• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Merak etmeyin beyler 2. yarı 5 gol geliyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan 0rkun3fe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

0rkun3fe

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Eki 2012
Puanı
18
bu capse çok güldüm :S:D:S:D:S:D

lxtxk.jpg

ulan sahadan 4 dedin sevindirdin.

Televizyon yok yanımda star tvninde site açılmıyor. Ne oldu anlatın da. Ofsayt mı dediler ?

Son düzenleme:
Şerefimizle bitirdik avrupa macerasını ama sağlık olsun bu güzel oyun unutulmayacak.İnşallah seneye daha başarılı oluruz Şampiyonlar Liginde.

Burdan dalga geçen (yenemezsiniz , siz kim Real Madrid'i yenmek kim) teröristlere sesleniyorum :D

Sadece Real Madrid'e koymadık :D

Galatasaray çok iyiydi .
Fatih Terim bu sefer geç gazladı tek kusur bence buydu maçta.

1.000.000 Euro parayı cebimize koyar Şampiyonlar Ligine veda ederiz SARIYLA KIRMIZIYLA ALNIMIZIN AKIYLA!

Helal olsun, tebrik ediyorum Galatasaray'ı !!!

Son dakikalarda mükemmel basırdı ama yetmedi. O 7.dk gol yemeselerdi, özellikle ikinci dakikadaki azmini gördükten sonra, inanıyorumki Galatasaray çıkardı. Ama olsun kendi evinde RM yendi, buda bir başarı.

Galatasaray buraya kadar gelmeyi başardı ama onlara kupayı kaldırmak kısmet olmadı umarım UEFA temsilcimiz Fenerbahçe'ye kısmet olur kupayı kaldırmak :)

sonuç olarak bu sene türk futbolu kendini tekrar gösterdi ve umuyorum kendini göstermeye devam edecek.

Geri