• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Maxigame E-dergisi İlk Sayısı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Screwy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yazılar çok küçük nerdeyse hiçbişey okumadan sadece göresllere bakıp geçtim:D

dediğim gibi sadece anime bölümüne baktım hellsing gibi eski bir seri nereden aklına geldiyse artık erdenizin ben daha çok bu sezon animelerinden birini bekliyordum :D

Son düzenleme:
Yazılar çok küçük nerdeyse hiçbişey okumadan sadece göresllere bakıp geçtim:D
resimdeki yere tıkladığın taktirde kolaylıkla okuyabilirsin.
gfywy.png

Emeğine sağlık kardeşim güzel olmuş görüntü işinide dediğin gibi ilerleyen zamanlarda :)

Aslında biraz kitlemiz olsaydı dergiyi matbaya verirdik :)

Emeğine sağlık kardeşim güzel olmuş görüntü işinide dediğin gibi ilerleyen zamanlarda :)

Aslında biraz kitlemiz olsaydı dergiyi matbaya verirdik :)

Matbaa işini ümit abide söyledi ama benim bileceğim iş değil :)

görüntü işinide 2. sayıda halledicem inşallah

Gerçekten çok güzel olmuş grafik bakımından içerik bakımından :alkis, Need For Speed Most Wanted 2012 çıktığını bilmiyorum sayenizde öğrendim indireyim bari :wgl:

Yazı tipi ve boyutu çok kötü olmuş bence ve resimler paintten yapılmışa benziyor ama yinede iyi :D

dediğim gibi sadece anime bölümüne baktım hellsing gibi eski bir seri nereden aklına geldiyse artık erdenizin ben daha çok bu sezon animelerinden birini bekliyordum :D

Hellsing efsanedir be :P

Dergiyi okudum güzel olmuş gerçekten 2. sayının daha profesyonel olacağına inanıyorum :)

Eline sağlık. :) BP kapandığı için ben boşta kaldım.Yeni bir iş verirsen elimden geldiği kadarı ile yardımcı olmaya çalışırım. :)

Resul Ben kapatmışım bilgisayarı 2 dk sonra paylaşsmısın böyle bir şans yok :D Ekibdeki herkesi tebrik ediyorum ve bizi destekleyen herkese teşekkürler

Yazı tipi ve boyutu çok kötü olmuş bence ve resimler paintten yapılmışa benziyor ama yinede iyi :D

onlar derginin genel sorunu görntüde bozukluk yapıyor 2. sayıda düzeltmeye çalışıcam konuda yazdım kimse okumuyo :D

----------

Eline sağlık. :) BP kapandığı için ben boşta kaldım.Yeni bir iş verirsen elimden geldiği kadarı ile yardımcı olmaya çalışırım. :)

hallederiz ya aklımda bişiler var ama ümit abiyle konuşıyım bi :)

----------

Resul Ben kapatmışım bilgisayarı 2 dk sonra paylaşsmısın böyle bir şans yok :D Ekibdeki herkesi tebrik ediyorum ve bizi destekleyen herkese teşekkürler

saate bakaydın ya :D

Dergide emeği geçen herkezin ellerine sağlık güzel bir çıkarmışlar yanlız arkadaşların dediği gibi ufak bir görüntü sorunu var oda çözülür :pispis

Geri