• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

MaxiGame '' Kocaeli Çıkarması ''

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Gravity

Yönetici
Aktiflik
K.Tarihi
14 Nis 2009
Puanı
715

[BILGI]DİKKAT DİKKAT

Bu çıkarma diğer çıkarmalara benzemez.

Ne ilk ne de son buradan Deepblue Ümit beye bir gözdağı veriyoruz.

En kısa sürede misafirimiz yada misafi olmak istiyoruz yoksa olucaklardan biz sorumlu değiliz :)
[/BILGI]

21 Temmuz gecesi forumumuzun ağır abilerinle bir araya geldik.

Kahraman abimizin ziyaretine gittik bizi misafir etti kendisine teşekkür ediyorum

MaxiGame'nin bir aile olduğunun bir ıspatıda bu buluşmadır.

Bütün forumu çektik,çekiştirdik kulaklarınız çınladıysa hakkınızı helal edin :)

En kısa sürede tekrar bir araya gelmek dileğiyle aramıza katılmak isteyenler olursa herkese kapımız açıktır.

Resimdekiler

Terk-i Diyar : Beyaz t shirt ve yelek giyen kişi.

The Bright : Laciver t shirt giyen kişi.

Gravity : Fuşya renkli gömlekli kişi.

qpsd8.jpg

n8cqy.png

qpsl1.jpg

n8cqy.png

qpsmc.jpg

[UYARI]
Bütün resimlerde nereyse gözümüz kapalı çıkmış flaş patlamasından olsa gerek .[/UYARI]

Wow bu çok güzel bir olay olmuş... Yanlız resimlerin biraz daha büyüğü yok mu ya ?

Gözdağına gerek yok ben pek bir yere çıkamıyorum ama Ankara'ya yolu düşen herkesi beklerim, gelmeden 1 gün önce haber vermeniz yeterli :)

Yaş varmış abi sizin ya :) Harika bir buluşma olmuş , acaba çekiştirildim mi bende :shm: Bu arada barış çok yorgun görünüyorsun ama iyisin hani :drunks

Yaş varmış abi sizin ya :) Harika bir buluşma olmuş , acaba çekiştirildim mi bende :shm: Bu arada barış çok yorgun görünüyorsun ama iyisin hani :drunks
seni çekiştirdilermi bilmiyorumda zafer bunlar daha buluşmadan beni çekiştireceklerini söylemeye başlamışlardı neler dediler acep arkamdan :D

Allah nasip ederse 12-15 Ağustos Kocaelindeyim beni gezdiriceklere duyurulur :D

Edit: Azıcık yüzsüzlük zarar etmez :D

Buluşacağınız zaman haber verseydiniz iyiydi bizde gelirdik neyse... (blöf içerir :D)

Adamlar İzmit'ten geliyorlar ne güzel . Kapım ben geliyorum diyen herkese açıktır. Bi alo demeniz yeterli.
İyi oldu arada kaynatmış olduk :D

Wow bu çok güzel bir olay olmuş... Yanlız resimlerin biraz daha büyüğü yok mu ya ?

Gözdağına gerek yok ben pek bir yere çıkamıyorum ama Ankara'ya yolu düşen herkesi beklerim, gelmeden 1 gün önce haber vermeniz yeterli :)

Resimlerin boyutunu sanırsam halledebilirim.

Gözdağı işin şakası ama istemiyorda değiliz kısmetse oda olur :)

----------

Bende merak ettim , birisi açıklasın :)

Kahraman abinin iznli olmadan açıklayamıyoruz hele ki Kaya zaten of diyorum :D

Geri