• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

MTA San Andreas (Cit2net Serveri)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Exodus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
city2 bende yazı yazdığımda chat tarafında you are globally muted diye yazı çıkıyo acaba bu niye oldu ve bu sorunun çözümü nedir? e-mail veya burdan söylersen sevinirim

arkdaş olmak istersen city2 adım:ultraslan60
Türkçe filan konuştu isen o yüzden olmuş olabilir.

Aşağı oynatınca üst tarafa bakıyor gibi gta san andreste bana da öyle oluyor..

He onu diyorsan. ESC > Settings > Controls > Invert mouse vertically işareti kaldırın kaydedin.

Bende fare ters onu nasıl ayarlıcaz hacı ?

Mesajın üstünde yazdım. :D

city2 bende yazı yazdığımda chat tarafında you are globally muted diye yazı çıkıyo acaba bu niye oldu ve bu sorunun çözümü nedir? e-mail veya burdan söylersen sevinirim

arkdaş olmak istersen city2 adım:ultraslan60

T ve ya Y'den sadece İngilizce konuşmalısın. Ekledim ben Exodus fakat sms atılmıyo muteden.

yaptım ama sanırım yine ters yada bana öyle geliyor. Oynayınca basım dönüyor buna bi çare bulsam :) bide şu polis olmak icin hastaneyi arayıp durdum sıkıntıdan yoldaki adamları öldürdüm her defasında hapse tıkıyorlar tıkandım kaldım öyle :)

bende başladım'da daha çözemedim zevkliye benziyor. :D

İlk başlarda bana da öyle olmuştu. :D

yaptım ama sanırım yine ters yada bana öyle geliyor. Oynayınca basım dönüyor buna bi çare bulsam :) bide şu polis olmak icin hastaneyi arayıp durdum sıkıntıdan yoldaki adamları öldürdüm her defasında hapse tıkıyorlar tıkandım kaldım öyle :)

Nick söyle yardımcı olayım.

bişey sorcam mta san andreası açmak için ilk gta san andreasınmı yüklü olması gerek ?

bişey sorcam bişey sorcam mta san andreası açmak için ilk gta san andreasınmı yüklü olması gerek ? bnde açılmıo bide o verdiğin site 404 hatası veriyor

Eyvallah kardeşim.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Gta SAN ı gordukce duygulanıyorum İlk geldiği zamanlar turkıyeye PS2 den oynardık :D

teşekkürler kardeş çok güzel bir çalışma

----------

teşşkürler

----------

eyw kardeş

varsa skype yada ts öğretebilecek varsa konuşalım bende yükledimde her server çok karışık geldi nasıl para kazancam anlayamadım pek

varsa skype yada ts öğretebilecek varsa konuşalım bende yükledimde her server çok karışık geldi nasıl para kazancam anlayamadım pek

B ye basıp SMS kısmında Exodus arat, add friend yapıp bana sms at yardımcı olurum kardeş.

hangi meslekte çok para var kardeş

Durumuna göre değişir. Aslında hepsi eşit dağıtılmış gibi. Bir de her mesleğin dereceleri var. Örnek veriyorum pilotken her uçuşta 500$ kazanıyorsan 50 uçuş yaptığında rütbe atlarsın ve her uçuştan 750$ kazanırsın gibi.

Geri