• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

MaxiGuard Fiyatlar & Satın Alma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
3 sayfa post atılmış konuyu okumadan sallayıp duruyorsunuz sadece.

Ben zaten verilen emeği koruyorum burada, onlar verdiği emeğe karşılık çook ucuza hizmet veriyor ve sizin gibilerin piyasaya girmesine neden oluyor.

Onlar kadar bizde emek verdik, ama onlar ucuza verdiği için sizin gibilerde piyasaya giriyor. Sorsak sql'in s'inden anlamazsınız...

Ben burada emeği savunuyorum. Onlar kadar bizde bilgiliyiz. Server açmak için kimseden ücretli/ücretsiz hizmet almıyoruz, yardım talep etmiyoruz.

Ama sizin gibi yöneticilikten bir haber olmayı bırak, files nedir onu bilmeyen tipler nedeniyle şuan bu sektör bu halde.

GM lik parayla olmuyor.

İzah etmem gereken herşeyi muhatap olduğum kişiye aktardım. Karşılıklı bu konudaki görüşlerimizi söyledik ve konu kapandı.

Onlar kendi verdikleri emeğin değerini umursamıyorlar. Kendileri gibi emek veren bizleride paçavra gibi kenara atıyorlar.

Bir ürünü herkes kolayca alabilirse onun değeri kalmaz ve ortada rekabetin olması gereken piyasa ölmeye mahkum olur.

Tabi ben kime ne anlatıyorsam. Hala okumadan sadece salça oluyorsunuz.

Emeğimizin karşılığını emek veren olarak biz belirleriz, senin haddine değil bizim emeğimize değer biçmek. Sen kendi emeğine ne değer biçmek istiyorsan onu biç biz de ona karışamayız haddimiz değil. Herkes haddini ve sınırlarını bilmeli. Sınırlarını ve haddini fazlası ile aşıyorsun 3 sayfa sana sabrettim, artık dur bu bir uyarıdır benim de sabrımın bir sınırı var. Başkası olsa sana bu kadar anlayış göstermezdi haddini aşmana karşın ama ben yine de sabrettim muhattap alıp açıklamaya çalıştım anlamıyorsun ve anlamayacaksın. Senin psikolojik sorunların var diye kahrını biz çekmek zorunda değiliz git tıbbi destek al! Emek bizim istersek bedavaya hizmet veririz sana ne kardeşim işimize karışma yeter artık!

3 sayfa post atılmış konuyu okumadan sallayıp duruyorsunuz sadece.

Ben zaten verilen emeği koruyorum burada, onlar verdiği emeğe karşılık çook ucuza hizmet veriyor ve sizin gibilerin piyasaya girmesine neden oluyor.

Onlar kadar bizde emek verdik, ama onlar ucuza verdiği için sizin gibilerde piyasaya giriyor. Sorsak sql'in s'inden anlamazsınız...

Ben burada emeği savunuyorum. Onlar kadar bizde bilgiliyiz. Server açmak için kimseden ücretli/ücretsiz hizmet almıyoruz, yardım talep etmiyoruz.

Ama sizin gibi yöneticilikten bir haber olmayı bırak, files nedir onu bilmeyen tipler nedeniyle şuan bu sektör bu halde.

GM lik parayla olmuyor.

İzah etmem gereken herşeyi muhatap olduğum kişiye aktardım. Karşılıklı bu konudaki görüşlerimizi söyledik ve konu kapandı.

Onlar kendi verdikleri emeğin değerini umursamıyorlar. Kendileri gibi emek veren bizleride paçavra gibi kenara atıyorlar.

Bir ürünü herkes kolayca alabilirse onun değeri kalmaz ve ortada rekabetin olması gereken piyasa ölmeye mahkum olur.

Tabi ben kime ne anlatıyorsam. Hala okumadan sadece salça oluyorsunuz.

