• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Film & Dizi - Sohbet & Muhabbet - Öneri Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan _ßOOS_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Izletiyo kendini ya.Konusu falan çok yaratıcı diğer hiç bi dizi gibi değil.Bazıları izlerken sıkıyorum diye bırakıyo anlamıyorum onları :D

Bazı bölümler cidden sıkıcı olabiliyor. Mesela tam bu boşanmaları bolumundeyim, insan aksiyon bekliyor. Çok fazla ailevi konular işlenmiş. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jensen Ackles'ın oynadığı film veya dizileri biliyor musunuz? Supernatural,sevgililer günü katliamı dışında :D

Valla helal olsun ben izlediğim bi diziyi ne kadar sevsemde yinede baştan izlemem bazıları 3-5kere izliyo değişik :D
Diziden diziye ve kişiden kişiye değişir :D Mesela Prison Break dizisi çok sıkıcı geldi bana 2.sezon bitecek neredeyse pek bir aktivite yok bana göre onun yerine 10 kere Arrow u izle daha iyi :D

Jensen Ackles'ın oynadığı film veya dizileri biliyor musunuz? Supernatural,sevgililer günü katliamı dışında :D
Film olarak : Ten Inch Hero

Dizi Olarak : Smallville 4.Sezonda oynadı , Still Life 6 bölüm oynadı , Dawson Greak 12 bölüm oynadı,Dark Angel 22 bölüm oynadı , Mr.Rhodes 7 bölüm oynadı ,

Twisted

Kapak Resmi ;

twisted.jpg

2013 yılında çıkan Drama - Gizem - Gerilim bulunan hoş bir dizi.

Not ; İzleyenler varsa son bölüm hakkında bilgi vereceği zaman spoiler yapsın ve yazsın lütfen,daha izlemedim de :D

Diziden diziye ve kişiden kişiye değişir :D Mesela Prison Break dizisi çok sıkıcı geldi bana 2.sezon bitecek neredeyse pek bir aktivite yok bana göre onun yerine 10 kere Arrow u izle daha iyi :D

Prison Break'e sıkıcı diyen tek insansın sen ya :D .Dizi adını sürükleyiciliğiyle ünlendirmiş bi dizidir sen o dizide nasıl sıkıldın tebrik ediyorum :D

Prison Break'e sıkıcı diyen tek insansın sen ya :D .Dizi adını sürükleyiciliğiyle ünlendirmiş bi dizidir sen o dizide nasıl sıkıldın tebrik ediyorum :D
Her bölüm aynı olay michael scofield ve abisi lincoln burrows kaçmaya çalışıyorlar kaçamıyorlar federal ajan peşlerine düşüyor sonra japon adam arıyor telefonda gülüyor yani çok sıkıcı direk finali izleyesim geldi:D

abi şu hayvansı çene kaslarından bi tek benmi etkileniyorum :(
Crystal-reed-600w.jpeg

Game Of Thrones

Kapak Resmi :
game-of-thrones-kapak-foto%C4%9Fraflar%C4%B1.jpg

Yaz mevsimi on yıllar boyunca sürer. Kış ise bir ömür boyu. Demir Taht mücadelesi başladı...

Mücadele sıcaklığın komplolar, şehvet ve entrikalar doğurduğu güneyden, göz alabildiğine uzanan vahşi doğu topraklarına, yaklaşık 250 metre uzunluğundaki buz duvarının krallığı karanlık güçlerden koruduğu buzla kaplı kuzeye kadar uzanacak. Krallar ve kraliçeler, şövalyeler ve hainler, yalancılar, lordlar ve dürüst adamlar... Hepsi “Taht Oyunları”nı oynayacak...

Şuana kadar 3 sezon yayınlandı.Her sezon 10 bölümden oluşuyor. 4.sezon 2014 yılında bizlerle buluşacak çok iyi bir oyuncu kadrosuna sahip
Oyuncu Kadrosu :
qh2yq.png

4.Sezon hakkında bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim izlemeyenlere hemen başlamalarını tavsiye ediyorum bi solukta izlersiniz sürükleyicidir.
Hayranı oldugum karakter :
Khaleesi
game_of_thrones_khaleesi_.jpg

The Perks of Being a Wallflower ( Saksı Olmanın Faydaları )

IMDb Puanı : 8,1

Fragman

Yönetmen : Stephen Chbosky

Yapım : 2012 / Amerika

Oyuncular : Emma Watson , Logan Lerman , Ezra Miller

Tür : Drama , Romantik

sihirbazlar-cetesi-1370267351.jpg

Sihirbazlar Çetesi (2013)
"Now You See Me" (original title)

IMDb Puanı : 7,5

An FBI agent and an Interpol detective track a team of illusionists who pull off bank heists during their performances and reward their audiences with the money.
Director:

Louis Leterrier

Writers:

Ed Solomon (screenplay), Boaz Yakin (screenplay),3 more credits »

Stars:

Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Woody Harrelson

[video]http://www.imdb.com/rg/VIDEO_PLAY/LINK//video/imdb/vi2430182937/[/video]

Moderatörün son düzenlenenleri:
[video=youtube;vEg4SEch27w]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=vEg4SEch27w[/video]

Onu bunu bırakın da Supernatural hakkında ne düşünüyorsunuz? 9.sezonda sizce neler olabilir Bobby Singer diziye geri dönecek vs diyenler var.Bence dönerse on numara olur yine Bobby,Dean,Sam 3 lüsü :D

Beyler YGS-LYS döneminde filmleri takip edemedim. Şimdi 2013 filmlerini izlemeye başlıcam. Bir ufak yardım edin :) Kesin izle dediğiniz filmleri yazarsanız sevinirim. :)

Geri