• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

MaxiGuard Fiyatlar & Satın Alma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
5g6lVd.png

maxayrac3.jpg

Merhabalar,

MaxiGuard fiyatlarımız aşağıdaki gibidir. 3 gün 20 Kullanıcıya kadar ücretsizdir test yapılması açısından. Diğer paketler ücretlidir.

[TABLE="class: grid, width: 500"]
[TR]
[TD][/TD]
[TD="align: center"]3 Gün[/TD]
[TD="align: center"]1 Ay[/TD]
[TD="align: center"]3 Ay[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]20 Kullanıcı[/TD]
[TD="align: center"]Ücretsiz[/TD]
[TD="align: center"]-[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]20 Kullanıcı[/TD]
[TD="align: center"]10 $[/TD]
[TD="align: center"]30 $[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]500 Kullanıcı[/TD]
[TD="align: center"]65 $[/TD]
[TD="align: center"]160 $[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]750 Kullanıcı[/TD]
[TD="align: center"]80 $[/TD]
[TD="align: center"]200 $[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]1500 Kullanıcı[/TD]
[TD="align: center"]125 $[/TD]
[TD="align: center"]300 $[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Sınırsız[/TD]
[TD="align: center"]200 $[/TD]
[TD="align: center"]520 $[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
Nasıl Satın Alınır?:

1. MaxiGame anasayfaya üye olunuz: https://www.maxigamerz.com
2. Sitedeki ödeme seçeneklerinden birisi ile ödemenizi yapınız: https://www.maxigamerz.com/odeme-secenekleri.html
3. Şu linkten MaxiCard satın alınız: https://www.maxigamerz.com/k/296-maxicard.html
4. MaxiGuard sitemize üye olunuz: https://www.maxiguard.org/panel/register.html
5. Üye olduktan sonra MaxiGuard sitesindeki iletişim yöntemlerinden birisi ile bize ulaşarak hesabınızı aktif ettiriniz.
6. Hesabınız aktif olduktan sonra buradan hesabınıza giriş yapınız: https://www.maxiguard.org/panel/login.html
7. Giriş yaptıktan sonra "Hesap Ayarları" kısmına geliniz: https://www.maxiguard.org/panel/accountsettings.html sağda menüde "Bakiye Yükle" kısmına satın aldığınız MaxiCard kodunuzu giriniz.
8. Yükleme yaptıktan sonra maxiguard panelden bakiyeniz ile istediğiniz paketi otomatik ve anında satın alabilirsiniz.

İletişim İçin:

Discord: https://discord.gg/hRsMj54
Facebook Sayfamız: https://www.facebook.com/iMaxiGuard

Hızlı destek istiyorsanız Discord üzerinden iletişime geçmelisiniz. Kanala giriş yaptıktan sonra #ticket kanalından kendinize bir destek ticketı oluşturun. Müsait olan ilk yönetici size en kısa zamanda destek olacaktır.

Paketiniz aktif olduktan sonra panelden gerekli dosyaları indirip yine paneldeki kurulum yönergelerini izleyip kolayca kurulum yapabilirsiniz. Ben anlamıyorum siz kurun derseniz buna bir emek ve zaman harcanacağı için 150 TL kurulum ücreti alınır.

UYARI: Paketler arası geçiş yoktur, lütfen bunu dikkate alarak paketlerinizi alınız. Bir paketi satın aldığınızda daha sonra bir paketten başka bir pakete geçiş imkanı olmayacaktır. Yeni paket almanız gerekecektir.

Kurulum Videosu:

Bilgi: Tüm paketlerimizde old login vs. de dahil tüm özellikler açıktır, herhangi bir kısıtlama yoktur.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Merhaba öncelikle,

şu fiyatları biraz daha arttırsanızda piyasa biraz nefes alsa...

Sizin emeğinize birşey demiyoruz ama biraz da olsa bizi düşünseniz olmaz mı?

Piyasa diye birşey kalmadı. Her önüne gelen server açar oldu. Emek diye birşey kalmadı. Bugün sql in s inden anlamayan adam bastırıyor parayı server açıyor. İşi bilenle bilmeyen ayrılamıyor. Herkes sw sahibi olmaya başladı. Rekabet diye birşey kalmadı ortada. Paylar havada uçuşuyor. Düzen diye birşey de kalmadı.

