6.cı sezonu bitirmiş bulundum. 7.ci sezona geçtim. Olaylar gerçekten çok berbat bir hal aldı Castiel'in yaptıklarının sonunun ardı arkası kesilmedi ileriki bölümlerde bunu göreceğim zaten ama gerçekten orayı sarmayı yanlış yapmışlar. Belkide Cehennem ile savaşıp doğruları yapabilseydi , TANRI ortaya çıksaydı işin çıkırığı daha iyi olabilirdi.

Neyse super natural fikirlerim buydu.

Arrıow ile ilgili ise şunları söyleyebilirim 1.sezonu bitirip çok beklemiştim. Taa ki super natural'e başlayana kadar. O beklediğim günleri saymadan hemen geçseydim natural şuana bitmişti. Fakat olsun sıkıntı yok yetişiyoruz ağırdan. Arrow 2.ci sezonu bilerek bekletiyorum çoğalsın diye :pispis

Game Of Thrones - Teen Wolf - The Vampire Diaries bunlarıda izle :D

Game Of Thrones - Teen Wolf - The Vampire Diaries bunlarıda izle :D

Evet dostum , yeni bölümleri hafta hafta beklerken bu diziler listemde. Fakat bunları yaparken işin içine en baştan "Kurtlar Vadisi"ni de ekledim. Türkiye de izlenebilecek tek dizi. Bunu da yapmamın sebebi hatırlayamadığım bazı noktalar bulunmakta..

GT-i9500 Cihazım üzerinden Tapatalk ile gönderildi.

CIA & FBI & Derin devlet & Polisiye'yi konu alan film önerilerinizi alabilirmiyim ?

Dizi izlemeyi sevmiyorum. :D Bağımlısı oluyorum ister istemez. Flash Forward'ı 2 günde bitirmiştim. :D
Pardon film yazmışsın, o zaman sana çok güzel istediğin tarzda iki film söylüyorum;Cleanskin ve[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif] Traitor.[/FONT]

Son düzenleme:
Dabbe: Cin Çarpması filmine gitmeyin çok saçma konusu var. Tamam korku sahneleri çok var ama konusu bakımından çok saçma. İyi bir şey bekliyordum olmamış.

Geri