• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

maxi game cephesi

beni o emek hırsızıyla nasıl bir tutarsın ? bir troll başlık açtım diye kıyasladığın insana bakar mısın ya... yazık. ne çok zeka küpü varmış forumda bu kadar boş başlık açtım diye sopayla dalacaksanız utanmasanız.

Boş insan boş konu açarmış ne yaparsın hayat şartları seni bu hale getirmiş seninde üstüne gelmemek lazım

Boş insan boş konu açarmış ne yaparsın hayat şartları seni bu hale getirmiş seninde üstüne gelmemek lazım
sanırım seninle daha önce tartışma yaşadık çünkü bu kadar laf sokma çabası ancak canı yanan biri tarafından yapılacağını düşünüyorum. yada ayrı bir sinirine dokunan bir şey var hadi bana anlat sorun ne ?

sanırım seninle daha önce tartışma yaşadık çünkü bu kadar laf sokma çabası ancak canı yanan biri tarafından yapılacağını düşünüyorum. yada ayrı bir sinirine dokunan bir şey var hadi bana anlat sorun ne ?

İlk kez tartışıyoruz tartışmada dememek lazım tek kale maç şeklinde düşün bence ısınamadım sana bana cevap verme bende susayım çok basit aslında insanları susturmak :) bak mesela bundan sonra sana cevap vermeyecem mecbur susacaksın yada deli damgasını göze alacaksın buda hayatın cilvesi işte

@Psychopathic
Kardeş konuyu beğenmediysen yavaştan uzaklaş istersen.

Bence komik olmuş halk galeyana gelip silkroada başlayacak :D

Son düzenleme:
Bir maymun deliğe bir taş atıyor, 40 insan çıkarmak için uğraşıyor.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri