• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

mBot v1.12b [vSRO 110] ~ Crack Loader [*Finally*] - [Need Update Bypass] - FIX

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
kardeşim bilgisayarm çok iyi ama botun injectoru açtıkktan snra ram tavan yapıyor 2 tane bot u açıp koyunca blli zaman snra ram yetersizliği diyp siyah ekran veriyor bunun sebebi neden intecjtor nıe bu kadar ram kullanıyor çözümü varmı acaba bunun ?

Güzel çalısma da dll injector nerde ?

Virüs koruyucunuz silmiştir.

----------

kardeşim bilgisayarm çok iyi ama botun injectoru açtıkktan snra ram tavan yapıyor 2 tane bot u açıp koyunca blli zaman snra ram yetersizliği diyp siyah ekran veriyor bunun sebebi neden intecjtor nıe bu kadar ram kullanıyor çözümü varmı acaba bunun ?

Bilgisayarınızda muhtemelen başka virüslerde vardır.

Şayet geçici süreliğine oyunun ayarlarını low'a getirerek biraz daha ram'den faydalanabilirsiniz.

ama 2-3 pc de denedim bu sorunu ama hepsinde ram yetersizliği dedi hanı kötüden iyiye doğru pc ler sıraladm kaldırmıyormu diye ama yok yanı öle diyor süerkli belirli süre sonra

Denedim oluyo teşekkürler. Ama oyuna girmiyo girermiş gibi yapıp gimiyor :S Ne yamam gerek yardım edermisinz ? Güzel çalışma teşekkürler benm ram da %75 e çıktı :)

Sanırım oynadığın server ile ilgili. Güvenlik ayarlarından tüm kullanıcılara izin ver ve yönetici olarak çalıştır birde. Faydası olacağını sanmıyorum, vsro files ile alakalı bir sorun.
iAbicim bana yaparmısın ben yapamadım şuan normal durum da yapmayı bilmediğimim için alıntı ile yapıyorum dediğin gibi yaptım olmadı

Yardım !

mBot'u açın, daha sonra Loader ile .dll'i bağlayın.
abi 6 haftadır bu sorunla karşı karşıyayım lütfen çözüm bul dediklerini harfiyen yaptım olmadı bunu nasıl yapıcam nasıl dll ile bağlıcam sölermisin yardım ett !!!!!!!!!!!!!

----------

yardım edinnnnnnnnnn 1

abi 6 haftadır bu sorunla karşı karşıyayım lütfen çözüm bul dediklerini harfiyen yaptım olmadı bunu nasıl yapıcam nasıl dll ile bağlıcam sölermisin yardım ett !!!!!!!!!!!!!

----------

yardım edinnnnnnnnnn 1

İlk önce mbotu açın daha sonra işlemleri yapmaya başlayın.

Bağlamaktan bahsedilen kasıt bu,önce mbot'u açın daha sonra sırasıyla gereken işlemleri yapın.

Öncelikle eline sağlık hocam,ancak ben çalıştıramadım bu programla. Öncelikle yaptıklarımı anlatayım.

https://www.maxigamerz.com/f385/mbot-crack-vsro-versiyon-1-12b-176646/ bu konudan The Bright'in mbot'unu indirdim.Rardan çıkarttım dosyaları Loadere girdim ve "An unknown error occured while checking for a mBot update" hatasını aldım Client/Login sekmesinde. Daha sonra bot açıkken injector programını çalıştırdım,mbotu seçtim +'ya bastım,mbotcrack.dll'yi injekt ettim. Loader'e geldim id pw legendary yazdım Login dedim ancak buna rağmen bağlanmadı. Sorun nerde yardımcı olabilecek var mı ? Firewall ve virus programı kapalıydı bu arada bunları yaparken.

Burak senin indirmis olduğun linktekini kullanıyorum inject falan hicbirsey yapmadim. Botu indirdim , once bunu acin. Exe diye bir dosya var onu yonetici olarak çalıştırdım . Gayet de guzel çalışıyor

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Burak senin indirmis olduğun linktekini kullanıyorum inject falan hicbirsey yapmadim. Botu indirdim , once bunu acin. Exe diye bir dosya var onu yonetici olarak çalıştırdım . Gayet de guzel çalışıyor

Ben de önceden aynı bahsettiğin gibi yapıyordum ancak şu an bi problem var nedenini anlamış değilim. Önceden "the version is up to date " yazan yerde şimdi " "An unknown error occured while checking for a mBot update" yazıor. Acaba internet bağlantımla ilgili bi problem mi ? Çünkü diğer arkadaşlarda mbotun yeni sürümü olduğuna dair bi bilgi varken bende güncelleştirmelere bakarken hata verdiğini söylüyor. Bi 90cap oynayalım dedik burnumuzdan geldi.

Edit: Evet tahmin ettiğim gibi internet bağlantımla ilgili bir problem. Yurdun internetinden bağlandığım zaman hata veriyor ancak telefon interneti üzerinden bağlandığım zaman hata çözülüyor. Şimdi yurdun internetini nasıl çözmeye başlayacağımı düşünmem lazım ^^

Son düzenleme:
Ben de önceden aynı bahsettiğin gibi yapıyordum ancak şu an bi problem var nedenini anlamış değilim. Önceden "the version is up to date " yazan yerde şimdi " "An unknown error occured while checking for a mBot update" yazıor. Acaba internet bağlantımla ilgili bi problem mi ? Çünkü diğer arkadaşlarda mbotun yeni sürümü olduğuna dair bi bilgi varken bende güncelleştirmelere bakarken hata verdiğini söylüyor. Bi 90cap oynayalım dedik burnumuzdan geldi.

İnternet bağlantısıyla ilgili sorun yok.
Bazı bilgisayarda hiç hata vermezken, bazılarında veriyor.
Crackfix kullanıp dll injector et düzelir.

O hata bilgisayardan bilgisayara değişiyor çok garip durum. Çözmek için dll inject edip girebilirsiniz.

Geri