Bir tarafta 2-3 yılını kendisini geliştirmek için harcayan emek veren adam var, diğer tarafta sadece oyunculuktan anlayan para babası ezikler var.

Soruyorum şimdi size, bu yaptığınızdan memnun musunuz? Böyle ucuza satış yapmaya devam edecek misiniz?

Ortada rekabet diye birşey kalmadı. Herşeyi çok uygun fiyatlara satıyorsunuz.

İşi bilenle bilmeyen ayrılması gerekiyor. Elinizi vicdanınıza koyun lütfen.

Böyle düşünen sadece ben olamam. Umarım birşey değişir.

Teşekkürler.

Merhaba öncelikle,

şu fiyatları biraz daha arttırsanızda piyasa biraz nefes alsa...

Sizin emeğinize birşey demiyoruz ama biraz da olsa bizi düşünseniz olmaz mı?

Piyasa diye birşey kalmadı. Her önüne gelen server açar oldu. Emek diye birşey kalmadı. Bugün sql in s inden anlamayan adam bastırıyor parayı server açıyor. İşi bilenle bilmeyen ayrılamıyor. Herkes sw sahibi olmaya başladı. Rekabet diye birşey kalmadı ortada. Paylar havada uçuşuyor. Düzen diye birşey de kalmadı.

Bir tarafta 2-3 yılını kendisini geliştirmek için harcayan emek veren adam var, diğer tarafta sadece oyunculuktan anlayan para babası ezikler var.

Soruyorum şimdi size, bu yaptığınızdan memnun musunuz? Böyle ucuza satış yapmaya devam edecek misiniz?

Ortada rekabet diye birşey kalmadı. Herşeyi çok uygun fiyatlara satıyorsunuz.

İşi bilenle bilmeyen ayrılması gerekiyor. Elinizi vicdanınıza koyun lütfen.

Böyle düşünen sadece ben olamam. Umarım birşey değişir.

Teşekkürler.
Elini vicdanına koy ve bence bu bağımlılıktan kurtul. Hayatta ki güzellikleri gör. Mesela git gerçek bir arkadaş çevresiyle etkinlik yap. Mesela Silkroad oynayacağına kardeşlerinle vakit geçir . Mesela git ailenle otur bir çay iç sohbetin tadına var. Ve gerçekten birilerinin elini vicdanına koymasını istiyorsanız ; önce kendi elinizi vicdanınıza koyun da bu devlet millet için hayırlı işlerle meşgul olun. İnanın ki ben , sen ve bir başkası oynamazsa herşey her alanda zamanla düzelmiş olacak.

İnsanlar ne zaman ki kendi iradelerine söz geçiremedikleri için başlarına gelenler yüzünden işin kolayına kaçarak başkalarını suçlamayı bırakıp kendi kendilerine öz eleştiri yapıp kendi hatalarını görüp ders alırlar ise işte o zaman her şey düzelecektir.

Biz elimizi vicdanımıza koyarak fiyatları belirliyoruz zaten, elimizi vicdanımıza koymazsak vicdansızlık yapsak evet 2000-3000 TL'lik fahiş fiyatlar belirlerdik. Siz adilliği adaleti sadece size faydası varsa istiyorsunuz başkalarını düşünmüyor ve bencillik yapıyorsunuz. Birçoğu hatalar da yapsa server sahipleri de insan ve adilliği adaleti hakediyorlar, tüm suçu bize ve server sahiplerine atıyorsunuz da sizin bu işin buralara gelmesinde oyuncu olarak hiç mi bir suçunuz yok? Gitmeyen arkadaş, gitmeyin.... Her açılan servera balıklama atlamayın, kimse sizi silah zoru ile oynatmıyor, kendinize sahip çıkın, kendinizi kontrol edin! Edemiyorsanız sağı solu suçlamayı bırakın!

