• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LoL başlamayı düşünüyorum

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan HuanPa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

HuanPa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
3 Haz 2013
Puanı
65
Öncelikle merhaba arkadaşlar,LoL başlamayı düşünüyorum fakat aklıma takılan 2 soru var ;

1-Oyunu öğrenmem çok fazla uzun sürer mi?
2-Daha önce başlamıştım fakat maçlara girmeye çalıştığımda 1 levelim diye atıyorlardı şimdide öyle olabilir eğer öyle olursa ben nasıl levelimi yükseltecem ? :D

oyunu bilen,çözen,anlayan arkadaşlar yanıtlarsa daha iyi olur

daha önce moba tarzı bir oyun oynamadıysan öğrenmen aylar alır o da amatör seviyeye gelmen için.Ben eski dotacıyım lole geçtiğimde 1 haftamı almıştı adapte olmak

Ben bu tarz oyunlara ilk lol ile başladım bana sorarsanız 1ayda öğrenmişimdir yani :D

Edit: Jungle üzerinden iyi admire yapamam diyosan başlama :D

Son düzenleme:
Kimse anasının karnından LoL'cü doğmadıya öğrenirsin başla gitsin :)

Oyunu öğrenmen challenger olana kadar bitmez :)

----------

Stream felan izlersen kısa sürede kaparsın olayı

hiç bir zaman tam olarak öğrenmiş sayılmaz bence lolde birisi sana önerim başlayacaksan önce botlarla oyna tecrübe kazan sürekli farklı champlarla oynamaktansa birkaçtanesini iyi öğren ilerde işine yarayacaktır

Açıkça söylemek gerekirse dediğiniz cümlelerden bir ..k anlamadım :D Challanger,penta,stream,admire yok jungle vs bunları öğrenmek uzun mu sürer?

Açıkça söylemek gerekirse dediğiniz cümlelerden bir ..k anlamadım :D Challanger,penta,stream,admire yok jungle vs bunları öğrenmek uzun mu sürer?
Challenger : Oynadığın serverin en iyileri diyebiliriz
Penta : Oynadığın oyundaki karşı takımdaki adamların hepsini öldürmek
Stream : Canlı yayın
Jungle : LoL'de ki orman mevkisi
Admire: onu bende anlamadm :D

Son düzenleme:
öğrenmek denilen şey itemleri nasıl kasıldığını falan değil.Combolar makrolar takım uyumu vs vs bunlar zaman alır 1 ayda evet herşeyi öğrendiğini düşünürsün ama detaylara hakim olmak uzun sürer;) ben başlama demedimki zaten oyna ezil ez kolay değil sadece usta bir lol oyuncusu olmak turnuvalarda gücünü göstermek

Direk dota 2 den başladım daha iyi olur bence :D

konuyu ilk gördüğümde dedim kendi kendime zaten bu çocuk lole başlamaz diye aynısını bf3dede yaptı çünkü :D
hahahaha,bf3 başlayacaktım fakat ondan önce arctic combata başlamıştım orda 5e 5 kapışırken toplam öldürdüğüm adam sayısı 50 öldüğüm 96 mıydı neydi yani bf3 alsam boşa almış olabilirdim :D

----------

dota lole oranla daha zor bir oyundur
Bence daha kolay bir sürü şampiyon hazırda olduğu için belkide bana öyle geliyor

Geri