• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

MaxiGame Trailer [coco version]

devrelerimi yaktın ibiş :D

diable jambe

n16w1.jpg

10 üzerinden 4 veriyorum. Başlangıç için fena değil :)

Erdo, güzel olmuş kank. Hll spr dvm.Dersem inanma lan bune olm ? buneeeee ? ??

Bulanıklıktan pek bişey anlamadım ama çok iyide olmuş çok güzel de iyi olmuş tamam mı ? Şimdi mesela efektleri sallamışsın aralarında bir farkla Black Pearl çok güzel olmuş.Mesela herkes öyle efekt veremez nasıl veremez o şu şekil verir.Bu, bu şekil verir.Hiç kimse kimseye karışamaz. Yorumlamam bu kadar. :shm:

Son düzenleme:
Bulanıklıktan pek bişey anlamadım ama çok iyide olmuş çok güzel de iyi olmuş tamam mı ? Şimdi mesela efektleri sallamışsın aralarında bir farkla Black Pearl çok güzel olmuş.Mesela herkes öyle efekt veremez nasıl veremez o şu şekil verir.Bu, bu şekil verir.Hiç kimse kimseye karışamaz. Yorumlamam bu kadar. :shm:

Teşekkür beyefendi :D

Yüklenin lan su issize :D Berbat olmus, yazıklar olsun, bes para etmez, at tuvalete çek sifonu üstüne, sık kafana bir tane...

Rahatladım tamam :D

gülmekten 3 defa şifreyi yanlış yazdım

3 dislike 0 like

Moderatörün son düzenlenenleri:
Çok güzel olmuş coco bey ( ( Çaktırmayın beyler şimdi deprsoyana girer falan yazık güzel olmuş diyinde mutlu olsun :(( )

10 dislike, evlat acısı :D İşin yürek yakan tarafı da bu 10 kişi arasında henüz ben yokum :D

Geri