• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yurtdışı telefon fiyatları?

turkiye her zaman en pahalısıdır bazı ülkelerde yurt dışından gelenler için acaip indirim yapıyorlar fakat sadee 2 kereliğine mesela benim kuzenim japonyadan kelepir fiyata I phone aldı

Hocam Babamlar hacdan döndüklerinde telefon getirmişlerdi bana eğer orjinalini bulabilirlirse tanıdıkların Türkiye'ye göre baya uzuz oluyor ordaki telefonlar.

iphone 5 burda 2 milyarsa azerbeycan rusyada felan daha ucuz 1000-1100 tl ama gümrük ve kayıt parasıyla 2bin tlyi buluyo yine yurt dışından ucuz alırım diye düşünme :D

Hocam Babamlar hacdan döndüklerinde telefon getirmişlerdi bana eğer orjinalini bulabilirlirse tanıdıkların Türkiye'ye göre baya uzuz oluyor ordaki telefonlar.
Dostum orjinal bulmak gerçekten sorun bizim komşu i-Phone almış 300TL ye orjinale çok benziyor ama değil birebir çakması heralde. İşte bende böyle olmasından korkuyorum ya aldığım birebir çakmasıysa?

Dostum orjinal bulmak gerçekten sorun bizim komşu i-Phone almış 300TL ye orjinale çok benziyor ama değil birebir çakması heralde. İşte bende böyle olmasından korkuyorum ya aldığım birebir çakmasıysa?
Alırken dikkat edilmesi lazım zaten fiyatında belli olur bence.

Benim anlamadıgım rusyadan telefonu alıyorsun orda kullanmaya başlarsandamı senden gümrük felan alıyorlar? Almıyorlarsa neden bizimkiler açıp ta geçirmeye çalışmıyor?

Tek başına gittiğini söylemedim 7 kişi gitmişler 7sininde üstüne kayıt ettirmiş.Neden yalan söylesin yakın biri oluyor sonuçta yoldan geçen biri değil.

Tamam kardeşim ben ihtimalleri söyledim konuyu aydınlatmak amaçli bildiğimi paylaştım.

Yine fikrimi sorucak olursan bir iki tane satabilirsin ama bu işin ticareti yok olsa emin ol yaparlar.

yurt dışından her türlü 200 TL kar edersin daha ucuza gelir sipariş ver bence yakınlarına

yurt dışından her türlü 200 TL kar edersin daha ucuza gelir sipariş ver bence yakınlarına
Tamam 200 TL ucuz gelicek ama bu sefer garantisi olmayacak 200 TL için garantiden olmak.. değmez bence.

----------

Tamam kardeşim ben ihtimalleri söyledim konuyu aydınlatmak amaçli bildiğimi paylaştım.

Yine fikrimi sorucak olursan bir iki tane satabilirsin ama bu işin ticareti yok olsa emin ol yaparlar.
Sence bu işin ticareti yapmıyorlar mı :D

kuzenim iphone 5i 650 dolara getiritiyim sana dedi ama para olmadıgından reddetmek durumunda kaldım :D

Geri