• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mbot Login Kapatıldı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Caroline
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Beyler ben 7 ulti kullanıyorum biri tam net olarak srasıyla neler yapmam lazım nerleri indirmem lazım detaylı anlatırla çok makbule geçer şimdi den yardıcı olana ve arkadaşlara teşekkür ederim.

Beyler ben 7 ulti kullanıyorum biri tam net olarak srasıyla neler yapmam lazım nerleri indirmem lazım detaylı anlatırla çok makbule geçer şimdi den yardıcı olana ve arkadaşlara teşekkür ederim.

83 nolu mesajdakileri aynen yap çalışıyor pc windows 7 ultimate 11 çarımda aynı pcde açık ve 2 gündür oyunda

Son düzenleme:
ben km-testi silerken yani ethernet 2 yi kaldırırken ethernetlerin içindeki protokol falan hepsini silmişim.

XY7v1k.png

Böyle kaldı sorun çıkartır mı? Aradaki diğer şeyler yok eski haline nasıl getirebilirim?

mBot kullanan gençlik;
şimdi anladığım kadarıyla Login kapatıldı ve programla fixleyip girmeye çalışıyorsunuz bota artık değil mi?

Mbot crack açılıcakmı acaba tekrardan bir bilgisi ya da bir duyum alan varmı ? Alternatif yöntemleri kullanmak istiyorum o yüzden hala bekliyorum :)

Geri