Bir server oyuncu var ise vardır oyuncu yok ise yoktur, bu serverlar siz gidip oynadığınız için varoluyorlar halen bunu anlamıyor ve anlamamakta ısrar ediyorsunuz. Herkesin bu işte suçu var ama emin olun en büyük suçlusu siz oyuncularsınız ve bunun hiçte farkında değilsiniz, sırf bu yüzden hiç birşey düzelmiyor ve daha da kötüye gidiyor, çünkü sorunun kaynağı sorunun kendisinden kaynaklandığından habersiz. Sizin kimseyi suçlamaya hakkınız yok, soruna sebep olup kendisi dışında herkeste hata ve suç bularak en büyük vicdansızlığı siz yapıyorsunuz çünkü!

Ya benim yazdığım mesajı okumuyorsunuz, yada okuduğunuz halde anlamamazlıktan geliyorsunuz. Meseleyi çarpıtıyorsunuz.

Yazdığınız mesajlar beni ilgilendirmiyor. Çünkü ben oyuncu değilim. Böyle birşey söylemedim ki?

Senelerdir kendimi geliştirerek server açan biriyim. Burada npc ye item ekleyipte gelip afra tafra yapıyor değilim. C# ve C++ üzerine eğitimler aldım. Kendi filterimi geliştiriyorum şuanda. Ama sizin ucuza hizmet verdiğiniz eziklerle rekabet edemiyorum. Herkesin server açmasına sebep oluyorsunuz. Ortada rekabet diye hiçbirşey yok. Bunu yapan sizsiniz. Meseleyi hala kendi işinize nasıl geliyorsa oraya çeviriyorsunuz. Sizin emeğinize birşey demiyoruz da, peki bizim emeğimiz ne olacak? Kendimizi boşamı geliştirdik, boşamı haftalarca pc başında uğraşarak yeni sistemler tasarladık. Tüm bu emekler çöp oldu. Buda sizin sayenizde. Herkese hizmet veriyorsunuz. Adam server açıyor, 2 haftada patlatıyor. Tekrar sizden hizmet alıyor. SQL in s inden anlamayan adam server açıyor. Piyasa diye birşey kalmadı ortada. Kendi elinizle öldürdünüz. 1 kerecik olsun, dönün bir arkaya bakın. Biz ne yapıyoruz diyin? Meseleyi gerçek anlamıyla bir düşünün. Biz filter satarız, paramızı alırız.

Piyasa ne olursa olsun, emek verenler, işi öğrenen insanlar ne olursa olsun. Banane mantığıyla hareket ediyorsunuz ama kendinize gelince hemen suçu oyunculara atıyorsunuz. Biraz da kendinize baksanız olmaz mı?

Ya benim yazdığım mesajı okumuyorsunuz, yada okuduğunuz halde anlamamazlıktan geliyorsunuz. Meseleyi çarpıtıyorsunuz.

Yazdığınız mesajlar beni ilgilendirmiyor. Çünkü ben oyuncu değilim. Böyle birşey söylemedim ki?

Senelerdir kendimi geliştirerek server açan biriyim. Burada npc ye item ekleyipte gelip afra tafra yapıyor değilim. C# ve C++ üzerine eğitimler aldım. Kendi filterimi geliştiriyorum şuanda. Ama sizin ucuza hizmet verdiğiniz eziklerle rekabet edemiyorum. Herkesin server açmasına sebep oluyorsunuz. Ortada rekabet diye hiçbirşey yok. Bunu yapan sizsiniz. Meseleyi hala kendi işinize nasıl geliyorsa oraya çeviriyorsunuz. Sizin emeğinize birşey demiyoruz da, peki bizim emeğimiz ne olacak? Kendimizi boşamı geliştirdik, boşamı haftalarca pc başında uğraşarak yeni sistemler tasarladık. Tüm bu emekler çöp oldu. Buda sizin sayenizde. Herkese hizmet veriyorsunuz. Adam server açıyor, 2 haftada patlatıyor. Tekrar sizden hizmet alıyor. SQL in s inden anlamayan adam server açıyor. Piyasa diye birşey kalmadı ortada. Kendi elinizle öldürdünüz. 1 kerecik olsun, dönün bir arkaya bakın. Biz ne yapıyoruz diyin? Meseleyi gerçek anlamıyla bir düşünün. Biz filter satarız, paramızı alırız.

Piyasa ne olursa olsun, emek verenler, işi öğrenen insanlar ne olursa olsun. Banane mantığıyla hareket ediyorsunuz ama kendinize gelince hemen suçu oyunculara atıyorsunuz. Biraz da kendinize baksanız olmaz mı?

