• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Maxigame Amca Oluyor

CottonCandy

Atlas Evren
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Tem 2009
Puanı
472
uzun süredir yoktum bir ara evlendim halen evliyim :D
geçen yapılan kan testleri sayesinde eşimin hamile olduğunu öğrendim
6 hafta 3 günlük hamile güzel bir duygu ilk defa böyle güzel bir duygu tattım e artık baba olma yaşındayız

NASIL EVLENDİN DİYE SORMAYIN DİREKSİYON DERSİ VERİYORDUM KONU Evliliğe KADAR GİTTİ :D
maxigame'de amca oldu :D
@Deepblue @Gravity @Terk-i Diyar @QuietTouch

Kerim kardeşim Allah analı babalı büyütsün. Sağlıklı uzun ömürlü bir çocuğun olur inşallah. Çok sevindim :)

Başlığa bak :D

Allah analı babalı büyütsün Kerimcan, yengeye ve yeğene dikkat et yoksa döverim seni.

Allah analı babalı büyütsün. Hayırlısıyla olsun :beer

eyw kardeşim amin :)

- - - Güncellendi - - -

Kerim kardeşim Allah analı babalı büyütsün. Sağlıklı uzun ömürlü bir çocuğun olur inşallah. Çok sevindim :)

amin kardeşim teşekkür ederim :)

- - - Güncellendi - - -

Başlığa bak :D

Allah analı babalı büyütsün Kerimcan, yengeye ve yeğene dikkat et yoksa döverim seni.

Başlığa Lafı yok efsane oldu :D

Amin abi gözüm gibi bakıyorum :)

Hayırlı uğurlu olsun dostum. Sağlık sıhhat versin Allah.

Abi hayırlı olsun, Allah sağlık ve uzun ömürler versin. :)

Edit: Sıradaki Maxigame Amca Oluyor 2 konusunu kim açacak? :D

Hayırlı uğurlu olsun dostum. Sağlık sıhhat versin Allah.

amin kardeşim teşekkür ederim

- - - Güncellendi - - -

Abi hayırlı olsun, Allah sağlık ve uzun ömürler versin. :)

Edit: Sıradaki Maxigame Amca Oluyor 2 konusunu kim açacak? :D

eyw kardeşim amin :)

- - - Güncellendi - - -

Şimdi aç demedim ki :) Hazır hissettiğin yaşta aç ^^

sen aç abi :D

Allah analı babalı, uzun ve güzel bir ömür bahşetsin. :)

Allah analı babalı büyütsün abicim :) Böyle konular gördükçe yaşlandığımı hissediyorum yav zaman ne çabuk geçiyor :D

Son düzenleme:
Allah analı babalı büyütsün inşallah kardeşim. Bahtı açık ömrü uzun olsun.

Bende bekliyorum bakalım kız çocuğu 2 ay kaldı tahmini Rabbim hepimize sağlıklı sıhhatli kucağımıza almak nasip etisn. :roll:

Abi Allah analı babalı büyütsün vatana millete hayırlı evlat olsun inşallah.

Geri