• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

la soyadını falan söyleyin bulurum ben ayrıca yazıklar olsun insan böyle birşey bulupta bana söylemezmi ? bu konuya bir mesaj atsan yeterdi ben damlardım hemen. Hayır arada olan kaancıka olcak bunu bulayım diye gidip yüzyüze görüşecem elimde kalacak sonra :D
Lan zümbük, kalbim kirildi bak simdi, gayet medeni bir arkadasligimiz var saniyordum oysaki...

----------

Biz heryerdeyiz:shd

Aylar geçti üzerinden ve fotosunu buldukları yerde hesabım yok arayamamda tekrar :D
Face iste, emre bana onun linkini gostermisti. Ama isin garibi ortak arkadas yoksa gorememesi lazimdi, korkuttu beni hayirsiz. Hain mi var lan faceimde...

Lan zümbük, kalbim kirildi bak simdi, gayet medeni bir arkadasligimiz var saniyordum oysaki...

----------

Face iste, emre bana onun linkini gostermisti. Ama isin garibi ortak arkadas yoksa gorememesi lazimdi, korkuttu beni hayirsiz. Hain mi var lan faceimde...
Sen değişmişsin kaan ya noldu fazla mı verdin kendini okula...? Tadı yok şimdi hiçbir cümlenin ciddiye alıyosun face inmi var yaz özelden ekleyeyim ifşa peşinde değilim ben adamımızı bi görelim istiyorum

Sen değişmişsin kaan ya noldu fazla mı verdin kendini okula...? Tadı yok şimdi hiçbir cümlenin ciddiye alıyosun face inmi var yaz özelden ekleyeyim ifşa peşinde değilim ben adamımızı bi görelim istiyorum
Bir sene once cift anadala basladim... cok sey aldi benden cap...

Askolsun kalbimi kirdin gene alinirmiyim hic sizden ben, istedigin face olsun eklerim seni yarin ugrastirma gece beni ama :(

Kayayi dinle bak, neden bilmiyorum hakkimda cok bilgisi var :D

Bir sene once cift anadala basladim... cok sey aldi benden cap...

Askolsun kalbimi kirdin gene alinirmiyim hic sizden ben, istedigin face olsun eklerim seni yarin ugrastirma gece beni ama :(

lan yoksa kız gibi kendi profilini kapattınmı herkese ? :D Vallaha sesli gülerim buna birşeyler yazıyorum çıkmıyo :D Arkadaşın arkadaşıdır kesin

Sapığınım

8g0pL1.gif

Eeee gençler, 0 sohbet dönüyor ne ayaksınız !?

Pandora Hearts da bitti, okumayanlara da duyuralım buradan

i102.jpg

Anime önerebilicek olan varmı ?

2 tür var aklımda

Hırs - Nefret - Şiddet > Hızlı savaş teknikleri vs

Aşk - komedi - bilim kurgu - doğa üstü - ecchi

Daha önce izlediğim ve hoşuma gidenler.

Guilty Crown
Kill la Kill
Akame ga Kill
Eureka Seven
Death Note