Okumayıp ve çarpıtan sensin ve bunu herkes rahatlıkla görüyor. Bizim guardımız birkaç aydır piyasada sence bu piyasa son birkaç ayda mı bu hale geldi? Birkaç ay önce de bu piyasa bu halde değil miydi? Biz mi yaptık bunları? Bir kişi server açmak istiyorsa talep varsa ne yapar eder onu açar. Alakasız kişileri suçlamaya son verin yeter artık biraz da iğneyi kendinize batırın. Olay basit oyuncu gitmeyecek, oyuncu gitmeyince kimse boş server açmayacak bu kadar. Uzatmayın!

Bir işe talep varsa her zaman birileri bunu fırsata çevirecektir biz olmasak başkası yapacak hiç bir fark yok. Bu şekilde sorun çözülmez. Olayı dolayılı yoldan etkileyen faktörler üzerinden çözüm sağlanamaz, sorun kaynağı tesbit edilip çözülür. Bizden önce F8 vardı halen de var her ne kadar şuan fiyatları yükseltmiş olsalar da bu yeni birşey, KGuard vardı, HG Guard vardı, SilkroadFixer var, Silkroad guardian var... var da var halen de var. Bir sürü açık kaynak guard projesi paylaşıldı önüne gelen isminin yanına guard yazıp paylaşmaya başladı, bizden önce de bunlar kullanılıyordu. Biz bir nebze bu guard saçmalığını azaltttık sadece. Biz şuan satışı bıraksak bu saydıklarımın 10 katından fazla abuk subuk guard projesi çıkacaktır piyasaya ne çözülmüş olacak? Herşey daha da kötü olacak. Talep varsa arzı da her zaman birileri sağlar. A kişisi değilse B kişisi. Be değilse C. C değilse E... bunun önüne geçemezsiniz, gelip burda niye siz yapıyorsunuz diye bizi suçlayamazsınız, bak kendin bile uğraşıyormuşsun guard projesi ile yani biz yapmayalım da sen mi yapacaksın? Bu nasıl bir bencillik, başkalarını düşünüyormuş gibi davranırken bile sadece kendini düşünüyorsun. Maxigame batsın ölsün o yapmasın da kim yaparsa yapsın kafasındasınız neden ya nedir bu bize olan düşmanlığınız? !!!

Ne derseniz diyin umrumda değil size cevap vermek bile hata. Ben 34 yaşındayım ve 13 senedir forum yönetip ticaret ile uğraşıyorum ve her türlü insanla muhattap olmuş biriyim. Neyin ne olduğunun çok iyi farkındayım bana ders vermeye kalkmayın. Çatlasanız da patlasanız da ben doğru bildiğim yolda yürümeye devam edeceğim. Sizin gibi niceleri geldi geçti, bu ilkte değil son da olmayacak.

Piyasa eskiden de kötüydü ama bu kadar değildi. Server sayısı azdı. Diğer filter satıcıları fiyatlarını sabit yaptığı için insanlar tümüyle size yöneldi. Sizde fiyatları fazlasıyla uyguna verdiğiniz için tüm oyunların kontrolü sizin elinize geçti.

Kod:
[COLOR=#333333]Guardımız bugün itibari ile faaliyete girmiştir hayırlı uğurlu olsun. [/COLOR][COLOR=#ff0000]([FONT=Arial]12 Nisan 2019, 22:11)[/FONT][/COLOR]

Neredeyse 1 yıl olacak faaliyetseniz.

Oyuncular para kazanmak için gidiyor, oynamak için değil. Satılan filter olduğu sürece ezikler oyun açar. Ezikler oyun açarsa, sözde oyuncularda para kazanmak için oyuna giderler. Burada başı çeken hizmet sağlayıcı olarak sizsiniz aslında.

Ne söylersem söyleyeyim, birşey değişmiyor. Hala kendinize toz kondurmuyorsunuz.

Tamam o halde, işi bilen emek veren insanlarda suçlu sadece siz haklısınız.

Ben size satmayın demiyorum, fiyatları çok uyguna veriyorsunuz diyorum. Ayrıca ben kişisel çalışıyorum. Kimseye hiçbir hizmet sağlamam. Kendime yapıyorum. Lafı sadece çarpıtıyorsunuz.

