• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Merak etmeyin beyler 2. yarı 5 gol geliyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan 0rkun3fe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
---------------------------------------

Son düzenleme:
Ya siz mi maç yapıp para kazanıyorsanız sanki. Saçma sapan konulardan geriliyorsunuz.

---------------------------------------

Son düzenleme:
Ersan mesele o değil tamam galatasarayı tutmazsın elenir dersin anlanırımda nedir bu kadar yorum yapmak ben onu anlayamıyorum bugün real le oynayan galatasaraydı başka kaç Türk takımı bu durumda reale maç yapmış realı tut tamam ama adabınla sus otur(şakşakçılara bu dediğim sana değil)

Reali tutmuyordumki ben Fenerbahçeliyim sadece futboldan anlayan birisinin Realin eleyeceğini bilir.Galatasaray yerine Malaga oynasaydı yine Real eler derdim. Habire Real eler diye ötmemin sebebide Gs'nin kupayı alır denmesi çünkü gerçekten çok mantıksız geliyordu.Ha + olarak 2008 yılında bizde çeyrek final oynadık Chelseayle ve yarı finale sizden daha çok yaklaştık.

----------

Ya siz mi maç yapıp para kazanıyorsanız sanki. Saçma sapan konulardan geriliyorsunuz.

Anneannem gibi konuştun :D

Reali tutmuyordumki ben Fenerbahçeliyim sadece futboldan anlayan birisinin Realin eleyeceğini bilir.Galatasaray yerine Malaga oynasaydı yine Real eler derdim. Habire Real eler diye ötmemin sebebide Gs'nin kupayı alır denmesi çünkü gerçekten çok mantıksız geliyordu.Ha + olarak 2008 yılında bizde çeyrek final oynadık Chelseayle ve yarı finale sizden daha çok yaklaştık.

----------

Ötdüğünü anladın sonunda buda bir ilerleme.

Reali tutmuyordumki ben Fenerbahçeliyim sadece futboldan anlayan birisinin Realin eleyeceğini bilir.Galatasaray yerine Malaga oynasaydı yine Real eler derdim. Habire Real eler diye ötmemin sebebide Gs'nin kupayı alır denmesi çünkü gerçekten çok mantıksız geliyordu.
Ha + olarak 2008 yılında bizde çeyrek final oynadık Chelseayle ve yarı finale sizden daha çok yaklaştık.

sonra gsliler bizim uefa kupamız var dediklerinde dalga geçersiniz ersan :) doğruyu söylemek gerekirse türk takımlarında sizin gibi taraftar olacağına hiç olmasın diye düşünüyorum.

​MaxiGame'de takılırken PageMaster için foto çektim :/

b-318949-s%C3%BCper_babaanne.jpg

sonra gsliler bizim uefa kupamız var dediklerinde dalga geçersiniz ersan :) doğruyu söylemek gerekirse türk takımlarında sizin gibi taraftar olacağına hiç olmasın diye düşünüyorum.

Uefa Kupasını alan tek takım Gs anladık kabul ediyorum zaten ama Şampiyonlar Liginde çeyrek finale kalmış tek takım gibi takılmanız çok saçma.

Uefa Kupasını alan tek takım Gs anladık kabul ediyorum zaten ama Şampiyonlar Liginde çeyrek finale kalmış tek takım gibi
takılmanız çok saçma.
önce şunu belirteyim ersan ben tarafsızım futboldan çakmam o topun peşinden o kadar adam 90dakika neden koşar hala anlam veremedim. tarafsız birinin gözüyle sizlerin burada galatasarayı tebrik etmek yerine böyle şeyler söylemenizde çok saçma geliyor.

önce şunu belirteyim ersan ben tarafsızım futboldan çakmam o topun peşinden o kadar adam 90dakika neden koşar hala anlam veremedim. tarafsız birinin gözüyle sizlerin burada galatasarayı tebrik etmek yerine böyle şeyler söylemenizde çok saçma geliyor.

O konuda haklısın da ben zaten önceki konularda tebrik ederim ama buraya kadarmış dedim hayır hayır eleyeceğiz dendi.Tamam elenince yine yazacağım diyerek ayrıldım ve elendikleri belli olduğu zaman yazdıığımda ise günah keçisiyiz.Ne yapalım yani sahaya girip bizdemi oynayalım Gs'nin yanında :D

O konuda haklısın da ben zaten önceki konularda tebrik ederim ama buraya kadarmış dedim hayır hayır eleyeceğiz dendi.Tamam elenince yine yazacağım diyerek ayrıldım ve elendikleri belli olduğu zaman yazdıığımda ise günah keçisiyiz.Ne yapalım yani sahaya girip bizdemi oynayalım Gs'nin yanında :D
ilk maçta hakem hataları olmasaydı gsnin eleme şansı vardı bence :) neyse artık fenerliyiz umarım UEFA'yı alırsınız bu sene almazsanız ayıp edersiniz :)

Geri