• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LoL Champion Replikleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bana diyordun efektsiz yap diye al kendin yap hadi yemedi mi heaa ? :D Hem yapabilecek olan adam açar kendi araştırır dener ben öyle ordan burdan efekt bulup beleşe mi kondum tek tek denedim hepsini sende o maça varsa al dene :D

benim aslında efektsiz yaptıklarım vardı bi ara ama sildim :D bi tane söyle lan sadece teemonunkini :D

Tüm dublajlar efekt ile yapılıyor hala aynı şeyi zırvalıyorsun efekt kullanmadan da yapabilirsin :D Hadi yap da göreyim sırf lafsın başka bir şey değilsin :D
işte ben efektsiz 5 senelik ve 5 liralık mikrofonla yaptım :D olm şimdi sesi kaydedip nerden açıcam şu chorusu onu söyle :D

işte ben efektsiz 5 senelik ve 5 liralık mikrofonla yaptım :D olm şimdi sesi kaydedip nerden açıcam şu chorusu onu söyle :D
E yaptıysan buyur yayınla. Bende de profesyonel mikrofon yok sonuçta senin o izlediğin dublajların hepsi profesyonel mikrofonlarla yapılıyor ve konuşan adam efektlere hiç dokunmuyor ne efekt ekleniyorsa yine profesyonel kişiler tarafından ekleniyor :D Zaten efekt'e de karşısın hadi yayınla da görelim paşam :D

E yaptıysan buyur yayınla. Bende de profesyonel mikrofon yok sonuçta senin o izlediğin dublajların hepsi profesyonel mikrofonlarla yapılıyor ve konuşan adam efektlere hiç dokunmuyor ne efekt ekleniyorsa yine profesyonel kişiler tarafından ekleniyor :D Zaten efekt'e de karşısın hadi yayınla da görelim paşam :D
tamam azcık bekle pro ekip topluyorum 2 güne teemonun aynı sesi elinde :D

tamam azcık bekle pro ekip topluyorum 2 güne teemonun aynı sesi elinde :D
Teemo'nun sesi diye bir şey yok ki :D Sesler karakterlere göre seçilip alınır, sonuçta teemo dediğin karakteri seslendiren kişi de o karakter için seçilip oraya alınmış kişi :D

"En tehlikeli silah göremediğindir"Zed
"Ölümde rüzgar gibi hep yanı başında"Yasuo
"kılıcım emrindedir"master yi
"Beni mi öldürceksin dene bakalım"Yasuo
"Ben onurumu kaybedeli cok oldu"Yasuo
"Beni öldürmeyemi geldm hıh keşke adam toplasaydın"Yasuo
"Yolcudur yasuo bağlasan durmaz"Yasuo
"Klıcım köttü bir yol arkadaşı"Yasuo
"kılıcım her geçen gün daha da ağırlaşıyor"Yasuo
"Gölgelere dal gerçeği öğren"Zed
"Gölgeler beni aydınlatıyor"Zed
"Gerçeğin ışığı gölgelerde saklı"Zed
"Yasak teknik diye bir şey yok"Zed
"Gelenekler bilgeliği öldürür"Zed
"Denge aptallar içinidir"Zed
"Bu benim en sevdiğim kılıç"Talon
"Noxus kan istiyor"katarina
"Adalet yerini bulacak ya hukukla yada kılıcla"garen repliği unuttum hukuk yerine başka birşeydi ama unuttuğum için salladım :D
"Bu gece avlanıcaz"Rengar
"Gel bakalım"Rengar
"Sakın düşme" Rengar
"Kolay av"Rengar
"Bunca ödül iin bana daha büyük bir in lazım"Rengar
"Demir zayıf bir alternatif"Blizcrank
"İşleyen golem pas tutmaz"Blizcrank

Kesinlikle hiçbir yere bakmadım bunlar aklımda kalanlar bu kadar kalmış aklımda

Geri