Son düzenleme:

Maxiguard neden rekabet etmene engel oluyor anlamadım ? Maxiguard yokkende her ay 100 lerce oyun açılıyordu şuanda da açılıyor. Silkroad'ı aktif oynayan oyuncu kalitesi çok düşük bir seviyede şuan piyasanın durumu bu yüzden kötü.

Guard 2019 da yayınlansa da bizim aktif olarak satışları yapmaya başlamamız son 3-4 ay içerisinde oldu, ondan önce insanlar diğer guardları tercih ediyorlardı. Öyle ha diyince olmuyor bu işler, önce kendini kanıtlaman lazım.

Bu arada aynen tüm suç bizde pişman değilim yaptığımla gurur duyuyorum ve yapmaya da devam edeceğim, geçen fiyatlara zam yaptık eğer ilerde masraflarımız azalırsa ve kurda iyileşme olursa fiyatları olabildiğince daha da düşüreceğiz. İmkanım olsaydı bedavaya verirdim ama maalesef masraflar yüksek buna imkan yok. Abuk subuk isimli zibilyon tane ne olduğu belirsiz, içi virüs dolu insanların bilgilerini ele geçiren guardlar kullanılacağına ne olduğu belli temiz ve sağlam guard kullansın insanlar. Dakika başı çöken insanları kanser eden serverlar yerine 3 günde de kapansa en azından stabil serverlar olsun.

Kendi emeğinize toz kondurmuyorsunuz, işi bilen tecrübeli yıllarını harcayan emek veren insanların haklarını görmezden gelebiliyorsunuz ama...

Ortada rekabet yok. Ben bunu anlatmaya çalışıyorum. Çok mu zor bunu anlamak ya?

Tamam, yarın öbür gün aylığı 1 TL den filter satın. Dün doğan çocukta server açsın. Sonrada burada haktan hukuktan eşitlikten emeğe saygıdan bahsedersiniz.

Sadece siz değilsiniz yıllarını bu işe veren. Nice insanlar var haftalarca pc başında emek vererek kendisini geliştiren sadece kendinizi düşünüyorsunuz.

İşi bilenler insanlar çöp olsun, siz piyasayı öldürerek tahta çıkın. Sonrada suçu oyunculara atın.

Sözün bittiği yer.

Rekabet ortamı oluşturmak bizim görevimiz değil. Biz rekabet kurulu değiliz. Piyasada en çok senin filterin satılsa ve tekel olsan durduk yere hiç der misin "lan dur rekabet olsun ben fiyatları bi 10'a katlayım da alternatifler çıksın benden almasınlar da diğerlerinden alsınlar biraz" ? Asla demezsin kendini kandırma bunu hepimiz biliyoruz.

İşi bilen adam her zaman farkındalığını ortaya koyar. Maxiguard çıkan ilk guard değil sonradan çıkıp ün kazanmış bir guard, neden? Çünkü işimizi layıkı ile yaptık. Eğer senin kendine ve yaptığın işe inancın varsa zaten farkını ortaya koyarsın bizden bu kadar korkmana ve kendinden bu kadar şüphe etmene gerek yok.

Sırf senin kendine olan özgüvenin düşük diye kalkıp biz ortamdaki rekabeti sağlayamayız. Biz işimizi yaparız. Bizim üzerimize vazife olmayan misyonları sırf sizin çıkarlarınıza hizmet ediyor diye bize zorla yükleyemezsiniz.

Saçmalamaya son vermenizi rica ediyorum, yeter. Çünkü sözlerinizin neresinden tutulursa tutulsun mantıksız, sadece kendinizi düşündüğünüz için boş şeyler saçmalıyorsunuz.

Bir sürü guard var piyasada öne çıkan sadece 2 tane maxi olmasa axi guard olur :D bence yanlış düşünce bir başkasıda bu işi yapabilir kafaya koyduktan sonra birine yaptılır guard gene satar en azından güven konusunda sıkıntı çekmiyor kimse herkesin kendi tercihi benim programlama bilgim yok yada okadar iyi değil illa filtermi yazmam lazım oyunu açmam için.
yada şöyle diyim sunucu bana ait değil illa gidip sunucu alıp özel hat mı almam lazım sonuçta sunucuda kiralık alıyor bir çoğumuz.
herkesin kendi düşüncexi MaxiGuard Kalite olarakta Fiyat olarakta en iyisini yapıyor teşekkürler Maxigame teşekkürler Maxiguard.

