• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nautilus Server ve Oyun Bilgileri

alay falan ediyoruz ama hatırlatırım infinity ilk açıldığında full çekiyordu. Sırf böyle 10 dk da bir sw check olduktan sonra swnin yarısı boşaldı. gene aynı son olacak gibi

Fatal_err0r coder disari cikti. Kendisini az önce aradim ve konustum. kendisi birazdan gelip sorunu halledicek. buyuk bir sorun degil.

neyse ney beyler sanırım bu server diger 3 serverden daha çok oyuncu cekicek.

Beyler kızmanın anlamı yokki sw daha yeni açıldı ve oyun gerçekten muhteşem elitepvp 200sayfa olmuş konusu. Coder de insan sonuçta daha oyun 1 günlük otursun bakalım rayına.

arkadaşlar gerçekten oyun tam bir harika. çok iyi yapılmış herşeyiyle muhteşem ben çok teşekkür ederim herkese. sormak istediğim coin ile aldığımız itemler takas ediliyor mu? bence edilmesin yoksa herkes farklı hesap açıp kendisine itemleri verir.

Geri