• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Merak etmeyin beyler 2. yarı 5 gol geliyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan 0rkun3fe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
3-1 oldu ben bi an ben bile inandım
Fenerliyim sanki fener maçı seyreder gibi heycanlandım.

Moderatörün son düzenlenenleri:

ilk maçta hakem hataları olmasaydı gsnin eleme şansı vardı bence :) neyse artık fenerliyiz umarım UEFA'yı alırsınız bu sene almazsanız ayıp edersiniz :)

Fener max yarı final.Taş çatlasa final ama kupayı hayatta kaldıramaz :D

----------

Ersan sus, elimde kalacan ha :D

Vurma abi vurma :D

----------

Bu sadece fragmandı film seneye yayınlanıcak.

Nasıl konuşmayayım şimdi bunları yazıyosunuz da :D Bir Türk takımının Şampiyonlar Ligi kupasını kaldırması için 1 fırın ekmek yemesi lazım.Şuan için en iyi hedef Uefa Şampiyonluğu olmalı.

Fener max yarı final.Taş çatlasa final ama kupayı hayatta kaldıramaz :D

----------

Vurma abi vurma :D

----------

Nasıl konuşmayayım şimdi bunları yazıyosunuz da :D Bir Türk takımının Şampiyonlar Ligi kupasını kaldırması için 1 fırın ekmek yemesi lazım.Şuan için en iyi hedef Uefa Şampiyonluğu olmalı.

ulan PageMaster 10 fırın ekmek yesen yine senden bir cacık olmaz :D İnşallah Fenerbahçe yarı finale ordan finale çıkar

Sabri'ye laf yok artık, adam kendini ıspatladı :D

Galatasaray buraya kadar gelmeyi başardı ama onlara kupayı kaldırmak kısmet olmadı umarım UEFA temsilcimiz Fenerbahçe'ye kısmet olur kupayı kaldırmak :)

sonuç olarak bu sene türk futbolu kendini tekrar gösterdi ve umuyorum kendini göstermeye devam edecek.
Yıllarca kafa ütüliyecekler ama fenerde bizim takımız alsın tabi neden olmasın.

Geri