• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Lisenin İlk Günü

İlk günden herkesi facebookta ekleme bırak onlar eklesin sen nie eklion hıammnakim.

Sakın cebinde sakız olduğunu söyleme. Genel lise kuralıdır bu puana bakmaz...

Tipik çalışkan öğrenciler çoğunlukta olacak. Aralarında atarlı giderli bebenin biri mutlaka olacak. Pasif kalma eğer pasif kalırsan okul boyunca seni ezer dururlar. Ağırlığını koy, kendini göster.

Tipik çalışkan öğrenciler çoğunlukta olacak. Aralarında atarlı giderli bebenin biri mutlaka olacak. Pasif kalma eğer pasif kalırsan okul boyunca seni ezer dururlar. Ağırlığını koy, kendini göster.

Bunun tavsiyesine kulak as. Ben 3 yıl boyunca pasiftim. Bu yüzden çok sataşanlar oldu bana. Tabii benden iyi bir dayakta yediler. :D Ama gerçekten pasif olmak kötü. Bu durumda çevren olmuyor. Herkesin gözünde ezik oluyorsun. :ent

Son düzenleme:
Bende geçen sene mezun oldum tavsiye veriyim birazcık :D ilk günü geçti artık ama yarın yap bunu sakın en arkalarda oturan kimseyle konuşmayan tiplerden olma ilerde sıkıntı olur mümkün olduğunca bütün tenefülere çık arkadaş edinmeye çalış yüksek sınıflarla falanda konuşmaya çalış biraz muhtemelen biraz atarlı olurlar sana karşı çok üsteleme normaldir sevdir kendini sonra öğretmenler sorunuz var mı dediğinde (diyecektir biraz masal anlattıktan sonra) sesini çıkartma ya da çok mantıklı olduğunu düşündüğün bişeyi sor sadece sınav esnasında istediğimiz sorudan başlayabilir miyiz gibi esprilerde yapma hiç hoş değil aklıma geldikçe yazarım seni adam edicez :D

Edit1: he bide mümkünse kendi sınıfından kız arkadaş edinmemeye çalış hatta ve hatta aynı okuldan edinmemeye çalış mutlaka dershaneye falan gidersin bulursun bitane ayrılınca çok sıkıntı olur özellikle aynı sınıftayken kızlarla iyi anlaşmaya bak ama çok aralarında kalma oda hoş değil

Son düzenleme:
Geri