• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mbot Login Kapatıldı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Caroline
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

En son olarakda ordaki programı indirip açıyorsunuz ve çalışıyor. Denendi çalıştı ^^
PS: Linkide koyaydın keşke knk :D

----------
@Eternity
Skype felan gibi programları kapatıp botu aç sonra listen de. Yoksa çalışmaz.

Ağ hatası alan arkadaşlar. ;
Kendi ağınızın ip sine yazmıcaksınız arkadaşlar. Loopback i kurarsanız yeni bi ağ gelecek bağlantılarınızın oraya. Ona yazacaksınız ip ve ağ maskesini. Yoksa net gider.

Bu arada programın linki şu ; http://bot.rossnet.info/SocketSpy.zip
Şuda Virüs Taraması ; SocketSpy.zip - Jottis Malwarescanner
Bu arada Bot şifresinide şunu yapmanız lazım ;

Happy botting!
In case you get any login failed messages, try these login details:
username:tz
Password:tzu

İyi Eğlenceler.

Socketi mi sadece kullancaz bi açıklarmısınız indirdim açtım yine aynı hata

En son olarakda ordaki programı indirip açıyorsunuz ve çalışıyor. Denendi çalıştı ^^

----------
@Eternity

Kendi ağınızın ip sine yazmıcaksınız arkadaşlar. Loopback i kurarsanız yeni bi ağ gelecek bağlantılarınızın oraya. Ona yazacaksınız ip ve ağ maskesini. Yoksa net gider.

Happy botting!

İyi Eğlenceler.

RecLast is Back !!! Nerelerdesin abi youtube daldın hiç girdin felan da yok. :)

----------
@Eternity

Happy botting!

İyi Eğlenceler.
saol kardeş çalıştı

slm bende şuan 11 çar açık 83 nolu mesadaileri aynen yaptım 2 gündür çarlarım oyunda pc windows 7

Son düzenleme:
sizin bu dediğiniz bi hırsızın bankadan para çalıp hepinize 100 dolar dağıtıp o paranında hırsızlıktan geldiğini bildiğiniz halde Allah razı olsun demek gibi bişey bu konuda çok pis şerefless ve cahillik kokusu alıyorum.

Korsan serverda korsan bot kullanımı = Günah değil.
Orjinal serverda korsan bot kullanımı = Günah.
Korsan serverda orjinal bot kullanımı = Günah değil.
Orjinal serverda orjinal bot kullanımı = Günah değil.

Korsan işletim sisteminde orjinal oyun kullanımı = Günah.

socket.spy daki değerlerde herhangi bir değişiklik yapacak mıyız? adres kısmı "bot.rossnet.info" olarak kalacak mı?

phbot varken sbot a para vermek israf olur.
ben zaten ücretli bot kullanıyorum.
maksat bu 80 portunu ne işgal ediyor onu bulmak.
bi tanesini buldum kaldırdım. socketspy zımbırtısı çalışmadı.
skype team vb programlar kurulu veya açık da değil.
Kullanin tabi adamlar turk ve musluman alemine acik suretle nefret duygularini acikliyor siz tam destek hep destek.

6Y4263.png

Bundan sonrasını bulamadım.
Microsoft
Sağdaki sekmede aşağı un Microsoft loopback bul sec
yazılmış ama sağ tarafta öyle bir şey yok

aynı sorun bende de var Microsoft loopback diye bişey yok windows 8,1 kullanıyorum

Korsan serverda korsan bot kullanımı = Günah değil.
Orjinal serverda korsan bot kullanımı = Günah.
Korsan serverda orjinal bot kullanımı = Günah değil.
Orjinal serverda orjinal bot kullanımı = Günah değil.

Korsan işletim sisteminde orjinal oyun kullanımı = Günah.
Kisaca korsan oyun (vsro) gunah.[emoji3]

looku yükledim ama ayarlarını bulamadım yardım edecek biri varmı bilgisayarım xp

Kullanin tabi adamlar turk ve musluman alemine acik suretle nefret duygularini acikliyor siz tam destek hep destek.

aşın bunları artık. aradan yıllar geçmiş hala aynı mevzuyu dönüp dolaştırıp anlatıyorsunuz. ortaya bir nefret söylemidir almış başını gidiyor. forumlarında öyle bir içerik veya olası öyle bir tartışma görmedim. savunma olarak algılanmasın ancak adamlar işleri sadece iyi yapıyorlar. phbot daki kadar sbot ile mbot destek vermiyor yapımcıları. oppcodeları uyarlayıp piyasaya sürüyorlar. ram tüketimi işlemci kullanımı benim için çok önemlidir. bu yüzden phbotu tercih ederim. sbot la mbot la yoramam pc yi mesela. bot-cave.net i bana savunmayın 2012 senesinde son aylarında isro da dowhang depo ve guild deposu kısmında topluca karakterleri soyanlar bot-cave.net ve işbirlikçi olduğu gold firmasıdır.

----------

aynı sorun bende de var Microsoft loopback diye bişey yok windows 8,1 kullanıyorum

dolaş oralarda Microsoft loopback vardır mutlaka.

Biri videolu anlatım yapabilirmi bilen birileri az yardım etsin mbotsuz zevki çıkmımyor oyunun.

aşın bunları artık. aradan yıllar geçmiş hala aynı mevzuyu dönüp dolaştırıp anlatıyorsunuz. ortaya bir nefret söylemidir almış başını gidiyor. forumlarında öyle bir içerik veya olası öyle bir tartışma görmedim. savunma olarak algılanmasın ancak adamlar işleri sadece iyi yapıyorlar. phbot daki kadar sbot ile mbot destek vermiyor yapımcıları. oppcodeları uyarlayıp piyasaya sürüyorlar. ram tüketimi işlemci kullanımı benim için çok önemlidir. bu yüzden phbotu tercih ederim. sbot la mbot la yoramam pc yi mesela. bot-cave.net i bana savunmayın 2012 senesinde son aylarında isro da dowhang depo ve guild deposu kısmında topluca karakterleri soyanlar bot-cave.net ve işbirlikçi olduğu gold firmasıdır.

----------

dolaş oralarda Microsoft loopback vardır mutlaka.
Ben hakaretleri bizzat wemanin hesabindan gordum neyse vicdan muhasebene karismiycam ama sunu bilki o para kazandirdigin adamlar senin benim daha dogrusu bizim aile fertlerimize yaraticimiza ve esas aldigimiz ahlaki degerlerimize hakaret ediyor madem sbota guvenmiyorsun crackli mbot kullanmak yerine satin al.

yaw senin dediğin herşeyi yaptımda usta en sonda demişsin arkadaşın dediği program o program ne onuda sana zahmet olmasa anlatırsan çok iyi olur.

Geri