Kim olduğunu neyle uğraştığını bilmiyorum ama tamamiyle tarafsız olarak konuya müdahil olma isteği uyandırdı bu konu hakkındaki düşüncelerin. Bu tarz piyasalar oldukça esnek olur, Rekabet dediğin şey mantık işidir salça işi değil benim görüşüm. Kusura bakma fakat yorumlarında düşüncelerine dair yansıttığın tek şey bencilliğin ve kıskançlığın. Bunu kim olsa söyler burada eğer konu dışına çıkıp kuralları aşıyorsam affola ancak gerçek bu. Eğer söylediğin kadar bilgiliysen ve kendini geliştirmişsen zaten illa ki piyasada bir yerin bir adın olur. Burada yaptığın tek şey boş laf, bu tutumundan kurtulmadığın sürece sadece silkroad piyasasında değil, hiç bir yerde tutunamazsın. Ortada bir yanlış bir düşünce olmamış olsa bu kadar insan gelip sana hak verebilir, senin tarafını tutabilirdi ancak rekabet anlayışın çok tuhaf. Özellikle tekrar belirtiyorum görüşümü tamamiyle tarafsız bir şekilde yansıttım buraya ki şahsi adıma hiç bir projemde maxiguard kullanmayacağımı da belirteyim. Sözün özü; rekabet için kendini geliştimeye devam ediceksin, Farkını konuşturacaksın.

Emeğimizin karşılığını emek veren olarak biz belirleriz, senin haddine değil bizim emeğimize değer biçmek. Sen kendi emeğine ne değer biçmek istiyorsan onu biç biz de ona karışamayız haddimiz değil. Herkes haddini ve sınırlarını bilmeli. Sınırlarını ve haddini fazlası ile aşıyorsun 3 sayfa sana sabrettim, artık dur bu bir uyarıdır benim de sabrımın bir sınırı var. Başkası olsa sana bu kadar anlayış göstermezdi haddini aşmana karşın ama ben yine de sabrettim muhattap alıp açıklamaya çalıştım anlamıyorsun ve anlamayacaksın. Senin psikolojik sorunların var diye kahrını biz çekmek zorunda değiliz git tıbbi destek al! Emek bizim istersek bedavaya hizmet veririz sana ne kardeşim işimize karışma yeter artık!

Niye sabrediyorsun senin sağlığından huzurundan önemlimi bu tür boş insanlar abi ?

Kesinlikle yaptıgınız işe saygısızlık yapmıyorum sadece eski fiyatlar gayet iyiydi bunu dile getirmek istedim bu kadar tepki vererek iyi birsey yapmıyorsunuz bilginiz olsun genede teşekkür ederim.

Kesinlikle yaptıgınız işe saygısızlık yapmıyorum sadece eski fiyatlar gayet iyiydi bunu dile getirmek istedim bu kadar tepki vererek iyi birsey yapmıyorsunuz bilginiz olsun genede teşekkür ederim.

3 sayfadır fiyatlar çok düşük yükseltmelisiniz diyen birine elimden gelse fiyatları daha da düşürürdüm hatta imkanım olsa bedava verirdim diye bi taraflarımı yırtıyorum ama sen hiç birşey okumadan gelip burda dalga geçer gibi eski fiyatlara geri çekin siz her türlü kazanırsınız diyorsun, ...k kazanırız. Guard fiyatlarının üzerinde zaten çok az bir kar marjı var paranın %90'nından fazlası sunucu ve ddos korumalarına ödeniyor. 3-4 aydır aktif olarak satışımız var ama geçen hafta server açan adam kadar gelir elde edemedik daha. Yani kıçı kırık bir server bile bizim 10 katımızdan daha fazla para kazanırken bizim kazandığımız 3 kuruş zorunuza gidiyor. Bu adamlar bu kadar uğraşıyor, uygun fiyata bir ton özellikli guard sunuyor 3 kuruş kazanmak onların da hakkı demiyorsunuz. Bu guard bu piyasa şartlarında daha ucuza satılırsa bu adamlar yarın öbür gün bu guardın masraflarını karşılayamadığı için projeyi iptal etmek zorunda kalırlar diye düşünmüyorsunuz. Sadece günü birlik ben bugün 3 kuruşa daha ucuz guard alayım da gerisi dünya umrumda değil, kim batıyorsa batsın kafasındasınız bencillik yapıyorsunuz. Bencil insanlardan da nefret ederim. Ya kendine gel adam akıllı yorum yap veya hiç birşey yazma beni daha fazla sinirlendirme!!!

