• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nautilus Server ve Oyun Bilgileri

Ticari amaçlı "mbot" kullanmak serbest. Server cap 80'dir iyi bakınız :)
Üyelik alınmamasının sebebi şuan enjekte edilmedi yani kapalı, Download linkleri yayınlandığında onada ulaşabileceksiniz.

Şu 8li ptlere çözüm bulun. Eminim sw açılınca bile adamlar direk 8çar açıcak. Ip Limit koyun bence geç olmadan. 3çar açılsın en fazla. Kafede felanda kimse oynamıyor, boşuna bahane yaratmayın. Kafede oynayan olsa bile en fazla 5-10 kişi. 5-10 kişi için yüzlerce kişinin hakkının yenmemesi gerek!!

Şu 8li ptlere çözüm bulun. Eminim sw açılınca bile adamlar direk 8çar açıcak. Ip Limit koyun bence geç olmadan. 3çar açılsın en fazla. Kafede felanda kimse oynamıyor, boşuna bahane yaratmayın. Kafede oynayan olsa bile en fazla 5-10 kişi. 5-10 kişi için yüzlerce kişinin hakkının yenmemesi gerek!!

Olurda oynayan olur diye eklenmiyor kusura bakma..

su multicliente sınır koyun bence herkes 1 tane acabilsin b.ku cıkmasın oyunun adam akıllı tek charla oynasın herkes

en fazla 3mü en fazla 2 olmalı 1 staal 1 orjinal:D 3e bile karşıyım 8li ptye düşerse oyun way haline demektir:S

Rateler ve sistem güzel görünüyor,sizden ricam client için ip limit koyun 1 kişi 10 char açmasın, zevkle oynayalım şu serverda.

Olurda oynayan olur diye eklenmiyor kusura bakma..
Ya ama o zaman biri kontrol yapsın 3çardan fazla açılırsa sınırsız ban atsın. Play'da öyleydi ve çok da güzeldi çok hoşuma gitmişti. Sw açılcak ama eminim 8li ptler yüzünden bırakan yine çok olacak. Eğer hiç bir çözüm bulunmayacaksa buna hiç açmasına gerek yok. K.bakmayın ama bu böyle.

Kafede oynayanlar size resim felan yollasın onların IP'sine limit konulmasın eğer böyle bir şey mümkünse güzel olur. Ama kafeden oynayan çok kişi olacağını zannetmiyorum..

----------

bak internet cafede 80 cap exp ve sp ratesi düşük olan bir serverda kimsenin oynayacağını sanmıyorum çocuklar free silk veren serverda oynamayı tercih ederler kimse oynamaz ileride piyasa bozulur benden söylemesi
Çok doğru söylüyorsun..

exp sp 10x ve 80 cap olan bir serverda internet cafedeki kişilerin oynayacağını düşünmüyorum

Geri