• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

oto hs map hack mermileri adama yönlendiren aim düzeltici hepsi var la siz ayakta uyuyonuz oto hs yi kapatıyosun mermileri adama yönlendireni açıyosun mesela karşılaştın sıkıyosun adama senin her attıgın vurdugu için direkt ölüyo

Vay be, ulan oyundan birgün sıkılırsam son günümü ban yiyene kadar öyle oynayarak geçirebilirim :D :D

Bu arada [MENTION=242310]AraNeL[/MENTION] animesi ne kadar iyi bilmem de mangası baya iyi Akame Ga Kill! oku veya izle cidden hoş :D :D Savaş dövüş az biraz büyü da var işin içinde ya da ileri teknoloji çözemedik daha hangisi :D :D

Coook sey kaciriyorsun... Hadi toradorayi salla sonunu sevmedim onun zaten de buna baslaman lazim. Biraz siyril aksion-kan-vahset uclusunden, az gercek hayata daha yakin seyler izle...
Hacım ben Good Endingin 130 bölümünü 2 günde okuyup (tam o bölümde ayrılıyorlar) duygusal çöküş yaşadım bir hafta o vakitten beri okumuyorum öyle romance filan ki bu da ilk romance di :D

Hacım ben Good Endingin 130 bölümünü 2 günde okuyup (tam o bölümde ayrılıyorlar) duygusal çöküş yaşadım bir hafta o vakitten beri okumuyorum öyle romance filan ki bu da ilk romance di :D
Sen o zaman Ano Hana'yi da izlemedin...

Yada aslinda hepsini izledin agladin duygusal bunalima girdin ama sert cocuga yatiyorsun burda. Tamam okey aldim mesaji, "izlemedin" sen "sarmiyorlar" seni ;)

Sen o zaman Ano Hana'yi da izlemedin...

Yada aslinda hepsini izledin agladin duygusal bunalima girdin ama sert cocuga yatiyorsun burda. Tamam okey aldim mesaji, "izlemedin" sen "sarmiyorlar" seni ;)

Yok lan izlemedim izlesem ne diye söylemeyeyim :D :D Yok öyle triplerim benim abi :D :D

Lannnn adama bak :D :D :D Ümit abiiiiii ümit abiiiiii forumu hacklemiş bu abiiiii yorumlarımı değiştirmiş abiiiiiiii!!!! İyi güldüm lan sağolasın :D :D Ama yok lan cidden izlemedim :D :D Bünye kaldırmıyor duygusal olarak mahvoluyorum :D :D
Iyi listene al, kafana eserse bir ara izle. Guven tavsiyeme, hala devam ediyor zaten

Geri