Kendi emeğinize toz kondurmuyorsunuz, işi bilen tecrübeli yıllarını harcayan emek veren insanların haklarını görmezden gelebiliyorsunuz ama...

Ortada rekabet yok. Ben bunu anlatmaya çalışıyorum. Çok mu zor bunu anlamak ya?

Tamam, yarın öbür gün aylığı 1 TL den filter satın. Dün doğan çocukta server açsın. Sonrada burada haktan hukuktan eşitlikten emeğe saygıdan bahsedersiniz.

Sadece siz değilsiniz yıllarını bu işe veren. Nice insanlar var haftalarca pc başında emek vererek kendisini geliştiren sadece kendinizi düşünüyorsunuz.

İşi bilenler insanlar çöp olsun, siz piyasayı öldürerek tahta çıkın. Sonrada suçu oyunculara atın.

Sözün bittiği yer.

Taht mı? :) O tahtta 12 senedir aralıksız oturan bir siteden bahsediyoruz. Derdin emekse bu sitede yüzlerce kişinin emeği var sen bunların beklentisini göz ardı edemezsin :) Şunu desen anlarım ben piyasaya girmeyi beceremiyorum siz guard yaptırdınız hızla ilerliyorsunuz ben sinek avlıyorum felan desen yemin ederim yadırgamazdım.

Benim bu forumda ki eski nick'im FeeLMySouL yıllarca bu forumda öğrendim birçok şeyi silkroadmax varkende vardım maxigame olduktan sonrada fiyatlar şuan zaten tavan yapmış durumda ben server açma arefesindeyim buna rağmen benim sesimin çıkması lazım ama sen ucuz diye burada konuşuyorsun.

Çoluk çocuk oyun açmasın diyorsan git kardeşim devletle çöz işini onlar bir düzene koysunlar. Keşke buraya yorum yaparken mantığınıda yanında getirseydin.

Benim rekabetten bahsettiğim konu sizin emeğiniz yada bilginiz değil. Çooook uygun fiyatlara hizmet verdiğiniz için aslında girmesi imkansız olan kişilerin piyasaya girmesi, yer etmesi.

Ben bilgime güveniyorum. Sizden korktuğumda yok. Benim anlatmaya çalıştığım konu herşeyin böyle satılması. Bilgili insanların kıymetinin bilinmemesi. Size satmayın demiyoruz, zaten dinlemeyeceksiniz. Sadece fiyatlarınız çok ucuz bunu anlatmaya çalışıyorum ama ne kadar çalışsamda daha da inatlaşarak bedava bile veririm diyorsunuz.

Eskiden insanlar server açmaya çekinirdi, yapamam, beceremem diyerek. Panel den yada botlardan bahsetmiyorum. Bütün mesele filterlarda. Böyle uygun fiyatta bir hizmet verildiği sürece insanlar " nasıl olsa ucuz, ne kaybederim ki açayım herşey satılıyor " düşüncesiyle bu piyasaya giriyor. Normalde adama sorsanız query okutmak nedir onu bile bilmez.

Yerli yersiz herkes server çöplüğüne girdiği için ortada rekabet yok. Ben bunu anlatıyorum ama kimse anlamaya yanaşmıyor bile.

Diğer filter satıcıları fiyatlarını yüksek tutuyor ki en doğru olanı yapıyorlar.

Bir mahallede herkes market açarsa kim ne kazanacak? Vergisini alan devletten başka...

Bana karşı çıkan insanlarda, sizden hizmet alan insanlar. Benimle baş edemeyecekseniz söyleyin, yada konuşmak istemiyorsanız. Size yaranmaya çalışan müşterilerinizi benim üzerime salmayın.

Son düzenleme:
Benim rekabetten bahsettiğim konu sizin emeğiniz yada bilginiz değil. Çooook uygun fiyatlara hizmet verdiğiniz için aslında girmesi imkansız olan kişilerin piyasaya girmesi, yer etmesi.

