• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

mBot v1.12b [vSRO 110] ~ Crack Loader [*Finally*] - [Need Update Bypass] - FIX

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
O hata bilgisayardan bilgisayara değişiyor çok garip durum. Çözmek için dll inject edip girebilirsiniz.

Tamamdır teşekkür ederim . Inject işlemiyle iligi bi sorum olacak . Inject ettiğimiz .dll bu konuda verilen inject programının yanında indirdiğimiz .dll değil mi ? Ayrıca inject işlemini mBot Loader'e mi yapıyoruz normal mBot'a mı ? Ben mBot Loader diye düşünmüştüm. Ayrıca botu açıp,dll inject edip,inject programını kapatıyoruz ve login mi diyoruz?

Öncelikle eline sağlık hocam,ancak ben çalıştıramadım bu programla. Öncelikle yaptıklarımı anlatayım.

https://www.maxigamerz.com/f385/mbot-crack-vsro-versiyon-1-12b-176646/ bu konudan The Bright'in mbot'unu indirdim.Rardan çıkarttım dosyaları Loadere girdim ve "An unknown error occured while checking for a mBot update" hatasını aldım Client/Login sekmesinde. Daha sonra bot açıkken injector programını çalıştırdım,mbotu seçtim +'ya bastım,mbotcrack.dll'yi injekt ettim. Loader'e geldim id pw legendary yazdım Login dedim ancak buna rağmen bağlanmadı. Sorun nerde yardımcı olabilecek var mı ? Firewall ve virus programı kapalıydı bu arada bunları yaparken.

Neden1: Kullanıcının yetkileri kısıtlı olması.
Çözüm1: Yönetici olarak çalışırmayı dene.

Neden2: Modem güvenlik duvarı veya bilgisayardaki herhangi bir anti-virüs programının güvenlik duvarı ya da windows güvenlik duvarı engelliyordur.
Çözüm2: Tüm güvenlik duvarlarını kapat.

Neden3: Bilinmiyor.
Çözüm3: Modem'e restart at. Onun dışında modem ile alakalı bir sorun olduğunu sanıyorum.

Neden4: Yanlış dosyalar.
Çözüm4: Dosyaların doğru olduğunu kontrol et.

Neden1: Kullanıcının yetkileri kısıtlı olması.
Çözüm1: Yönetici olarak çalışırmayı dene.

Neden2: Modem güvenlik duvarı veya bilgisayardaki herhangi bir anti-virüs programının güvenlik duvarı ya da windows güvenlik duvarı engelliyordur.
Çözüm2: Tüm güvenlik duvarlarını kapat.

Neden3: Bilinmiyor.
Çözüm3: Modem'e restart at. Onun dışında modem ile alakalı bir sorun olduğunu sanıyorum.

Neden4: Yanlış dosyalar.
Çözüm4: Dosyaların doğru olduğunu kontrol et.

Bendede işe yaramıyor dostum ne diyosanız hepsini harfi harfine yaptım hatta bir kaç kere silbaştan yaptım yinede olmadı.

----------

Bendede işe yaramıyor dostum ne diyosanız hepsini harfi harfine yaptım hatta bir kaç kere silbaştan yaptım yinede olmadı.

ayrıca injector yanında bir tane exe vermişsiniz onuda kopyalamak gerekiyormu?

Burada anlatılan çözüm kesinlikle işe yarıyor, YALNIZ; loader yok. Yani çift karakter açamıyoruz. Asıl çözüm istediğim konu bu. ' farklı klasör denedim yalnız içeriğinde mbot_loader olmadığı için açamıyorum. Bunun için bir çözüm önerisi olan var mı?

Son düzenleme:
ya beyler ben indiremiyorum yardım lütfen msj sayısı 10 filan bişeyler diyo buuu ???

süper
TEŞEKKÜRLER

----------

çooooooooooooook
teşekkür

----------

ssssssssssssssssaaaaaaaaaa

----------

ssssssssssssssssaaaaaaaaaa

----------

sdasdasdasdasdas

----------