• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

maxi game cephesi

Medeni insanlar gibi tartışmasını,konuşmasını bilmiyorsanız terkedin konuyu. Uyarma niyetinde bulunmıycak kimse bilmiş olun.

Sabah kahvaltı niyetine çakmak gazı mı kokluyo bu arkadaş nabıyo

İlk kez tartışıyoruz tartışmada dememek lazım tek kale maç şeklinde düşün bence ısınamadım sana bana cevap verme bende susayım çok basit aslında insanları susturmak :) bak mesela bundan sonra sana cevap vermeyecem mecbur susacaksın yada deli damgasını göze alacaksın buda hayatın cilvesi işte

Attigin postlar konudan daha sacma :fpalm

[MENTION=8793]PageMaster[/MENTION] selam canım.lord demon kesiyormusun hala..

Hadi bir tartışma daha :pcorn

Avını bekleyen aslan gibiyim şuan :wy:
Aslan yavrusu heyt be.
kY1lgA.gif

şşş ses kes [MENTION=158626]rapstarcigi[/MENTION] izleniyoruz :D

ShahiS CaptainCoCo böyle şahsiyetleri barındırmayın forumda.
Neyse bir şey demiyorum ben sanada :D

----------

@BlackStyle ah egolas ah senin yüzünden bunlar hep huanpa diye üyelik alamıyorum sonra beni erdo zannediyorlar :D neyse egolas hayırlı geceler sana da ^_^

Son düzenleme:
Geri