Ben bilgime güveniyorum. Sizden korktuğumda yok. Benim anlatmaya çalıştığım konu herşeyin böyle satılması. Bilgili insanların kıymetinin bilinmemesi. Size satmayın demiyoruz, zaten dinlemeyeceksiniz. Sadece fiyatlarınız çok ucuz bunu anlatmaya çalışıyorum ama ne kadar çalışsamda daha da inatlaşarak bedava bile veririm diyorsunuz.

Eskiden insanlar server açmaya çekinirdi, yapamam, beceremem diyerek. Panel den yada botlardan bahsetmiyorum. Bütün mesele filterlarda. Böyle uygun fiyatta bir hizmet verildiği sürece insanlar " nasıl olsa ucuz, ne kaybederim ki açayım herşey satılıyor " düşüncesiyle bu piyasaya giriyor. Normalde adama sorsanız query okutmak nedir onu bile bilmez.

Yerli yersiz herkes server çöplüğüne girdiği için ortada rekabet yok. Ben bunu anlatıyorum ama kimse anlamaya yanaşmıyor bile.

Diğer filter satıcıları fiyatlarını yüksek tutuyor ki en doğru olanı yapıyorlar.

Bir mahallede herkes market açarsa kim ne kazanacak? Vergisini alan devletten başka...

Bir server açıp tutmaması demek 3.000 TL Demek parası olan 5000 TL'yide verir kardeşim bu noktadan sonra bilgi değil para konuşuyor Önceki gibi çoluk çocuk oyun açmıyor senin bu şikayetini sunuculara taşı guardla hiçbir sıkıntın yok sunucusuz guard ne işe yarar vallaha derdin hiç anlaşılmıyor sana çözümde sunuyorum. Senin derdin guard olana kadar önünde kaç farklı konu var önce otur bunları bir düşün.

İnsanlara uygun fiyata hizmet vermek ülkede kabahat haline geldi, düştüğümüz hallere bak evlere şenlik hem acınası hem de komik.

Kimse birşeyden çekinmiyordu senin de anlamadığın ve anlamak istemediğin bu, eskiden de isteyen elini kolunu sallayarak server açıyordu şimdi de. Maxiguard bu sürece hiç bir şekilde olumsuz katkı sağlamadı, ama siz kendinize bir günah keçisi arıyorsunuz.

Diğer filter satıcıları derken çoğul kullanmayalım tek bir filter fiyat yükseltti, diğer halen ne olduğu belirsiz nerdeyse bedavaya satılan halen onlarca filter var piyasada. Biz olmasak onlar kullanılacak çünkü bir yokken onlar kullanılıyordu, bunu görmemek körlük olsa gerek.

Bir mahallede gerekli şartları sağlayan herkesin market açmaya hakkı vardır. Yasal izinlerini alacaksın, vergini algını vereceksin marketini açacaksın. Çok market açıldı diye kimseyi bu hakkından mahrum edemezsin bu herkesin kendi sorunu. Birisi gidip çok market olan yere market açıyorsa iş yapamayacağı gerçeğini göze alıp sonuçlarına katlanmalıdır, veya diğer marketlerin sağlayamadığı bir hizmeti sağlayarak farklılık oluşturarak o da kendisine bir pazar payı elde edecektir. Bunun başka çıkarı yok.

Bana karşı çıkan insanlarda, sizden hizmet alan insanlar. Benimle baş edemeyecekseniz söyleyin, yada konuşmak istemiyorsanız. Size yaranmaya çalışan müşterilerinizi benim üzerime salmayın.

Kardeş vallaha senin büyük sorunların var git kendini bi göster. Ben hizmet alsam yada almasam ne olur ben sana var olan bir gerçeği söylüyorum anlamaya kapasiten yetmiyorsa bu konuyu kapatırmısın lütfen ?

cidden sığ bir insansın :D parasını verip aldığımız ürün için niye yaranmaya çalışalım ki ? sen hep öyle mi yapıyorsun ? Guard fiyatları 2 katınada çıksa birşey farketmeyecek sen rekabet edemiyorsan cidden senin sorunun, nabza göre şerbet vermeyi bilmiyorsun.

yaranma yada yaranmama meselesi değil burası türkiye alınan para belli $ üzerinden maaş alıyorsan o dediğin guardı kullanabilirsin.

Geri