• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Masaüstü için Resimler!

Son güncellemeyi de yaptım ama bazı resimler küçük oluyo daha ekleyeceğim çok resim ama az da vakit var :D diğerlerini sonra eklerim :ko

cok qzl resımler bılader yalnız 1 . resımı sankı tanıyorm bnm chara cok benzor hatta benzemekle kalmıor o _WhiteFoX_
ne dmk
TheOxYGEN boyle bır etkınlıkte faydamız olması bıze gurur ve sevınc kaynaqı olr..
aslında yuzlerce mukemmel resımlerım war ama zaman o yuzlerın arasından mukemmelerı secmek uzun ış :D

cok qzl resımler bılader yalnız 1 . resımı sankı tanıyorm bnm chara cok benzor hatta benzemekle kalmıor o _WhiteFoX_
ne dmk
TheOxYGEN boyle bır etkınlıkte faydamız olması bıze gurur ve sevınc kaynaqı olr..
aslında yuzlerce mukemmel resımlerım war ama zaman o yuzlerın arasından mukemmelerı secmek uzun ış :D

Bide resmi koyuyorum sonra işim oluyo gidiyorum başından sonra resimleri araştırırken bu resmi koydum mu koymadım mı orası da acayip oluyor :)

keske silkroad defteri olsa :D bunlardan da kapak yaparlar :D

Valla imdamıma yetiştin bu resimleri arıyordum teşekkürler.

Geri