• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LoL Champion Replikleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
madem seslendirme yapacaksın bir tane daha ekleyeyim,

Pantheon '' Bir tekme ile kuyuya düşmekten daha büyük dertlerin var.''

Beni sadece sen duyabiliyorsun, birlikte hangi başyapıtı çalalım

Sona

"Göreve hazırım, uçağımda yıkılıyor." - Corki
"Draven kaçar" - Draven

dublajların berbat niye hala güncel diyorsun :D
Güncel dediğim tarihe bak istersen o dublajlardan sonra benden hangi programla yaptığımı neyle yaptığımı dilenmedin mi bir de gaza getirmeye çalıştın ya hani hee versen ben senden daha iyi yaparım korktun demi diye sonra pıstın bi şey yapamadın onu mu diyorsun :D

Güncel dediğim tarihe bak istersen o dublajlardan sonra benden hangi programla yaptığımı neyle yaptığımı dilenmedin mi bir de gaza getirmeye çalıştın ya hani hee versen ben senden daha iyi yaparım korktun demi diye sonra pıstın bi şey yapamadın onu mu diyorsun :D
kim uğraşcak mixcraftla ver bana efektlerin adını yapıyım senin gibi :D

melek subaşı
-Sen palavere birkak sen 3 milyar 750 milyon milyar sen para naptin?.
-Dogum tarihiniz?: muş

yemedi :D olm ver efekt isimlerini direk teemo yapayım :D
Bana diyordun efektsiz yap diye al kendin yap hadi yemedi mi heaa ? :D Hem yapabilecek olan adam açar kendi araştırır dener ben öyle ordan burdan efekt bulup beleşe mi kondum tek tek denedim hepsini sende o maça varsa al dene :D

Bana diyordun efektsiz yap diye al kendin yap hadi yemedi mi heaa ? :D Hem yapabilecek olan adam açar kendi araştırır dener ben öyle ordan burdan efekt bulup beleşe mi kondum tek tek denedim hepsini sende o maça varsa al dene :D
Sen melek subasi'nin taklitini yap panpa

Geri