• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LoL Dediler Bizde Başladık.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ZACA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ZACA

Aganigi Naganigi
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eyl 2011
Puanı
440
Arkadaşlar herkez LoL dedi , bende indirdim ve oyuna girdim.Daha öncedende indirmiştim fakat 5 dakka oynamadan hemen silmiştim.Bu sefer öyle olmadı özellikle türkçe olması ilgimi çekti.İlk olarak antreman olarak oynadım,ardından normal savaşa girdim fakat kafama takılan sorular oldu.Ben karakterimi belli bir seviye yapıyorum fakat savaş bitince yeni savaşa girerken karakter yine 1 lvl oluyor,öyleyse amaç ne ? . Birde karaterimize aldıgımız itemlerde her savaş sonunda sıfırlanıyormu.Bunun gibi başlıca bilgiler verebilcek arkadaş varmı.Birde başlangıç tavsiyeleri olan :)

hmh1m.png

her maçda champın tekrardan 1 level olur amacın senin kendi üyeliğindeki leveli arttırmak en son 30 leveldir item konusunda ise yine aynı bi maç oynarsın o maçda aldıkların tamamen sıfırlanır senin amacın kendi üyeliğinin lvlını arttırmak ve de rünler var onlarda başlangıçda özellik verir onlarıda biraz level atla öyle alırsın ve ilk başlarda 450 champlar al daha kolay alışırsın oyuna

birde sadece mana almışsın :D bak daha yeni öğrendiğin için mobafire ya da solomid gibi sitelerden champların buildlerine bak daha yardımcı olur bir süre sonra zaten kendi kafanda kurarsın buildleri

Caner üyeliğinin seviyesi artmasının ne gibi etkisi var oyun içindeki savaçlarda veya pvplerde ?

Rün veriyor level. Bende tam bilmiyorum yeni başladım ama oyun baya keyifli ya bazı maçlar inanılmaz heyecanlı ve hırs dolu oluyor :D

Anladığıma göre kimse aşırı derece üstün değil,eşit maçlar oluyor.

Anladığıma göre kimse aşırı derece üstün değil,eşit maçlar oluyor.
genellikle evet sen rünleri 20 levelden sonra almaya başla ben öyle yaptım bide işte kabiliyetler var onlarda rün gibi ama parasız sadece level istiyor bide level artınca oyunun kalitesi artıyor oyunu bilen daha çok olduğundan

bende indirdim bikrac mac yaptim ama detayli bilgiye sahip olmam lazim. Türkiye sunucusundayim nick : Yamiyama

Tapatalk 2 ile GT-I8150 cihazımdan gönderildi

tavsiyem 450 ip lik ashe karakterini alıp oynamandır . daha sonra diğer karakterleri deneyebilirsin

:ASD sadece mana potu 2,6 k para kasmışsın cidden iyi küfür yemişsindir :D EvilPower ekle öğretirim sana oyunu + nami bir destek herosu oyuna yeni başladıysan destek oynamanı tavsiye etmem destek herolarının genelde canı falan az olur:'(

:ASD sadece mana potu 2,6 k para kasmışsın cidden iyi küfür yemişsindir :D EvilPower ekle öğretirim sana oyunu + nami bir destek herosu oyuna yeni başladıysan destek oynamanı tavsiye etmem destek herolarının genelde canı falan az olur:'(
1 level olm ne bekliyon desteği bırak o champlar biraz zor mesela ben sana master yi build vereyim onu kullan kolay champdır :D birde şöyle birşey var ben oturdummu kalkamıyorum o yüzden bazen oyunu siliyorum 1 hafta sonra felan tekrar yüklüyorum

resim eski bu arada oynamayı bilmiyosan bu tür champlarla başla demek için yükledim resmi kolaydır çünkü master yi ashe hatta teemoda kolay onuda alabilirsin
G8Bw0.jpg

Son düzenleme:
1 level olm ne bekliyon desteği bırak o champlar biraz zor mesela ben sana master yi build vereyim onu kullan kolay champdır :D birde şöyle birşey var ben oturdummu kalkamıyorum o yüzden bazen oyunu siliyorum 1 hafta sonra felan tekrar yüklüyorum

resim eski bu arada oynamayı bilmiyosan bu tür champlarla başla demek için yükledim resmi kolaydır çünkü master yi ashe hatta teemoda kolay onuda alabilirsin
G8Bw0.jpg

caner banada veriver master yi buildini

Masteryi Veya Ashe gibi ucuz ve kolay hero larla oynamanı tavsiye ederim hem kolaydır + beceri istemez hemde iyidir Türkiye sunucusunda başlaman iyi olmuş Skill açıklamaları item açıklamaları türkçe neyin ne işe yaradığını daha rahat anlayabilirsin levelin önemi oyun içindeki level değilde dışındaki sınır 30 level level yükseldikçe Rune sayfaları açılır rune ler ne dir dersen atıyorum Attack damage rune Ability Power Rune Hp veren rune armor veren magic resist veren diye gider bu runeler oyuna girdiğinde item vb olmadan sana katkı sağlayan runeler ama sana tavsiyem 20 hatta 25 levele kadar hero açman 20 veya 25 levelden sonra 30 levele kadar ip biriktirip rune sayfanı yapabilirsin muhtemel 1 rune sayfa yapman için 6 7k ip olması lazım o yüzden 20 25 levelden sonra biriktirmeye başla oyun içinde takım savaşı başladığında atıyorum nami değilde Ashe Master yi almış isen savaşlarda karşıdaki ad carry veya ap carrye odaklan ad carry nedir diyebilirsin Örn: Ashe caitlyn Vayne corki vb diye gider niye buna odaklanıcam dersen hpsi az olduğundan dolayı çabuk erir yani çabuk ölür buda nerden baksan %90 takım savaşını size kazandırır savaşlarda bodoslama 5 kişi arasına dalma uzakdan izle dediğim gib ad c odaklan yok odaklanamadın uzakta hpzi az felan hep taktiğe dayalı oyun aslında benden :D bu kadar oyunu tamam ben öğrendim artık dediğinde trdeki hesabını weste veya easte aktar derim Tr de çok zorlanırsın nedenleri yaş ortalaması baya düşük yarısı internet cafeden giren çocuklar diyebilirim ben tr serveri ilk açıldığında sürem bitti diyip çıkanları çok gördüm neyse sorun olursa özel mesaj ile atarsan cevaplarım

caner banada veriver master yi buildini

şimdi orda warmogla frozen aldım türkçe isimlerini hatırlamıyorum :( ama onları almana gerek yok çünkü orda 4 kişiydik ve ben hariç hiç biri oyunu bilmiyor adam akıllı, herkes bana dalıyordu ilk olarak, o yüzden aldım :D yi nin buildi şöyle bot olarak %20 attack speed veren bot al sarı bişey sonra phantom dancer al hayalet dansçı ardından kanasusamış mı ne onu al çünkü her vurduğunda hp yükselir o itemin özelliği o ama skilsiz vurucan tabi ardından ebedi kılıç olması lazım onu al son 2 itemide işte takımın durumuna göre alabilirsin kendin karar verebilirsin yani master yi nin özelliği zaten şu team fightlarda beklersin canı az olana dalarsın ultine basıp öldürürsen bütün skillerin cdsi sıfırlanır öyle öyle penta kill yaparsın rahat şekilde

Son düzenleme:
gerçekten hile kullanan yoksa belki denerim lol ü bende zaten o heroların yarısını diğer oyunlardan biliyorum :) ama nette araştırdım bir sürü hile kullanılan video var

Geri