Merhaba öncelikle,

şu fiyatları biraz daha arttırsanızda piyasa biraz nefes alsa...

Sizin emeğinize birşey demiyoruz ama biraz da olsa bizi düşünseniz olmaz mı?

Piyasa diye birşey kalmadı. Her önüne gelen server açar oldu. Emek diye birşey kalmadı. Bugün sql in s inden anlamayan adam bastırıyor parayı server açıyor. İşi bilenle bilmeyen ayrılamıyor. Herkes sw sahibi olmaya başladı. Rekabet diye birşey kalmadı ortada. Paylar havada uçuşuyor. Düzen diye birşey de kalmadı.

Bir tarafta 2-3 yılını kendisini geliştirmek için harcayan emek veren adam var, diğer tarafta sadece oyunculuktan anlayan para babası ezikler var.

Soruyorum şimdi size, bu yaptığınızdan memnun musunuz? Böyle ucuza satış yapmaya devam edecek misiniz?

Ortada rekabet diye birşey kalmadı. Herşeyi çok uygun fiyatlara satıyorsunuz.

İşi bilenle bilmeyen ayrılması gerekiyor. Elinizi vicdanınıza koyun lütfen.

Böyle düşünen sadece ben olamam. Umarım birşey değişir.

Teşekkürler.

''...diğer tarafta sadece oyunculuktan anlayan para babası ezikler var.'' O taraftaki biri olarak söylüyorum bunları öncelikle bunu bilmelisin :)
Yorumum fazlasıyla tarafsız olacak hatta birazda Kapitalist..
Bir şeye emek verenin verdiği emek satış fiyatıyla doğru orantılı değildir. Öncelikle bilmen gereken olmazsa olmaz bu.
Peki emeğin satış fiyatıyla doğru orantılı değilse neyle doğru orantılı? Performansınla delikanlı performansınla(!)
Anlayabileceğin türden söyleyeyim: Kapitalizm ezer. Ne senin emeğini dinler; Ne de maliyetini. Sunduğun hizmetin kalitesi ve fiyatı alıcı için idealse ötesi olmaz bunun.

haa unutmadan kafana bayıldım : ))

Son düzenleme:
Merhaba, üyelik alıp onaylattıktan sonra 3 gün deneyebilirsiniz.

skype den yazdım discord kanalımızdan sarkolata veya T46 yı arkadaş olarak ekleyin, arkadaşlık isteğiniz kabul edildikten sonra kendilerine özelden yazın yardımcı olacaklardır.

''...diğer tarafta sadece oyunculuktan anlayan para babası ezikler var.'' O taraftaki biri olarak söylüyorum bunları öncelikle bunu bilmelisin :)
Yorumum fazlasıyla tarafsız olacak hatta birazda Kapitalist..
Bir şeye emek verenin verdiği emek satış fiyatıyla doğru orantılı değildir. Öncelikle bilmen gereken olmazsa olmaz bu.
Peki emeğin satış fiyatıyla doğru orantılı değilse neyle doğru orantılı? Performansınla delikanlı performansınla(!)
Anlayabileceğin türden söyleyeyim: Kapitalizm ezer. Ne senin emeğini dinler; Ne de maliyetini. Sunduğun hizmetin kalitesi ve fiyatı alıcı için idealse ötesi olmaz bunun.

haa unutmadan kafana bayıldım : ))

vay anasıını 2011 den beri hiç yorum atmadın mı :D

5g6lVd.png

maxayrac3.jpg

Merhabalar,

MaxiGuard fiyatlarımız aşağıdaki gibidir. 3 gün 20 Kullanıcıya kadar ücretsizdir test yapılması açısından. Diğer paketler ücretlidir.

