• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

MaxiGuard Gelişmiş Silkroad Server Koruma Filtresi!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
5g6lVd.png

maxayrac3.jpg

Merhabalar,

Uzun bir süredir üzerinde çalıştığımız guard/filter çalışmamız nihayet tamamlanmış olup kullanıma hazır hale gelmiştir. Guardımızın başlıca özellikleri aşağıda olup zaman içerisinde müşterilerimizden gelecek talep ve istekler doğrultusunda geliştirilmeye ve sürekli güncellenmeye devam edecektir. Biz mümkün olduğunca uzun uzun testler gerçekleştirerek minimum hata ve sorun ile projemizi tamamlayıp size sunmak istedik bu nedenle guardı yayınlamamız çok uzunn bir süreç aldı, yine de herhangi bir hata veya sorun ile karşılaşırsanız lütfen bizimle iletişime geçerek bildiriniz en kısa sürece sorun çözüme kavuşturulacaktır.

maxayrac3.jpg

Facebook Sayfamız: https://www.facebook.com/iMaxiGuard

Websitemiz: https://www.maxiguard.org

Discord:
https://discord.gg/hRsMj54

Satın Almak İçin: https://www.maxigamerz.com/t/259661-maxiguard-fiyatlar-satin-alma

Güncellemeler: https://www.maxigamerz.com/t/259768-maxiguard-duyuru-ve-guncellemeler

MaxiGuard v3 Büyük Güncellemesi: https://www.maxigamerz.com/t/261075-maxiguard-v3-buyuk-guncellemesi

Ek Hizmetler ve Eventler:
https://www.maxigamerz.com/t/260734-maxiguard-ek-hizmetler-ve-event-sistemleri

maxayrac3.jpg

Özellikler:

Modül Özelliklerimiz

• Tamamen gizlenmiş oyun modülleri
  • Gateway Server bağlantı yönlendirme
  • Download Server bağlantı yönlendirme
  • Agent Server bağlantı yönlendirme
  • 5 Agent Server'a kadar destek
Güvenlik Ayarlarımız

• Özel IP adresleri (limitlere takılmayan)
  • GM Hesapları için IP kısıtlaması
  • Oyun içi asistanlar için özel yetkiler
  • IP Ban sistemi
  • HWID (PC) Ban sistemi
Cooldown Ayarlarımız

• Reverse Return Scroll Cooldown
  • Global Chatting Cooldown
  • Exit/Restart Cooldown
  • Exchange Cooldown
  • Stall Cooldown
  • Binek Pet Cooldown
  • All Chat Cooldown
  • Teleport Cooldown
  • Teleport (Job) Cooldown
Mesaj Ayarlarımız

• Guard tarafından gönderilen tüm mesajlar özelleştirilebilir
  • Varsayılan olarak Türkçe ve İngilizce seçenekleri
Teleport Ayarlarımız

• Teleportlara Irk Limitlendirmesi(EU/CH)
  • Sadece CH karakterlerin geçebileceği teleportlar
  • Sadece EU karakterlerin geçebileceği teleportlar
  • Sadece Trader Modunda karakterlerin geçebileceği teleportlar
  • Sadece Thief Modunda karakterlerin geçebileceği teleportlar
Trace/Party/Skill Ayarlarımız

• Dilediğiniz bölgelerde Trace engelleme
  • Dilediğiniz bölgelerde Parti kurulumunu engelleme
  • Dilediğiniz bölgelere parti ile girişi engelleme
  • Dilediğiniz bölgelerde dilediğiniz skilleri engelleme
DLL Özellikerimiz

• sro_client düzenlemeleri
  • Oyunu aşağı indirme ve kapatma tuşları aktif
  • Level Cap düzenlemesi
  • Skill Mastery Cap düzenlemesi
  • PHBot kervan özelliğini engelleme
  • Sadece Çin serverlar için karakter oluşturma ekranı
  • Guild Oyuncu Limiti (Tüm Guild Seviyeleri)
  • Union Guild Limiti
  • Academy'i Devre Dışı bırakma
  • Zoom Hack Açma/Kapama
  • Title Renklendirme Ayarı
Old School Özellikerimiz

• Old School Exp Bar
  • Old Login karakter seçme ekranı
  • Old School Alchemy
  • Old Chat Window
Oyun Gözlem Sayfamız

• Oyundaki Aktif karakterleri görüntüleme
  • Karakterlerin Kullanıcı Adını görüntüleme
  • Karakterlerin bulunduğu bölgeyi görüntüleme
  • Karakterlerin Job Modunda olduğunu görüntüleme
  • Karakterlerin IP/HWID bilgilerini görüntüleme
  • Karakterlerin Giriş saatini görüntüleme
  • Karakter yönetim paneline kolay geçiş
Oyun Yönetim Sayfamız

