• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
The Seven Deadly Sins ve Kengan Ashura akıcı anime arayanlar izlesin bence.

Kengan Ashura harika anime, acayip sürükleyici nasıl bitti hiç anlamadım. Promare izleyen var mı aranızda? Bence 2019'da çıkmış en iyi anime. Hatta çıkmış en iyi en farklı animeler arasına girer bence. Tokyo Ghoul çıktığında en son böyle kafayı yemiştim. Dayımla Karadağ'da emlak satın almak için Karadağ'a gittik bu yaz orada sıkıntıdan bir ayda 4 5 anime devirdim hiç biri Promare tadı vermedi, sürekli yeni bölüm bekledim.

Hunter X Hunter hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

Hunter X Hunter hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?
Yıllar önce hxh 2011 izlemiş bitirmiştim. 99 yılında çıkan halinin remake ve devam hali gibi düşünebiliriz sıkılmadan zevkle izlettirir kendini ve önerebileceğim animeler arasında kesinlikle yerini alır.

Yıllar önce hxh 2011 izlemiş bitirmiştim. 99 yılında çıkan halinin remake ve devam hali gibi düşünebiliriz sıkılmadan zevkle izlettirir kendini ve önerebileceğim animeler arasında kesinlikle yerini alır.

Oooo sen yaşıyor muydun ya :D

Geri