[TABLE="class: grid, width: 500"]
[TR]
[TD][/TD]
[TD="align: center"]3 Gün[/TD]
[TD="align: center"]1 Ay[/TD]
[TD="align: center"]3 Ay[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]20 Kullanıcı[/TD]
[TD="align: center"]Ücretsiz[/TD]
[TD="align: center"]-[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]20 Kullanıcı[/TD]
[TD="align: center"]50 TL[/TD]
[TD="align: center"]140 TL[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]500 Kullanıcı[/TD]
[TD="align: center"]350 TL[/TD]
[TD="align: center"]900 TL[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]750 Kullanıcı[/TD]
[TD="align: center"]500 TL[/TD]
[TD="align: center"]1200 TL[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]1500 Kullanıcı[/TD]
[TD="align: center"]800 TL[/TD]
[TD="align: center"]2000 TL[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Sınırsız[/TD]
[TD="align: center"]1200 TL[/TD]
[TD="align: center"]3000 TL[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Nasıl Satın Alınır?:

1. MaxiGame anasayfaya üye olunuz: https://www.maxigamerz.com
2. Sitedeki ödeme seçeneklerinden birisi ile ödemenizi yapınız: https://www.maxigamerz.com/odeme-secenekleri.html
3. Şu linkten MaxiCard satın alınız: https://www.maxigamerz.com/k/296-maxicard.html
4. MaxiGuard sitemize üye olunuz: https://www.maxiguard.org/panel/register.html
5. Üye olduktan sonra MaxiGuard sitesindeki iletişim yöntemlerinden birisi ile bize ulaşarak hesabınızı aktif ettiriniz.
6. Hesabınız aktif olduktan sonra buradan hesabınıza giriş yapınız: https://www.maxiguard.org/panel/login.html
7. Giriş yaptıktan sonra "Hesap Ayarları" kısmına geliniz: https://www.maxiguard.org/panel/accountsettings.html sağda menüde "Bakiye Yükle" kısmına satın aldığınız MaxiCard kodunuzu giriniz.
8. Yükleme yaptıktan sonra maxiguard panelden bakiyeniz ile istediğiniz paketi otomatik ve anında satın alabilirsiniz.

İletişim İçin:

Discord: https://discord.gg/hRsMj54
Facebook Sayfamız: https://www.facebook.com/iMaxiGuard

Discord kanalından iletişime geçerseniz sarkolata veya T46'ya özel mesaj gönderiniz. (Mesaj atmadan önce arkadaş olarak ekleyin ve arkadaşlık isteğinizin kabul olmasını bekleyin aksi takdirde mesajınız ulaşmayacaktır.)

Paketiniz aktif olduktan sonra panelden gerekli dosyaları indirip yine paneldeki kurulum yönergelerini izleyip kolayca kurulum yapabilirsiniz. Ben anlamıyorum siz kurun derseniz buna bir emek ve zaman harcanacağı için 150 TL kurulum ücreti alınır.

UYARI: Paketler arası geçiş yoktur, lütfen bunu dikkate alarak paketlerinizi alınız. Bir paketi satın aldığınızda daha sonra bir paketten başka bir pakete geçiş imkanı olmayacaktır. Yeni paket almanız gerekecektir.

Kurulum Videosu:

Bilgi: Tüm paketlerimizde old login vs. de dahil tüm özellikler açıktır, herhangi bir kısıtlama yoktur.

Merhabalar,
Serverim şuan online fakat reklamını yapmak için 1-2ay gibi bir süreye ihtiyacım var sizinle nasıl bir anlaşma sağlayabilirim?

Arkadaşım satın aldı ve çok memnun kaldı Yüzümü kara çıkarmadın Ümit Reis [MENTION=1]Deepblue[/MENTION] :'( Düşük Fiyat Büyük Kalite

Arkadaşım satın aldı ve çok memnun kaldı Yüzümü kara çıkarmadın Ümit Reis @Deepblue :'( Düşük Fiyat Büyük Kalite

Arkadaşının memnun kalmasına sevindim kardeşim. Bazı çakallar var databaseleri düzgün değil 500 tane abuk subuk prosedür eklemişler oyun kasıyor lag delay oluyor bunu guarda maal ediyorlar. Çok şükür guard ile ilgili böyle bir sıkıntımız yok işini bilen adam bu guard ile imkansızı başarır va harikalar yaratır en son örneği Cobalt Online'dir.

Kolay gelsin 2 gündür kullanıcı kabul bekliyorum dc ve skaypeden yazdım cevap yok msjlara bakarmısınız ?

Geri