• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Geleneksel MaxiGame ''Kocaeli Çıkarması 2014''

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

O senin güzelliğin Hakan'ım nasıl bakarsa insan öyle görürmüş, umarım senide bir gün aramızda görebiliriz :)

----------

Müdür'cüm Kahraman abide böyle düşünmüş olsa gerek ki,ne zor şartlarda geldim buralara bilsen :sevgi

Ayrıca geçen senede vardım bu postu hiç atılmamış sayıyorum dip notuda görmeyenler varsa işin zor ankarada alıcak soluğu Kahraman abi :D

Kafa dalgın bu aralar, dün ne yedin desen onu bile hatırlamıyorum kusura bakma :)

Hani burda hiç birbirimizi görmeden uzun zaman birlikte çalışıyoruz, zaman içerisinde artık nickler ve konuşmalar üzerinden yola çıkarak kafamızda karşımızdaki kişiye ait bir görüntü oluşturuyoruz. Konuşmalarından gayet olgun biri olduğunu falan kafamda bişeyler oluşturmuştum ama bu kadarını beklemiyordum. Böyle sizi görünce tarif edemediğim güzel bir duygu yaşadım, sanki böyle hepinizle gurur duydum.

Her zaman yönetimin iskeleti böyle olgun kişilerden oluşsun istemişimdir ve hep bunun hayalini kurmuşumdur. Küçük kardeşlerimizde alınmasınlar onlarda bizimle birlikte uzun yıllar çalışıp olgunluğa erişebilirler, onların da başımızın üstünde her zaman yerleri var.

Velhasıl konuyu epey bir dağıtıp saçmalamaya başladım, oruç başıma vurdu bugünlerde :whst Umarım bu tarz buluşmalar artar ve sadece sanalda değil, reelde de güçlü arkadaşıklar, abilik ve kardeşlikler oluşturabiliriz. :sevgi

İzmir çıkartması yapacaklar beğenin, bizde yapalım la

İzmir'ciler gecen sene ve bu sene olmak üzere 2 defa İzmir'e geldim foruma kkonu açtım. İsteyenler buyursunlar tanışalım dedim hatta Emre'ye gel diye ısrar ettim ama hiç kimseden ses çıkmadı.
Bu arada arkadaşlar sağ olsunlar İzmit'ten kalkıp geldiler başımla beraber fakat bizim bu Sakarya'lılarda pek iş yok. Aradaş biride çıkıp abi neredesin bi çayını içelim demez mi ?

Daha ilk defa buluştuğunuzu gördüm ne ara geleneksel olmuş bu iş :beer

Biz bunun aynısını geçen sene ramazan ayında da yapmıştık. Hatta daha arkadaşlar ayaklarını basar basmaz '' Ramazan ayını beklemek zorundamısınız ? Canınız sıkılınca kalkın gelin. '' demiştim.

İzmir'ciler gecen sene ve bu sene olmak üzere 2 defa İzmir'e geldim foruma kkonu açtım. İsteyenler buyursunlar tanışalım dedim hatta Emre'ye gel diye ısrar ettim ama hiç kimseden ses çıkmadı.
Bu arada arkadaşlar sağ olsunlar İzmit'ten kalkıp geldiler başımla beraber fakat bizim bu Sakarya'lılarda pek iş yok. Aradaş biride çıkıp abi neredesin bi çayını içelim demez mi ?
Ben çok üşengecim :D Hatta bir ara gelmeye karar vermiştim ki Yüksek Teknoloji'de okuyan arkadaşa ulaştım ben Urla'ya geliyorum beni karşıla diye o da bana o kadar yol tarifi yaptı o çocuk bile beni beklemiş orada gelicem diye :D

Sen hiç konuşma arkadaş tavuğuna kıştmı dededik ne dedik sen neden yoktun ortamda hazır araba geliyor bu tarafa ve ısrarla gel deniliyor. Hani bizi sevmiyorsan bilelim yani.

Bak ya,abi şöyle diyince kötü oldum he.Gelicem Ramazan ayını beklemeden. [MENTION=101320]Gravity[/MENTION] [MENTION=156467]The Bright[/MENTION] Ağustos ayına organize edin :shd

üniversite başladıkdan sonra yaparsanız bende nail olabilirim :D

Biz bunun aynısını geçen sene ramazan ayında da yapmıştık. Hatta daha arkadaşlar ayaklarını basar basmaz '' Ramazan ayını beklemek zorundamısınız ? Canınız sıkılınca kalkın gelin. '' demiştim.

1hafta önceden genel duyuru yapılsa herkesin haberi olur gelinirdi duruma göre hmmm

Yahu abi inan ben görmedim, eğer görseydim %10000000 gelirdim. Hala da buluşurum yani istiyorum gerçekten forum ortamında beraber zaman geçirdiğim insanlarda gerçekte de oturup konuşmak, şakalaşmak, gülmek eğlenmek

Yahu abi inan ben görmedim, eğer görseydim %10000000 gelirdim. Hala da buluşurum yani istiyorum gerçekten forum ortamında beraber zaman geçirdiğim insanlarda gerçekte de oturup konuşmak, şakalaşmak, gülmek eğlenmek
Bir daha gelirsem özellikle sanada pm atrım.

Geri