• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Geleneksel MaxiGame ''Kocaeli Çıkarması 2014''

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Büyük patron bunlar :) :) Barışın bir ara uykusu gelmiş sanırsam gözler kapalı çıkmış :)

S.a beyler kocaeli universitesi bilgisayar mühendisliği kazandım bidahakine davet bekliyorum :D

Kafa dalgın bu aralar, dün ne yedin desen onu bile hatırlamıyorum kusura bakma :)

Hani burda hiç birbirimizi görmeden uzun zaman birlikte çalışıyoruz, zaman içerisinde artık nickler ve konuşmalar üzerinden yola çıkarak kafamızda karşımızdaki kişiye ait bir görüntü oluşturuyoruz. Konuşmalarından gayet olgun biri olduğunu falan kafamda bişeyler oluşturmuştum ama bu kadarını beklemiyordum. Böyle sizi görünce tarif edemediğim güzel bir duygu yaşadım, sanki böyle hepinizle gurur duydum.

Her zaman yönetimin iskeleti böyle olgun kişilerden oluşsun istemişimdir ve hep bunun hayalini kurmuşumdur. Küçük kardeşlerimizde alınmasınlar onlarda bizimle birlikte uzun yıllar çalışıp olgunluğa erişebilirler, onların da başımızın üstünde her zaman yerleri var.

Velhasıl konuyu epey bir dağıtıp saçmalamaya başladım, oruç başıma vurdu bugünlerde :whst Umarım bu tarz buluşmalar artar ve sadece sanalda değil, reelde de güçlü arkadaşıklar, abilik ve kardeşlikler oluşturabiliriz. :sevgi

Müdür bu ekip senin ekibin,bu forum senin forumun,eğer bu platformda bir kalite oluştuğuna inaniyorsan buda senin kalitendendir.

Yanı ortada hissedilicek güzel duygular var ise kendinle övünebilirsin bu seni başarın..

ALLAH cümlemizi utandırmasın inşallah duygularımız karşılıklı ağzına sağlık :)

----------

Bak ya,abi şöyle diyince kötü oldum he.Gelicem Ramazan ayını beklemeden. @Gravity @The Bright Ağustos ayına organize edin :shd

Abisi bak ben çakmağı çaktım her an yanabilirsin sana samimi söylüyorum Kahraman abi seni kulaklarından tavana asar böylece bir deyimde gerçek olmuş olur :D

Sen hiç konuşma arkadaş tavuğuna kıştmı dededik ne dedik sen neden yoktun ortamda hazır araba geliyor bu tarafa ve ısrarla gel deniliyor. Hani bizi sevmiyorsan bilelim yani.

Müdür bu ekip senin ekibin,bu forum senin forumun,eğer bu platformda bir kalite oluştuğuna inaniyorsan buda senin kalitendendir.

Yanı ortada hissedilicek güzel duygular var ise kendinle övünebilirsin bu seni başarın..

ALLAH cümlemizi utandırmasın inşallah duygularımız karşılıklı ağzına sağlık :)

----------

Abisi bak ben çakmağı çaktım her an yanabilirsin sana samimi söylüyorum Kahraman abi seni kulaklarından tavana asar böylece bir deyimde gerçek olmuş olur :D

Tamam gelmiyom :grin

Geri