• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

MTA San Andreas (Cit2net Serveri)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Exodus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sağlıkçı oldum :D daha kÂrlı :D canı azalana sıkıom spreyi gelsin peralar :D

Polis Nasıl olacaz olamadım ben :):)

Şimdi los santos'da Jefferson hastanesi var ya hani önünde bisiklet parkuru felan var. Ordan ileri git bisiklet şeyinin ordan otobanın üstünde köprü var küçük ordan geç yani sola dön, sonra sağ yap ilk yoldan ilerle , belediye binası felan çıkcak. Hani polis garajını görürsün zaten :D Orda garajın dibindeki binanın önündeki daireden.

Şuan kaç kişi oynuyor forumdan bende başlıyabilirim nasıl eğlenceli mi?

Şuan kaç kişi oynuyor forumdan bende başlıyabilirim nasıl eğlenceli mi?

Şu an 731 kişi var. Bana göre zevkli. Gerçek hayat modu işte. :) Böyle herkes bi meslekle uğraşıyo, sokak yarışları, banka soygunları, telefondan polis, taxi vs. çağırma sadece 1-2 özellik.

Ben polis oldum suçluyu buluyorum tutuyorum arabaya bindiriyorum,Sonra karakolu bulamıyorum :( nasıl bulabiliriz okla falan işaret var mı ?

Ben polis oldum suçluyu buluyorum tutuyorum arabaya bindiriyorum,Sonra karakolu bulamıyorum :( nasıl bulabiliriz okla falan işaret var mı ?

Evet yakaladıktan sonra F11'e basın. Mavi siren olacak oraya bırakın. Hani tepesi yıldız şeklinde en uzun bina var ya oranın yakınlarında.

yardım

city2 bende yazı yazdığımda chat tarafında you are globally muted diye yazı çıkıyo acaba bu niye oldu ve bu sorunun çözümü nedir? e-mail veya burdan söylersen sevinirim

arkdaş olmak istersen city2 adım:ultraslan60

Geri