• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LYS yardım

eyier1745

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
30 Tem 2009
Puanı
1
Arkadaşlar YGS ve LYS hiç çalışmadım ama 1 sene sınıfta kaldığım için 1 sene daha beklemek istemiyorum...LYS açıklandı TM1 TM 2 Puanım 180 geçmediği için üstüne okul puanı eklenmemiş... TM1 200+ olması lazım üniversiteye gitmem içinde Okul 33 veriyo 175+33?208 oluyo ama eklenmemiş Tercih yapsam Çıkarmı?

p4r35L.png

https://i.hizliresim.com/p4r35L.png

Peki TM puanının 180 geçmediği için mi okul puanı eklenmemiş bide sormak istediğim şey ... 200 puanla 4 yıllık alan üniversiteler okulpuanı bildiğiniz üzere en az 30 verdiği için 200 yaparak giden biri 170 alması lazım onlar nasıl gitmiş ham puanmı Oruçlu olduğumdan dışarı gidip kimseyede soramıyorum hava malum çok sıcak Tekrar Teşekkür ederim

Peki TM puanının 180 geçmediği için mi okul puanı eklenmemiş bide sormak istediğim şey ... 200 puanla 4 yıllık alan üniversiteler okulpuanı bildiğiniz üzere en az 30 verdiği için 200 yaparak giden biri 170 alması lazım onlar nasıl gitmiş ham puanmı Oruçlu olduğumdan dışarı gidip kimseyede soramıyorum hava malum çok sıcak Tekrar Teşekkür ederim

aynen öyle 180 i geçemediği için eklenmemiş :)

onlar sanırım 2. senesinde gitmiş :) yani adam üniversiteyi kazanmış beğenmemiş sonraki sene tekrar girmiş gitmiş ve ek puan yarıya düşmüş yani 30 gelecek iken 15 gelmiş :)

Gaza Geldik edebiyatta çok salladık bilsem o kadar sallamazdım :D Neyse herşey için teşekkür ederim kardeşim ;)

Olmadı ben 1 dersane felan bulayım bizim burada da detaylı bir bilgi alayım 1 sene daha dayanamam . :)

180 barajını geçemeyenlere okul puan vermiyor.

Sen bana sor 2. yılım bu sene .. her şey hakkında bilgim var. TM-3 TS-1 TS-2 'den tercih yaparsın tek. TS-1 ve TS-2 iyi üniversiteye yerleşirsin tabi üniversite kazandım demek istersen...
Benim puanım iyi olduğu halde yazmıyorum seneye tekrar gireceğim artık :D

Sen bana sor 2. yılım bu sene .. her şey hakkında bilgim var. TM-3 TS-1 TS-2 'den tercih yaparsın tek. TS-1 ve TS-2 iyi üniversiteye yerleşirsin tabi üniversite kazandım demek istersen...
Benim puanım iyi olduğu halde yazmıyorum seneye tekrar gireceğim artık :D

Ben Gitti desinler diye gitmem de neyse artık nasip değilmiş demekki 1sene ders çalışacazz ..Matematik hiç bilmiyom 10-15 netlik öğrensem devamını halledicem inş..

Geri