• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

MaxiGuard Fiyatlar & Satın Alma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Birçok sunucu ve guardla çalıştım. hepsi parayı alana kadar ilgili. verdikleri hizmet 5 para etmez. taaki sarko deepblue ve t46 ile çalısana kadar. adamların vaad i ne ise o. ne sunucularında sorun yaşadım nede guardlarında. paranızı çöp etmek istemiorsanız maxigame ile çalışın . en azından saglam lagsız guvenli bi serveriniz olur

Merhaba, Ramazan ayı içi 50-100 TL indirim kampanyası yapılabilir bence veya maxigame ödemesini kullananlara %25 indirim gibi çok güzel olur.
+1

Merhaba, Ramazan ayı içi 50-100 TL indirim kampanyası yapılabilir bence veya maxigame ödemesini kullananlara %25 indirim gibi çok güzel olur.
+1

Arkadaşlar dolar 8.2, Euro 10 lira oldu ddos koruması için alınan makineler hep Euro ile alınıyor, şuan verdiğimiz fiyatlar inanın günü bile kurtaramayacak durumda. Biz zaten olabilecek en düşük fiyattan hizmet sunmaya çalışıyoruz, guard satışında %25 kazancımız yok ki o kadar indirim sağlayalım, yani nerdeyse gelişine iş yapıyoruz, ülkedeki ekonomik şartlar ve kurlar böyle giderse bu fiyatlardan hizmet sağlamamız bile mümkün olmayacak.

Arkadaşlar dolar 8.2, Euro 10 lira oldu ddos koruması için alınan makineler hep Euro ile alınıyor, şuan verdiğimiz fiyatlar inanın günü bile kurtaramayacak durumda. Biz zaten olabilecek en düşük fiyattan hizmet sunmaya çalışıyoruz, guard satışında %25 kazancımız yok ki o kadar indirim sağlayalım, yani nerdeyse gelişine iş yapıyoruz, ülkedeki ekonomik şartlar ve kurlar böyle giderse bu fiyatlardan hizmet sağlamamız bile mümkün olmayacak.
orası öyle tabii onları düşünemedik hayırlısı diyelim o zaman ümit abiyy :)

orası öyle tabii onları düşünemedik hayırlısı diyelim o zaman ümit abiyy :)

fiyatların çok az olması demek seninde rekabet edememen demek kardeş. elde edilmesi çok kolay olursa önüne gelen sw açar sonra da sen "neden benim playerim yok.s" diye yakınır durursun. Birşeyi kolay elde edebiliyorsan kıymetini bilemezsin. Bana kalsa şuanki fiyatlar bile ucuz. Çok fazla server oynadım ama büyük çoğunluğunda yönetici kabiliyeti hiç yoktu. Adamlar noticeden oyunculara küfür ediyor varmı ötesi :D

fiyatların çok az olması demek seninde rekabet edememen demek kardeş. elde edilmesi çok kolay olursa önüne gelen sw açar sonra da sen "neden benim playerim yok.s" diye yakınır durursun. Birşeyi kolay elde edebiliyorsan kıymetini bilemezsin. Bana kalsa şuanki fiyatlar bile ucuz. Çok fazla server oynadım ama büyük çoğunluğunda yönetici kabiliyeti hiç yoktu. Adamlar noticeden oyunculara küfür ediyor varmı ötesi :D
haklısın piyasaya düzenleme şart :)

Geri