• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Modern Warfare 3 Multiplayer Oynama (TeknoGods ile) [RESİMLİ ANLATIM]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Exodus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Exodus

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
95
21obwad.png

İyi günler arkadaşlar bu rehberde sizlere teknogods loader ile mw3 multiplayer oynamayı göstereceğim.

Altermw3'de var fakat çoğunlukla sunucuyu offline olarak gösteriyor...

Dosyalar
*Modern Warfare 3
*Winrar
*Teknogods Loader
*1.4.382 Patch (Eğer zaten varsa gerekmez.)

Yapımcı: Teknogods

Download
***MW3 ve Winrar wareze gireceğinden paylaşamıyorum fakat Teknogods loaderi aşağıda görebilirsiniz...

Teknogods Loader 2.7.0.1 Final
2Shared | Mediafire | Filesfm

MW3 1.4.382 Patch

2Shared

Kurulum

1)
Öncelikle dosyaları indirip winrara sağ tıklıyoruz ve dosyaları çıkart diyoruz. Aynısını 1.4.382 patch içinde uygulayınız.

2)
Gelen ekranda mw3 klasörünü seçip "tamam"a basıyoruz.

2016_05_19_20_05_55.png

3) Daha sonra rar şifresi istiycektir. Oraya tırnaklar olmadan "www.maxigamerz.com" yazalım ve tamam diyelim.

4) Gelen uyarıya tümüne evet diyelim...

5) Daha sonra mw3 klasöründe teknomw3 ü çalıştıralım. Böyle bir uyarı gelecek, korkmayın. Sadece nick istiyor.

2016_05_19_20_01_19.png

6)
Gelen pencerede nickimizi yazalım, FOV öyle kalsın. Save diyelim.

7) Son olarak "Multiplayer" seçelim ve oradan. "Start(LAN / Online)" diyelim. Server listten girebilirsiniz. :)

2016_05_19_20_02_53.png

Sorunlar ve Çözümleri

Soru:
Serverlere nasıl giriyoruz ? Benim bilgisayarda biraz problem oldu oyunlara filan girmiyor kimseyi görmüyor. Size ö.m ile ulaşamiyorumda siz bir ö.m atsanız ?

Çözüm: Find game'den girme özelliği eklenmemiş durumda. Bu yüzden server list'i aktif etmeniz gerek. Bunun için menüden "Options" > "Dedicated Servers" a girip sağ taraftaki iki özelliğide "Yes" yapıyoruz. Menüye geldiğimizde orada "Servers" gözükecektir. Oradan filtre yapıp refresh demeniz yeterli.

***Ayrıca yardımcı konular;

Modern Warfare 3 Perkler [Hangi Perk Ne İşe Yarar?]
Modern Warfare 3 Killstreakler ve Deathstreakler [Pointstreak]

Umarım işe yaramıştır sorunlarınızı konu altından belirtin. İyi forumlar. :)

Son düzenleme:
Online "anca" internet cafede oynardık :)
Eline sağlık mehmet bir ara deneyelim zaman olursa

Online "anca" internet cafede oynardık :)
Eline sağlık mehmet bir ara deneyelim zaman olursa

Bana değil teknogods'un eline sağlık. :) Yaklaşık 1000 küsur oyuncu oyunda şuan. Girersen iyi eğlenceler dilerim. Ayrıca perk & killstreak ile ilgili rehberlerim bölümde mevcut ihtiyacın olursa. :)

Serverlere nasıl giriyoruz ? Benim bilgisayarda biraz problem oldu oyunlara filan girmiyor kimseyi görmüyor. Size ö.m ile ulaşamiyorumda siz bir ö.m atsanız ?

Options > Dedicated Servers ordakileri yes yapıp deneyin. Benim şuan çıkıp sınava çalışmam gerek sorun olursa yarın görüşelim.

Exodus™;1899376' Alıntı:
BF 3 ü bilmiyorumda. MW3 internetten indirirsen çalışır. Fakat 2 adet var biri 5 gb onda olmaz çünkü multiplayer haritaları silinmiş hali. Yaklaşık 13 GB indirmen gerek.
CD'sini alırım o zaman teşekkürler

Allah razı olsun kardeş çok sağolasın Alter kapalıydı 5-6 haftadır girilmiyodu

beyler ben servers kısmını görüyorum fakat serversin içinde serverlar yok sadece officall mıdır nedir onda teknogods'un serveri var ama password'unu bilmiyorum. Acaba hiç bi serveri görememin nedeni updateler olabilir mi ? Sorun buysa update pack linklerini verebilicek var mı ?

beyler ben servers kısmını görüyorum fakat serversin içinde serverlar yok sadece officall mıdır nedir onda teknogods'un serveri var ama password'unu bilmiyorum. Acaba hiç bi serveri görememin nedeni updateler olabilir mi ? Sorun buysa update pack linklerini verebilicek var mı ?

Şifreyi sallasanda olur araştırıyorum sorunu.

Exodus™;1901957' Alıntı:
Şifreyi sallasanda olur araştırıyorum sorunu.
servera giremeyince şöyle bir hata oluyo :
Unable to connect to host

----------

sorunu bulabildin mi ?

Süper bi konu olmuş canım sıkılıyordu zaten bu aralar.

----------

Kardeşim bende mw3 yüklü ama start lan online a tıklayınca cannot find iw5mp.exe hatası veriyor napıcaz :S

Sorun bendede vardı TeknoMW3 2.7.0.1 final indir. Sorun düzelir düzelmesse ö.m at.

Konuda var biliyorum fakat ben başka siteden indirerek halletmiştim.

Son düzenleme:
Geri