• Sunucu bazında Globali açma/kapatma (canlı)
  • Sunucuda atılan son globalleri görüntüleme
  • Tüm Sunucuya mesaj gönderme
Gateway Ayarlarımız

• Giriş ekranında Server Adını değiştirme
  • GM Giriş güvenliği
  • Ayarlanabilir Otomatik Image Code (Captcha)
Oyun İçi Ayarlarımız

• Otomatik görünmezliği (Invisible) kapatma
  • Snow Shield için INT limiti
  • Guilde GP bağışını engelleme
  • Reverse Scroll Minimum Seviye
  • Global Chatting Minimum Seviye
  • Global Chat kullanımını engelleme
  • Wizard Auto Attack Bug düzeltme
  • Şehirde yere eşya/altın atılmasını engelle
  • Yerden alınan SUNları Notice geçme
  • Guild Oyuncu Limiti (Tüm Guild Seviyeleri)
  • Union Guild Limiti
  • Academy'i Devre Dışı bırakma
  • Bölgeye göre Stall'a izin verme
  • Bölgeye göre Otomatik PVP Moduna geçme
  • Bölgeye göre Berserk Engelleme
Job Ayarlarımız

• Job Modunda Trace'i engelleme
  • Job Modunda Exchange'i engelleme
  • Job Modunda Reverse'yi engelleme
  • Job Modunda Res Scroll'u engelleme
  • Job Modunda Berserki engelleme
Kale Savaşı Ayarlarımız

• Kale Savaşında Trace'i engelleme
  • Kale Savaşında Berserki engelleme
  • Kale Savaşında Berserk Potunu engelleme
  • Kale Savaşında Res Scroll'u engelleme
  • Kaledeki minimum vergi oranını ayarlama
  • Kaledeki maximum vergi oranını ayarlama
  • Kale Savaşına bot ile girişi engelleme
Hava Olaylarımız

• Oyunda sürekli kar yağdırma
  • Oyunda sürekli yağmur yağdırma
  • Hava olaylarının yoğunluğunu ayarlama
Event Ayarlarımız

• Capture The Flag minimum seviye
  • Battle Arena minimum seviye
Alchemy Ayarlarımız

• Maximum artı basma limiti
  • İstenilen artı seviyesine gelince Notice geçme
  • Advanced Elixir kullanımını engelleme
Limitlerimiz

• Server Genel botları engelleme
  • Server Genel IP Limit
  • Internet Cafe Özel IP Limit
  • Server Genel PC (HWID) Limit
  • Capture the Flag IP Limit
  • Capture the Flag PC (HWID) Limit
  • Battle Arena IP Limit
  • Battle Arena PC (HWID) Limit
  • Job IP Limit
  • Job PC (HWID) Limit
  • Kale Savaşı IP Limit
  • Kale Savaşı (HWID) Limit
Karakter Yönetim Sayfamız

• Karakterin Tüm bilgilerini görüntüleme
  • Level, Job Adı, STR/INT, Gold Miktarı görüntüleme
  • Guild, Hwan Level, Inventory Size görüntüleme
  • Karakterin bağlantısını kesme (DC)
  • Karakterin hareketini engelleme
  • Karakterin attığı globalleri görüntüleme
  • Karaktere canlı mesaj gönderme (PM, Yeşil, Notice, Sistem)
  • Karakteri Banlama (Chat ban, Global ban, Login Ban)

Moderatörün son düzenlenenleri:
Ücretsimi paylaşcaksınız Ümit Bey

Merhaba, kodlama yapılırken cogunlukla windows bilgisayarlar baz alınmakta. Bu yuzden linux makinalarda cogunlukla sorun çıkartmakta. Geliştirme yaparken linux kullanıcılarını da düşünerek geliştirme yapa bilirseniz çok sevinirim.

Tesekkurler ^^

Merhaba, kodlama yapılırken cogunlukla windows bilgisayarlar baz alınmakta. Bu yuzden linux makinalarda cogunlukla sorun çıkartmakta. Geliştirme yaparken linux kullanıcılarını da düşünerek geliştirme yapa bilirseniz çok sevinirim.

Tesekkurler ^^

Merhaba,

Koruma sistemi Silkroad Private Serverlara özel olacağı için ve bu serverlar Windows tabanlı makinelere kurulduğu için mecburen Windows baz alınarak yapılıyor işlemler. Linux'a Silkroad Private Server kurulmadığı için gereksiz bir çaba olacaktır.

Teşekkürler öneri için.

Pravete server piyasası için en acil olan bir çalışma bu tebrik ediyorum.Logo harika olmuş,piyasada tutturabildiğine satış yapanların belini kıracak inşallah.Ben hemen bi tane alacam yanımda gezdirecem korumam var dikkatli konuş...... :spn:

Birde son olarak acil tarafından yeni Wep Panel lazım piyasaya şu an piyasa çok pahalı.Oyun kurulumu fiyatına panel satıyorlar hemde aylık kiralık....

Son düzenleme:
Merhaba,

Koruma sistemi Silkroad Private Serverlara özel olacağı için ve bu serverlar Windows tabanlı makinelere kurulduğu için mecburen Windows baz alınarak yapılıyor işlemler. Linux'a Silkroad Private Server kurulmadığı için gereksiz bir çaba olacaktır.

Teşekkürler öneri için.

Linuxdaki tek sorun su wine adlı programı kurarak windowstaki oyunları oynuyoruz wine kurarkende linux dosyalarına Z adında disk olusturup o sekilde erisim saglıyor. guardlarda c: sekilden arama yaptıgı icin dosyayı bulamadıgında oyuan girerken dc yada girer girmez oyundan atma problemleri yasanıyor. Cok uzun bir islem olacagını sanmıyorum sadece guard calısırken windows degilse Z olarak dosyaları ararsa yeterli olacaktır.

Tesekkurler

Çalışmalarımız tüm hızı ile devam ediyor, eğer bir aksilik çıkmazsa guardı Haziran ayında tamamlayıp yayınlamayı planlıyoruz.

Fiyat konusunda çok soru geliyor, net bir fiyat belirlemedik henüz ama şu kadarını söyleyebilirim piyasadaki diğer tüm guardlardan daha uygun bir fiyata sahip olacak.

Ödeme sistemlerinizi kullananlara bi avantaj olacakmi yoksa genel olarak bi fiyatmi belirlenecektir.

Hocam ben server açma arifesindeyim aynı zamanda blackpearl oynuyordum.Ancak maxiguard blackpearlde sanırım bir işe yaramıyor çok fazla down oldu.Sonuç olarak açıkcası nasıl güvenip bu guardı satın alabiliriz.Yani çok kötü bir izlenim yakaladı açıkcası guardınız.Kötülemek amaçlı söylemiyorum sadece bilgi almak istiyorum bu soru bir çok kişininde kafasına takılmıştır. Teşekkürler.

Hocam ben server açma arifesindeyim aynı zamanda blackpearl oynuyordum.Ancak maxiguard blackpearlde sanırım bir işe yaramıyor çok fazla down oldu.Sonuç olarak açıkcası nasıl güvenip bu guardı satın alabiliriz.Yani çok kötü bir izlenim yakaladı açıkcası guardınız.Kötülemek amaçlı söylemiyorum sadece bilgi almak istiyorum bu soru bir çok kişininde kafasına takılmıştır. Teşekkürler.
Maxiguard blackpearlda tam kapasite kullanılmıyor. Yaşanan düşüşler şu an kullanılan algoritma kaynaklı da değilmiş tamamen dosyaların desteği ile alakalı. Bildiğim kadarıyla dün bir müdahale gerçekleştirildi. Düzelecektir.

Maxiguard projesi henüz tamamlanmadı ki oyunlarda kullanıp test edelim. Ayrıca Blackpearl güvenlik ekibi ile MaxiGuard ekibi birlikte çalışmamaktadır.

Sen hele bi BP kadar oyuncuyu topla maxiguard down olsun ben sana özel guard yazdırırım bedava down mown olmaz :)

Maxiguard blackpearlda tam kapasite kullanılmıyor. Yaşanan düşüşler şu an kullanılan algoritma kaynaklı da değilmiş tamamen dosyaların desteği ile alakalı. Bildiğim kadarıyla dün bir müdahale gerçekleştirildi. Düzelecektir.

Maxiguard projesi henüz tamamlanmadı ki oyunlarda kullanıp test edelim. Ayrıca Blackpearl güvenlik ekibi ile MaxiGuard ekibi birlikte çalışmamaktadır.
Sen hele bi BP kadar oyuncuyu topla maxiguard down olsun ben sana özel guard yazdırırım bedava down mown olmaz :)

Titanik de batmaz diyorlardı :D

Son düzenleme:
Ödeme sistemlerinizi kullananlara bi avantaj olacakmi yoksa genel olarak bi fiyatmi belirlenecektir.

Guardı çıktığımızda bakacağız o tür etkinliklere.

BP'de Maxiguard kullanılmadı çünkü Maxiguard daha bitmedi yapım aşamasında. BP de ilk kullanılan guard Supermike sourcesinden geliştirilen bir guarddı ve oyunumuz hiç bir zaman exploitten yani guardın işini yapmamasından kapanmadı, ddos saldırıları sebebi ile düştü her defasında. Şuan BP daha farklı bir guard kullanılıyor, ne Maxiguard ne Supermike kullanılmıyor.

Geri