• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

maxi game cephesi

BilocanGoklerde

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
27 Nis 2014
Puanı
25
Manifestomuz:

Maxigame Cephesi; Cephemizin üye,
sempatizan ve yandaşlarına, öncü gamerlara, „Yolumuz Gamer Sınıfının Yoludur“ diyen nooblara, proflara, hırsızlara, teknik elemanlara, item satıcılarına, oyunun öğreticilerine, bosslara ve moblara sesleniyor:
Bu yıl dünya gamerleri ve joymax daha zor koşullarda girmektedir. Joymaxın deyim yerindeyse, yıkılmasından sonra en büyük krizini yaşamaktadır. Private serverlerde ’de patlak veren mali kriz kısa zamanda bütün silkroadı sardı. Tüm para göz private server sahiplerini, server sağlayıcılarını, krizin etkilerini azaltmak ve kendi kurumlarını kurtarmak için harekete geçtiler.

Private serverlerin sahipleri gamerlerden topladıkları paraları sattıkları itemleri, bankaları kurtarmak için seferber ettiler. Kriz dışı koşullarda kazançlarına kazanç katan modlar, her an server kapanacak korkusuyla oynayan ve sömürülen geniş gamer kesimlerinin sırtından bu krizi aşmaya çalışıyor.

Bu yüzden MaxiGame Cephesi olarak itemlerimizi en az +7 yapıyor ve yakaladığımız yerde mevcut oynadığımız serverlerde GM'lere pk oluyor ve onları kesiyoruz !! MaxiGame Cephesi Ayaklandı !!!!

Ayrıca ;

JoyMaxın ilgisizliğine karşı !
JoyMaxın Arap karakterlerini getirmiyor oluşuna karşı !
Private Serverlerin yenilik adına getirdikleri alakasız editlere karşı !
Düzensiz Silk fiyatlarına karşı !
Server ortamlarının çoluk çocuğun eline düşüp geleceğimizin zehirlenmesine karşı !

MAXİGAME CEPHESİNİ İLAN EDİYORUM !

Piyasadaki serverlerin düzensizliği ve geleceğinin garanti olmayışına karşı bu cehpe ile server sahiplerinin korkulu rüyası olacağız !

Sloganımız : FB+7'ni YAP BİZE KATIL !

Ml9bGQ.png

Not: Ağır troll içermektedir. Hiç kimseye veya hiç bir servere bir itham çabası yoktur.

Son düzenleme:
Halkımız, +7 itemlerinizi bize getirin !!!

Kanki ben forumdan gittim gideli çok bozulmuşsun sen.

Çevirisini yapacak?

私たちのマニフェスト:

Maxigameフロント;より困難な条件の中で今年ガメラとjoymax入る:ガメラをリードする私たちのメンバー、シンパやサポーターの前では、「私たちのパスゲーマークラスの方法である」と彼は教授、泥棒、技術スタッフ、アイテムベンダー、ゲームのチュートリアル上司と呼び出しのmobにnoobのです。 Joymaxのはいわば、崩壊後最大の危機を通過している。すぐに噴火した金融危機における民間のサーバは全体のシルクロードを巻き込んだ。危機の影響を軽減するプライベートサーバーの所有者は、サーバー·プロバイダー、アウトすべてのお金と、独自の制度を節約するために行動を起こした。

彼らはガメラから集めお金にアイテムを販売するサーバのプライベート所有者は、銀行を救済するために動員された。収益利得モードに追加する極端な条件での危機は、サーバが恐怖を再生するには、いつでもシャットダウンして、この危機を克服しようとしているゲーマーの大部分を犠牲にして利用されます。

当社の商品は、フロントMaxigame少なくとも7がやって、私たちは私たちがプレイするサーバー上でのGMが利用できるのpkgをキャッチどこで起こっている理由ですし、私たちはそれらをカット!フロントMaxigameは立ち上がっ!!!!

あなたも;

無関心に対するjoymax!
アラブ文字に対してjoymaxが生じ持っていません!
無関係に対して提起革新エディタの代わりにプライベートサーバ!
不規則なシルクの価格に対して!
サーバー環境は、将来の中毒に対する子孫の手に落ちる!

私はMaxigame WALLを宣言!

Kız bulun suna artık yalnızlıktan nelere vermiş kendini :( Forumun büyük abilerini konuya davet ediyorum :D

Geri