• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LoL başlamayı düşünüyorum

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan HuanPa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Challenger : Oynadığın serverin en iyileri diyebiliriz
Penta : Oynadığın oyundaki karşı takımdaki adamların hepsini öldürmek
Stream : Canlı yayın
Jungle : LoL'de ki orman mevkisi
Admire: onu bende anlamadm :D

Karşı takımdan herkesi değil, karşı takımdan 5 kişiyi öldürünce penta olur :D

​Kaan bey penta latincede 5 demektir. Mono, di , tri, tetra, penta ok ? Karşı takımda daha az kişi de olabilir sonuçta :D

Karsi takimdan herkezi oldurursen penta olur diyen adamin mesajini, hayir karsi takimdaki bes kisiyi oldurursen penta olur diyen arkadasa hitaben yazdim. Ikisinde de eksik bilgi var, tek fark ikinci kisi duzeltememis bunu...

Kaldiki genetik gibi biyoloji agirlikli bolum okuyan birinin dedigini bilmeme olasiligi ne...

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi

herkesi öldürmek yetmiyor bunu kısa bir sürede yapıcaksın yoksa EYS der

ha 5 kişi ha penta bir şey farketmediğine göre tartışmayın boşuna :D

Sakin olun millet ben sadece karşı takımın 5 kişiden az olabileceğini vurgulamak istedim. Yoksa herkes biliyor penta nedir, ne değildir.

Yok son zamanlarda win alamiyorum agresifim, ondan....

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi

Geri