• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Maxigame E-dergisi İlk Sayısı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Screwy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Screwy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eki 2011
Puanı
175
Arkadaşlar maxigame ilk e-dergi sayımızı çıkarmış bulunuyoruz.Umarım beğenirsiniz.

İlk sayımız olduğu için birkaç hata mevcut veya birkaç eksiklik bunların birkaçının farkındayız konuyu okumaya devam ederseniz hepsini açıklayacağım.

Öncelikle Beni daha doğrusu bizi destekleyen Terk-i Diyar (Kahraman) ve Deepblue (Ümit) Abilerime Sonra bana ayın üyesi istihbarat'ını sağlayan The Bright (Barış) ve Blackstyle (Hakan) Kardeşlerime çok Teşekkür Ediyorum.

Ve Tabi ki Çalışmalarından Dolayı Tüm Ekip Arkadaşıma Teşekkür Ediyorum :)

Dergide Bulunan Hata :

1. Dergide Ufak bir görüntü bozukluğu var. Biraz kurcaladım fakat tam olarak sorun nerede bulamadım diğer sayıda halletmeye çalışacağım.

Arkadaşlar bilindiği üzere maxigame özel serverı blackpearl kapatıldı. Bunun yerini ne gibi şeylerle dolduracağımız konusunda fikirlerini almak istiyorum. Yardımcı olursanız memnun olurum.

Dergi hakkında şu kısım değiştirilirse iyi olur burası şöyle olursa iyi olur diyen arkadaşlarında fikirlerini alalım. :)

Dergi Ekibi :

1. SilentCombat (Resul) (Ps İşleri,Genel Dergi Tasarımı,bp Röportaj)
2. PageMaster ( Ersan) (Komik Sayfalar Bölümü)
3. pureLove (Hakan) (Blackpearl Oynundan Kareler)
4. Sentius (Çağatay) (Bilgisayar Oyunları Ve Film Tanıtım Bölümü)

5. IceMachine (Samet) (Android Bölümü)
6. CaptainCoCo (Erdeniz) (Anime Bölümü)
7. _ßOOS_ (Berat) ( Magazin Bölümü )

Dergimize :)

Son 2 Saatte Dergideki Arkadaşlar iyi Uğraştı ama kimse alamadı linki :D
Kahraman abi hariç (Özel tehditleri sayesinde 2. gören kişi oldu. ) :D :D

Evet arkadaşlar buyurun dergimizin linki yorumlarınızı eksik etmeyin lütfen...

Dergi'yi Görmek İçin Lütfen Tıklayın

Aslında dergi linkini kısaltsam iyi para kaldırdım :D :D :D

Son düzenleme:
Ayın üyesi olduğumu dergide gördüm :pispis

# Bu arada hayırlı olsun,devamı gelir inşallah.

Bir uğraş olmuş güzel ama ben kendi açımdan söylemek istersem olmamış.Mesela sadece tanıtılmış.Şöyle oyun olsun film olsun makale şeklinde en azından yazan kişinin tekil şahısdan söylenmesi daha iyi olurdu.Ama tabi ilk dergi bu dergide hatalarınızı görür varsa 2.sayıda belki düzeltebilirsiniz. (;

Bir uğraş olmuş güzel ama ben kendi açımdan söylemek istersem olmamış.Mesela sadece tanıtılmış.Şöyle oyun olsun film olsun makale şeklinde en azından yazan kişinin tekil şahısdan söylenmesi daha iyi olurdu.Ama tabi ilk dergi bu dergide hatalarınızı görür varsa 2.sayıda belki düzeltebilirsiniz. (;
hatalarımız var hepsini inşallah gidermeye çalışacağız.

Doğrudur fakat dediğiniz gibi ilk sayımız olduğu için kusurlarımız elbette olucak. 2. Sayıda bu konuya dikkat edeceğim. Teşekkürler :)

Kitaplar hakkında yazmıştım fakat kaynamış arada duruyosa kayıtları diğer ayın dergiye koyar dediğin gibi direk kendimden anlatıyorum gerçi güzel anlatamamışımdır ama olsun :D

Geri