• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Maxigame E-dergisi İlk Sayısı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Screwy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
O halde bir dahaki sayının daha iyi olması için sen de takıma gir ve yardımcı ol :))

+ Anime bölümü olması bence hoş, forumumuzda animesever birçok üyemiz bulunmakta onlara da hitab etmeliyiz.

Daha önce ekibteydim fakat kendi isteğimle ayrılmıştım bazı sebeblerden dolayı. Ama neden olmasın. :)

O sebepleri az çok biliyorum ama artık toparlanman lazım. Hem birşeylerle uğraşıp meşgul olursan senin içinde iyi olacaktır diye düşünüyorum. Ayrıca senin de güzel fikir ve düşüncelerin ile eminim ki dergi çok çok daha güzel olacaktır.

O sebepleri az çok biliyorum ama artık toparlanman lazım. Hem birşeylerle uğraşıp meşgul olursan senin içinde iyi olacaktır diye düşünüyorum. Ayrıca senin de güzel fikir ve düşüncelerin ile eminim ki dergi çok çok daha güzel olacaktır.

Çok teşekkür ederim ümit abi,yorumun sevindirdi beni ,ben resülle konuşayım bi zaman.

Herkes'e Teşekkür Ederim Arkadaşlar İyi Kötü Yorumlarınız İçin.

Zafer Senin Düşündüklerini Bende Düşünüyorum ilk Sayı Olduğu İçin Arkadaşlar, üyelerin ne istediklerini görsün ona göre 2. sayıya hazırlansın diye bu şekilde yapıldı.

Ekip konusuna gelince dediğin ekipten ayrılmayı sen istedin geri dönmedendede tabi ki sakınca yok. Dergiden Ayrılırken Yeterli İlgi yok demiştin. Bunu sana düşündüren şey sürekli olarak milleti sık boğaz etmek istemememdi. Koskoca 1 ay süremiz var ve 1 ay boyunca yaptınmı yaptınmı diye milleti sık boğaz edersem ekip yok olurdu :D
Ben derginin genel şablonunu ps master olmadan önce ayarlamıştım onun için 1 ay bana oldukça fazla geldi Bu Sebeple Ayın 15 i ve 30 u nda çıkartmayı planlıyorum.

Bana ulaşmak isteyen birkaç arkadaş var özel mesaj atmış dün evdeki birkaç sorundan dolayı bilgisayara oturamıyordum problemler halloldu gibi. bana ulaşmak isteyenler

shadow_designer_34@hotmail.com msn adresimden ulaşabilir.

----------

Ümit Abi Bizim İş ne Oldu ? :D

Sentius (Çağatay) (Bilgisayar Oyunları Ve Film Tanıtım Bölümü)
IceMachine (Samet) (Android Bölümü)
CaptainCoCo (Erdeniz) (Anime Bölümü)
_ßOOS_ (Berat) ( Magazin Bölümü )

Bu arkadaşlarımız derginin yayımında emekleri geçen arkadaşlarımızdır.Kendilerine söz verildiği üzere editör rütbesi verilmiştir.Takımda yer alıp derginin devamında rol oynadıkları sürece rütbeler kendilerinde kalacaktır. İşin takibi tabiki Resul arkadaşımızdadır.

Arkadaşlar Derginin İlk sayısında bulunan bazı bölümler sürekli güncel olmadığı için bazı arkadaşların görevleri 3. sayıda değiştirilecektir. Bilginize. Tüm Ekibe Özel Mesaj Attım.

Hakan Sana Birşey Bulmaya Çalışıyorum :D

Rütbelerimiz çok güzel oldu teşekkürler bütün çalışanlara : )

Arkadaşlar Dergi Tekrar 1 Ay Olarak Çıkartılacak. Eğer 2 Haftalık Şeklinde Çıkartılırsa Belli Bir Süre Sonra Yayınlayacak Veri Kalmayacağı Kanaatine Vardım.

Yarın Öğleye Doğru Tüm Ekibe Özel Mesaj Göndericem. Herkes'e 2. Sayıda Neleri Nasıl Yapacağını Detaylıca Anlatacağım. 2. Dergide Söylediğim Talimatlara Uygun İçerik Yapmayan Kişi ( Yani Direk Kopyalama Olayı Vb. ) Olursa Malesef Ekipten Çıkartmak Zorundayım.

1 Günde yapılan iş,Emek Değildir.

Herkese İyi Akşamlar.

Son düzenleme:
Tam olarak ne zaman çıkıcak yeni sayı, gün belli mi !? Değişiklikler olucak mı, yeni bölümler veya tema olarak !?

Geri