• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Masaüstü için Resimler!

verdim teşekkürünü dostum.Hepsi harika resimler :pro

paylaşım için saol ama zaten bunlar googleye yassanda çıkıyo

benım elımdede gzl bı foto war yuksek cozunurluklu ama ps yaptıktan snra uzantıyı jpeg yapmamla beraberınde kalıteyı bırz dusturdu..
ama sızlerle paylasmak ıstedm ve yenı konu acmaya gerek duymadım ıcın buraya koyuyurum ıznınle TheOxYGEN
sro2009060516513445.jpg

Kardeşim eline salık süper resimler paylaştıgın için saol

süper irşeeymiş ya bu resimler :ko:ko:ko:ko:ko:kosüper irşeeymiş ya bu resimler :ko:ko:ko:ko:ko:ko :ko:ko:ko:ko:ko:ko :ko:ko:ko:ko:ko:ko

3. Resim harika Sro başlarken 3 . resim çıkıyordu o kıza aşıktım :D:D Buldum resmini hemen aldım :D

Geri