• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
uzun zamandır bu anı bekliyordum pusudaydım kaancık :D
hığağağağağa
10570036_1450491315220447_903969963_a.jpg

Niye normal çevrem yok benim lan bu sitede...

Aranılan cevap: Sen düzgün olmadığın içindir belki...

BUUUUURRRNNN BITTCHH !!!!

Niye normal çevrem yok benim lan bu sitede...

Aranılan cevap: Sen düzgün olmadığın içindir belki...

BUUUUURRRNNN BITTCHH !!!!

Sanki varya kendisi normal de, gelmiş bize laf yapıyor. Mekanını biliyoz kaan basarız valla, hiç çekinmeyiz. "By the way I am fireproof" by Hellboy

Well that was unexpected ...

Yeditepe üniversitesi moleküler biyoloji ve genetik abi ya da onun gibi bişi :D Mekanı bulursan pm at :D :D
bu senin dediğin pire için yorgan yakmaya döner kaancık için üniversite mi basacaz yasadışı oldu bu :D bulacaksın dışarda sivilde vereceksin odunu buna :D

Ahsjaje o "spy" grupta sende vardin dimi :D

Biz heryerdeyiz:shd

kaya kaancıkın fotosunu bana özelden gösterirsin umarım yani o kadar aksiyon yaptık bu çocuğa ??? Benim fotoğraftan yana kaçtığım birşey yok kendi adıma ama kaan kendini baya bi gizlemeye çalışıyor o yüzden merak ediyorum:drym:
Aylar geçti üzerinden ve fotosunu buldukları yerde hesabım yok arayamamda tekrar :D

Biz heryerdeyiz:shd

Aylar geçti üzerinden ve fotosunu buldukları yerde hesabım yok arayamamda tekrar :D
la soyadını falan söyleyin bulurum ben ayrıca yazıklar olsun insan böyle birşey bulupta bana söylemezmi ? bu konuya bir mesaj atsan yeterdi ben damlardım hemen. Hayır arada olan kaancıka olcak bunu bulayım diye gidip yüzyüze görüşecem elimde kalacak sonra :D

Geri