• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Lyra # VoOoDoOo # Rogue-Cleric (120 Level) (1300 TL)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan nsshn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşiniz yok mu sizin? Burada satış yapıyoruz amaç ne karalamak mı? 1,5 sene önce ki Pvpnin videosunu gelip gösteriyorsun. En hoşlanmadığım şeylerden biride oynadığı sürede 1 kere pvp de yenip video çeken tiplerdir. Lightseed diye bir karakter kalmışsa VoOoDoOo satılmadığı sürece Pvp yaparız sıkıntı yok dicemde kalmadı malesef :) Pvp de yenilmekle karakterin değeri düşmez, yenen karakterin de değeri artmaz. Pvp bu; hatalı şekilde oynanır kaybedilir. Senin kim olduğunu çok merak ediyorum, ya Lightseed in sahibisin ya da çekemeyenlerden birisin, oyunu bırakıyorum gördüğün gibi satıyorum. Senin gelip burada birşeyler yazman şunu gösteriyor; size o kadar çok koymuşum ki oyunda, oyunda kalıp bazı şeylerin acısını çıkarmak istiyorsunuz ama ben oyunda olsam bile öle birşey yapamazsınız. Yokluğum koysun size :)
Bu videoyuda izleyelim o zaman :)
[video]http://www.izlesene.com/video/vooodooo-vs-lightseed/6386225#[/video]

sana ve burdakilere söyle söleyim ozaman yukarda bahsettiğin pvp king falan hikaye önce bunu bir anla onun dışında senin bu çektiğin video benim attığımdan daha eski :D bu da şu demek oluyor en son olarak Lightseed sana koymuş maydonoz koymuş yazık la sana :agla

sana ve burdakilere söyle söleyim ozaman yukarda bahsettiğin pvp king falan hikaye önce bunu bir anla onun dışında senin bu çektiğin video benim attığımdan daha eski :D bu da şu demek oluyor en son olarak Lightseed sana koymuş maydonoz koymuş yazık la sana :agla
Ben burda asılsız bir şey iddaa etmiyorum girip servere sorabilir isteyen, o dediğin insanlarla yaptığımız pvplere server şahit ben burda bir şey iddaa etsem sen kabul etmiyceksin o yüzden isteyen girip servere sorabilir :) ayrıca elalemi bırak da kendi isminle, çarınla gel.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri