• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

MaxiGuard Gelişmiş Silkroad Server Koruma Filtresi!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Gayet Başarılı Bir Çalışma Guardda yok yok . Fazlasıyla hakkını veriyor gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Guardın Buhalde Güzel olmasında emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler. Başarılarının devamını diliyorum...

phbot

Hocam peki phbot u nasıl engelliyorsunuz kullananlar dll dosyasını editleyip düzeltebilirmi ? bu konu hakkında bilgi alabilirmiyim.

Hocam peki phbot u nasıl engelliyorsunuz kullananlar dll dosyasını editleyip düzeltebilirmi ? bu konu hakkında bilgi alabilirmiyim.
İlk yayına başladığımızda phbot engelimiz basitti, satın alma paketini statik bir anahtar ile şifreliyorduk. Phbot yapımcısı bunun için bir çözüm üretti ve yayınlandı. Sonra phbot engelini dinamik bir anahtar ile şifrelemeye başladık. Phbot yapımcısının mesajından da görebileceğiniz gibi bu işlemi yapmak artık mümkün değil: https://forum.projecthax.com/t/maxiguard-dll/2239/24
Yani oyuncular değil, bu işi yapabilirse yapabilecek tek kişi phbotun yapımcısı o da olmayacağını söyledi.

Merhaba, öncelikle emeğiniz için tebrikler gayet başarılı gözüküyor. Guard hakkında sormak istediğim şey geliştirilmeye devam ediliyor mu? Yeni özellikler ekleniyor mu veya iyileştirmeler yapılıyor mu?

Dün geceden beri yurtdışına kapalı. Açmayı düşünüyor musunuz?

TR lokasyonlu makinaların yurtdışı erişimi açılmayacaktır. Türkiye'de yurtdışından gelen ddosu engelleyecek bir network altyapısı yok. Yurtdışı oyuncu isteyen OVH Fransa sunucusu almalı.

I understand the filter is in Turkish, but in the game too?
Can the messages be changed to English or another language according to the user?

Yep, all ingame messages can be customized per user. And there's an option to set all in-game messages to english defaults.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Best Guard,Guardınız Cidden Çok Sağlam İnşallah Hep Sorunsuz Olarak Devam Eder.

gelişimlerin devamı dileğiyle başarılar maxigame

SMC'de 4000+ oyuncuda filter tarafından hiçbir sıkıntı yaşamadım ve tüm özelliklerini sonuna kadar sömürmeme rağmen gayet başarılı. Server filesindaki modüller izin verse 10K oyuncu oynatacak kalitede olduguna inancım tam.
Kaliteli hizmet için tekrardan tüm ekibe teşekkür ediyorum.

Geri