• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

mBot Login Olamama Sorunu [Çözüm]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
tdwmh.png

Merhaba arkadaşlar genel olarak çoğu oyuncunun karşılaşmış olduğu mBot login olamama (An updated version of mBot is available for you) sorununa çözüm arayacağız.

Öncelikle belirtmek isterim ki ben de daha önce 2 bilgisayarımda bu hatayla karşılaşan birisi olarak aşağıda anlatacağım adımları uygulayarak botu başarılı bir şekilde çalıştırdım.

n8cqr.png

Uygulayacağımız Adımlar

1. Öncelikle kesinlikle unutmamanız gereken bir adım bu bot sadece vSRO files tabanlı serverlerde çalışmaktadır, başka fileslerde denerseniz olumsuz sonuç almış olursunuz.

2. Şimdi botumuzu aşağıdaki linkten indiriyoruz.
https://www.maxigamerz.com/f385/mbot-crack-vsro-versiyon-1-12b-176646/

3. Botumuzu indirdikten sonra versiyonun 1.12b olduğuna dikkat ediyoruz ve aşağıdaki linkten dll inject programını yüklüyoruz.
https://www.maxigamerz.com/f385/mbo...loader-finally-need-update-bypass-fix-211138/

4. Crackli mBot'umuzu ve dll inject programımızı başarılı bir şekilde indirdikten sonra dll inject işlemine başlıyoruz, burada atlamamız gereken bir nokta dll inject işlemini
mBOTUMUZ AÇIKKEN yapıyoruz.

5. mBot ve DLL inject açıkken listeden mBot dosyamızı (mBot_vSRO110.exe) seçiyoruz ve '+' işaretine tıklıyoruz. Karşımıza dll seçme ekranı geldiğinde mBotCrack.dll seçiyoruz ve tamam dedikten sonra Inject diyoruz ve karşımıza ' Injected mBotCrack.dll successfully! ' yazısı ile karşılaştığımızda dll dosyamız mBot'umuza enjekte olmuş oluyor.

6. Burada unutmamamız gereken önemli bir nokta ise bu adımları mBot açıkken yapıyoruz ve inject işleminden sonra botumuzu KESİNLİKLE KAPATMIYORUZ sadece dll inject programımızı kapatıyoruz ve mBot'ta logine tıklıyoruz ve başarı ile giriş yapıyoruz.

n8cqr.png

- Yukarıdaki açıklamamda belirttiğim gibi daha önce ben de bu sorunla karşılaşan birisi olarak yukarıdaki adımları tam ve eksiksiz bir şekilde uygulayarak botumuzu başarılı bir şekilde çalıştırdım.

- Yukarıdaki adımları tam ve eksiksiz bir şekilde uygulayıp yine bu sorunla karşılaşan arkadaşlar aşağıdaki linkte vermiş olduğum programları yükleyerek tekrar denesinler.
Download Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86) from Official Microsoft Download Center
Library Files
Microsoft .NET Framework 4 (Web Yükleyicisi) ürününü Resmi Microsoft İndirme Merkezi'nden indirin

- Programlarda kötü amaçlı bir yazılım yoktur, injector'den dolayı virüs olarak görmektedir.

n8cqr.png

Mbot login sorunun bendeki sebebini buldum. Laptoptan giriyorum. Ağ kablosuyla girdiğimde login oluyor ama wirelessten girince login olmuyor. bunu çözebilecek olan var mı, bana yardım edin... PERFECT XP SP3 kullanıyorum..
( 2 yerdeki ağ kablosuyla denedim oldu ve 2 wirelessten denedim olmuyor..)

----------

Cracked mbot patched? - Page 2
''Solved.

The problem lies on wifi connection. If you use wifi, you will not able to login the mbot.. idk why.

When i bring my laptop & try it at home, i can login & use the mbot again.''

burda da benimle aynı sorunu yaşayan birisi var..

An unknown error occured while checking for a mBot update dediklerini harfiyen yaptım bütün yüklenmesi gereken dosyaları yükledim dns değiştirdim başka yerlerden indirdim fakat aynı hata birde orjinal versiyonu denedim 1,18'i onda botunuz güncel deyip log için id pw bekliyor ama 1,12b de hep aynı hata yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:
Adımları doğru uygularsaniz çözümü budur. :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aynenn aaaa

----------

config dosyası yok..
nerde laaa

----------

zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

----------

An unknown error occured while checking for a mBot update dediklerini harfiyen yaptım bütün yüklenmesi gereken dosyaları yükledim dns değiştirdim başka yerlerden indirdim fakat aynı hata birde orjinal versiyonu denedim 1,18'i onda botunuz güncel deyip log için id pw bekliyor ama 1,12b de hep aynı hata yardımcı olursanız sevinirim.
adam haklı dağılın

an itibariyle dc yemiş bulunmaktayım ve bu yöntem ile login olamıyorum...

Selam düne kadar login olabiliyordum pc kapattıp açtım artık login olmuyor update hatası veriyor forumdaki çözüm için açılan tüm konulardaki çözüm yollarını eksiksiz denedim ama yinede login olmuyor sorunu nasıl çözebilirim teşekkürler.

Selam düne kadar login olabiliyordum pc kapattıp açtım artık login olmuyor update hatası veriyor forumdaki çözüm için açılan tüm konulardaki çözüm yollarını eksiksiz denedim ama yinede login olmuyor sorunu nasıl çözebilirim teşekkürler.
aynen kardeş dünde bende bi sorun yoktu böyle bir hata almaya başladım herşeyi yapıyorum yine olmuyor

----------

çözüm bu patch http://dosya.co/b35c2bf97a41519c/vsroMbotPatcher2.rar.html

Yine aynı sorun var lütfen güncel çözüm bilen birisi cevaplasın ?

Bende anlatılan herşeyi yaptım ama botu açar açmaz hemen hata veriyo yardımcı olabilicek olan varmı acaba

Geri